Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez niecały 23 lis 2017, 17:30
misty-eyed, :shock: Przecież rośliny doniczkowe to już są przyjaciele, z takimi roślinami się rozmawia podczas ich podlewania, a Ty robisz z nich okład na kanapki :-|

kosmostrada, A co Ty taka niemainstreamowa? :P W podpisie awangarda, w avatarze sztuka, Dodą się nie interesuje... oglądasz Ty chociaż tv? :)
niecały

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 lis 2017, 17:50
niecały, No to teraz mam doła - co ma powiedzieć moja obskubana doniczkowa bazylia ... :why:
Nie oglądam teraz telewizji. Włączam może raz w tygodniu, w weekend, a czasami nawet nie. Tak jakoś samo wyszło...
W avatarze mam obraz jednego z moich ulubionych malarzy. Jak wybierałam avka to w mojej wizji siebie płótno było czarne, ale miałam nadzieję, że to się zmieni. I tak się stało. :smile: Może kiedyś pójdę jeszcze bardziej w kolor, a może spektakularnie w białe tło, who knows? ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez niecały 23 lis 2017, 18:01
kosmostrada,

Nie wiem co Ci powie ta bazylia, być może wcale nie będzie chciała z Tobą rozmawiać :bezradny:

Obrazy tego Pana są bardzo atomistyczne - przedstawia na nich oddzielne, samowystarczalne byty i w taki sposób go kojarzę :)
niecały

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 lis 2017, 18:03
Uff! Bardzo się napracowałam w tym swoim ogródku. Zdążyłam "za widnego" wyciąć z 4 skrzynek pelargonie - to były chaszcze! :shock:
Ale już był zmrok jak sprzątałam to do worów i wyniosłam na śmietnik. Dobrze, że światło z pokoju oświetlało mi balkon, to jeszcze umyłam podłogę, poukładałam skrzynki na podłodze... no i mam przygotowane na zimę.
Obiadek nieco spóźniony dzisiaj, ale przewidziałam to. Kacha gryczana już się gotuje, sosik odgrzany, zaraz to z wielką przyjemnością pożrę. :D

misty-eyed, nie znam tej sałaty w ogóle, a może dlatego, że nie chadzam do Biedronki, a w Kaufie nie spotkałam.
Ale będę teraz się rozglądać - bo też lubię skubać z doniczki :mrgreen: różne zioła, a gadam tylko do kwiatków podczas podlewania lub psiukania. :lol:

kosmostrada, smacznych żeberek życzę... jakkolwiek je zrobisz i dosmakujesz, będą pyszne takie duszone. :yeah:
Z pieczarkami i cebulą tyż są smakowite. ;)

niecały, my tu wszystkie z Tobą rozmawiamy, odpisujemy na Twoje posty, doradzamy, a Ty... nas olewasz, ignorujesz :roll: i ni stąd, ni zowąd o Dodzie wyskakujesz i dziwisz się, że nas to nie interesi. :shock: Czytałam coś o tym już wczoraj, ale niewarte uwagi. :bezradny:
Czytamy, słuchamy bardziej wartościowych ludzi.

tosia_j, stopery załóż i walnij w kaloryfer łyżką. :mrgreen:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez niecały 23 lis 2017, 18:06
mirunia, Wcale nie olewam. Żadna z Was nie zadała mi pytania, gdyby tak było to bym się odniósł, a akurat natrafiłem na tego newsa i chciałem poruszyć ten temat, ale skoro nie chcecie rozmawiać o Dodzie to trudno :-|

Ja nie jestem takim długodystansowym, zrównoważonym rozmówcą, wskakuje na jakiś temat, później na inny, trochę tu, trochę tam, trochę o tym, trochę o tamtym. Taki już jestem :bezradny: nie odbieraj tego jako ignorowanie.

Mirunia,

A czemu nie chadzasz do biedronki? Bardzo mnie to zaintrygowało :mrgreen:
niecały

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 lis 2017, 18:27
niecały napisał(a):A czemu nie chadzasz do biedronki? Bardzo mnie to zaintrygowało :mrgreen:

Prawda, jaki intrygujący temat? :mrgreen: Ale odpowiem. Biedrę mam daleko, chadzam do Kauflandu i czasami do Lidla, Carrefuora. ;)

Idem polegiwać, bo ciężki, pracowity dzisiaj miałam dzień, od rana na nogach.

Spamowa wyspa

przez niecały 23 lis 2017, 18:32
mirunia,

Rozumiem, myślałem, że biedronkę traktujesz jako sklep nieodpowiedni względem Twojego statusu społecznego 8)
niecały

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 lis 2017, 18:55
mirunia, Zobaczymy jak mięsko, ale sos już smakowity.
Brawo Ty, z głowy jesienne porządki! :great: Jak nie będzie padać, mam zamiar też zrobić ostatnie sprzątanie liści.
Miłego odpoczynku!

niecały, A może ta bazylia cieszy się, że jest użyteczna ? ;)
Odbieranie sztuki jest tak intymnym przeżyciem, że aż nie mogę z Tobą o tym rozmawiać. ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 lis 2017, 20:01
kosmostrada napisał(a):Odbieranie sztuki jest tak intymnym przeżyciem, że aż nie mogę z Tobą o tym rozmawiać. ;)

No cudne! :great: :brawo: :brawo: :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez tosia_j 23 lis 2017, 20:09
mirunia, syn sobie nie da ubrac...moze skonczyli na dzis
outsider

Spamowa wyspa

przez Reghum 23 lis 2017, 20:22
Wziąłem dwie kolejne hydro i mnie zmuliło, jutro wezmę jedno i na tym kończy się moja terapia snu, bo jako tako to przez schizo mam takie numery, a z dnia na dzień coraz większa abstynencja objawów.

Miłej nocy.
Wszystko co daje koniec jednemu daje też początek czemuś nowemu.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 lis 2017, 20:38
mirunia, 8) :D

tosia_j, Może skończyli w ogóle, może tylko obrazki chcieli powiesić... :bezradny:

Reghum, to chyba wyspania Ci życzyć... :bezradny:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez tosia_j 23 lis 2017, 20:39
wiercili ze dwie godziny :why:
outsider

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 lis 2017, 21:15
tosia_j, 2 godziny - to może wieszanie szafek. To może jednak koniec... Nie martw się na zapas, bo źle będziesz spała. :bezradny:
S. Beckett

Sortuj wg