Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samookaleczenia.


Samara

Rekomendowane odpowiedzi

12 dni bez cięcia :yeah:
kite, gratulacje :great: u mnie 3 dzień bez cięcia, kiedyś miesiące potrafiłam wytrzymać :x

 

aree1987, Mam podejrzenia co do bpd, pomimo że mam inną diagnozę. Aczkolwiek wolałabym żeby to nie było bpd :roll: Niestety wiele rzeczy na to wskazuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wczoraj psychiatra pytał się o okaleczenia. Musiałam powiedzieć, że znowu się tnę... I to bardziej niż zwykle. Rozmawialiśmy o tym jak mogłabym z tym zacząć walczyć, co zrobić kiedy mam ochotę się pociąć...

 

Może w pewnym sensie cięcie się jest pójściem na łatwiznę. Zamiast dążyć do czegoś co spowoduje, że będę się dobrze czuć to ja się tnę. To tak jak z sięganiem po narkotyki czy alkohol, to przynosi natychmiastową ulgę, nie ma w tym żadnego wysiłku..

 

Pytał się o to czy to jest mój świadomy wybór... Chyba jest to świadome, ale czasem wydaje mi się jakby to było poza mną...Nie wiem co o tym sądzić. Mam się nad tym zastanowić, porozmawiamy o tym podczas następnej wizyty którą mam za dwa tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już dwa razy wrzeszczałam jak głupia i dławiłam się własnymi łzami, tylko dlatego, że obiecałam K że tego już nie zrobię... Efekt znośny ale kosztuje mnie dużo zdrowia no i nie rozładowuje w taki sposób, nie mogę się ukarać.

Wczoraj byłam w stajni, zmęczyłam się zmarzłam i... jakby mnie to ukoiło.

Normalność, chociaż jeszcze bardzo daleka, już wydaje mi się być dziwna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helvetti, Kochana, a co sobie zrobiłaś? Pewnie pisałaś na forum gdzieś tam , ale nie jestem w temacie. Pocięłaś się? I dlaczego?

 

Nie pocięłam się. Podrapałam. Efekt nie ładny, i boli. Nawet długich paznokci mieć nie mogę. Ale mam potłuczone lusterko...

A co się stało? Impuls. Kilkugodzinny. Miałam ochotę cos sobie zrobic, to z tej nienawiści

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×