Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samookaleczenia.


Samara

Rekomendowane odpowiedzi

A ja zawsze czulam,że wlasnie intensywny ból pomaga.

Czy można nazwac autoagresją bicie sie po nodze gumowym pingwinem dla niemowląt?

No bez przesady.

 

Okaleczacie się z zasady,dla samego faktu by można to bylo opisac na forum? :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten wątek jest o samookaleczeniach, ale lepiej aby nie brzmiał jak kącik porad słuchajcie.

nie chodzi o to, aby nie pisać, ale aby to pisać w odpowiedniej formie.

co innego napisać "znowu to zrobiłam, nie wytrzymałam, potrzebowałam tej ulgi jaką to przynosi", a co innego pisać "gdy się to robi w sposób X to nie ma śladów, a gdy się to robi w sposób Y to jest dużo krwi" itd. rozumiecie o co mi chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BladzacyAniolek, tia tupnij nóżką jeszcze...no przecież Korba, wyraźnie napisała o co chodzi......niestety okaleczanie się jest "zaraźliwe" jeśli ktoś ma takie predyspozycje to opisywanie...mówienie o tym.....itd zachęca, przynosi wizję ukojenia...a chyba nie o to dokładnie tutaj idzie...... :-|

To tak jaky w temacie o alkoholizmie dawać rady gdzie pochowa butelki żeby nikt nie widział....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wróciło. podobało mi się nawet. będę zwiększać 'partiami'. było delikatnie. zaraz znów muszę. co ja w tym widzę.? sama nie wiem.

 

czy tylko ja,głupia, tego nie planuję? :lol:

nigdy nie mam tak: "w poniedziałek o 15 sie pociacham, we wtorek o 11 poprawie, w środę zaś użyję czegoś innego żeby ładniej wyglądało"....

i nigdy też mi się to nie podobało..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieidealna robisz to, bo jest ci ciężko, czy faktycznie to ci się podoba?

Ja osobiście uzależniłem się od tego, nie dlatego, że to jest "fajne", na topie, czy jeszcze coś...

Nie potrafię wyciszyć się u psychologa, nie potrafię zająć się czymś co mnie uspokoi, dopiero wtedy kiedy to robię wszystkie problemy odchodzą na bok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I czy to coś da?... Czy ludzie faktycznie zwrócą na Ciebie uwagę, czy wręcz przeciwnie?... Jeśli jest to wołanie o pomoc, to co pozostanie kiedy ta pomoc odbije się echem?....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×