Sposoby na NUDĘ

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Sposoby na NUDĘ

przez Priscilla_126 17 cze 2017, 03:44
Cwicze, pisze cos w zeszycie, jem, pale, rozmawiam z kims, nawet ze soba w myslach :), zajmuje sie zwierzaczkami, gotuje, sprawdzam cos przydatnego w necie, puszczam se sentymentalne piosenki z glebsza muzyka i przezywam.
Albo znajdziesz drogę, albo ją zbudujesz

Naucz się doceniać to, co masz, zanim czas sprawi, że docenisz to, co miałeś

Sposoby na NUDĘ

przez ininal 23 cze 2017, 12:07
Ja lubię na youtube kanał naukowy bełkot. Bardzo ciekawe informacje, często sobie oglądam, można się sporo dowiedzieć, polecam.
Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie.

Sposoby na NUDĘ

przez wiejskifilozof 23 cze 2017, 14:05
Lubię na YT,oglądać filmy.W obcych językach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sposoby na NUDĘ

przez nieboszczyk 23 cze 2017, 14:07
kiedy pilot się nudzi robi spirale i full stalla
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sposoby na NUDĘ

przez nvm 29 cze 2017, 16:51
Psychciu napisał(a):Nie lubię tego stanu a czuję go dość często, za często pewnie jak większość osób z ZO. Ale może coś ciekawego ktoś zarzuci wartego rozważenia, jak radzicie sobie z upierdliwą nudą?
Możesz rozważyć podążanie za swoją radością, tworzenie czegoś, pomaganie innym i wychodzenie ze swojej strefy komfortu.
nvm

Sposoby na NUDĘ

przez Psychciu 29 cze 2017, 23:30
nvm napisał(a):
Psychciu napisał(a):Nie lubię tego stanu a czuję go dość często, za często pewnie jak większość osób z ZO. Ale może coś ciekawego ktoś zarzuci wartego rozważenia, jak radzicie sobie z upierdliwą nudą?
Możesz rozważyć podążanie za swoją radością, tworzenie czegoś, pomaganie innym i wychodzenie ze swojej strefy komfortu.

Mam tylko trzy prawdziwe radości, jedna z nich to kontakt z rodziną szczególnie córką, która mi daje taki zajebisty spokój wewnętrzny jak nic innego. Druga to wyrywanie kobietek, ale bardziej dla zabawy. No i taniec kurde, to też lubię szczególnie kiedy jest dookoła miejsce i można wyrzucić z siebie to ciągłe przeładowanie energetyczne, ale jak nikt się w to nie wpieprza za bardzo. Drugie często czasem nawet niechcący wynika z ostatniego. Straż poż. okazała się zajebista, poza tym nadaje łatkę bohatera, zdjęcia chcą sobie ludzie robić.

Tworzenie czegoś - fajnie było przerobić ogródek na mniej zachwaszczony wywalajac ziemię i kupując żwir ogrodowy, mniej skreciały zabijając je i zakopując w nim siatkę ogrodową, ogarnąć moskitiery na okna z kupionych desek i siatek, zmontować altankę na ogródku, czy ławki (też samodzielnie z kupionych desek, śrub, haków wkrętów). Teraz czekam aż się coś jeszcze w tej taniej deweloperce samo rozwali, to to poprawię - to jest fajne. Jak tworzyć to coś co jest naprawdę potrzebne i przydatne.

Pomaganie innym nie daje frajdy. Praktycznie zawsze jest warunkowe, chyba że niejako uzależnisz kogoś od siebie w ten sposób. Albo nie kurde dawanie rad i prostowanie pogubionych i często lękliwych ludzi też jest fajne, tego typu osobowości w życiu realnym są mną często zafascynowane.

Youtube też, pochłania zajebiscie czas

Hmmmmm.....
Dyssocjalny

Sposoby na NUDĘ

przez niecały 30 cze 2017, 09:45
Książki, internet, seriale, myślotoki, podjadanie, kawkowanie itd., powodują, że czas mi ucieka zbyt szybko i z natury nie potrzeba mi silnych bodźców do zabicia nudy, za to kiedy brałem neuroleptyki w dawkach przeciwpsychotycznych (zmiany w poziomie dopaminy) czas boleśnie spowolnił, w nic nie mogłem się zaangażować - czynności które wcześniej mnie pochłaniały, nagle zaczęły nudzić, nie mogłem sobie znaleźć miejsca i zmieniła się też moja jazda samochodem z ostrożnej w brawurową.
Sposób życia i charakter człowieka, są w zasadniczym stopniu, wypadkową jego głębokich przekonań.

Sortuj wg