Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez tosia_j 19 wrz 2017, 21:43
o to juz idę sobie
nikt mnie nie rozumie z tel
outsider

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 wrz 2017, 21:53
tosia_j, Oj nie idź... No chyba że do spania i tak śmigasz... :smile:

Ḍryāgan, Z tego wszystkiego zapomniałam spytać o najważniejsze - byłeś w pracy?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez paramparam 19 wrz 2017, 22:04
kosmostrada, no, to możemy sobie przybić piątkę. Chociaż ja i do tej pory jestem odludkiem :P

Ḍryāgan, jak tam pierwszy dzień po zwolnieniu?

Dobry wieczór wszystkim :)
escitalopram 15mg | kwetiapina SR 150mg
F 41.2 | F 60.3

"(...)And walked upon the edge of no escape
And laughed: I've lost control
I could live a little better with the myths and the lies,
When the darkness broke in, I just broke down and cried.(...)"
II MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"
-(ħ2/2m)(∂2Ψ/∂x2 + ∂2Ψ/∂y2 + ∂2Ψ/∂z2) + VΨ = iħ ∂Ψ/∂t

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 19 wrz 2017, 22:18
kosmostrada, nie zawsze mi wychodzi maskowanie. Może za mało mam praktyki w tej materii. tosia_j, nie idź, spróbuj tylko zrozumieć dziwaków. Ja przez telefon zwykle tylko z ojcem rozmawiam, a raczej wysłuchuję monologów.
A propos pierwszego dnia w pracy, lepiej pomińmy to milczeniem. Tych pierwszych dni było już trochę ostatnio, ale ciężko siedzi się 7 godzin w pracy w kiepskim nastroju i z trudnościami w skupieniu się nad tekstem. Przyznaję bez bicia, że na razie wykorzystuję taryfę ulgową
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez Klaudia Kate 19 wrz 2017, 22:37
Dobry wieczór, :D kilka dni mnie nie było :P Musiałam nadrobić zaległości w czytaniu spamowej wyspy :)

U mnie do przodu, w zasadzie myślę, że niedługo pożegnam się z nerwicą, oby!

Niedzielę spędziłam leniwie...bardzo leniwie, pon i dzisiaj w pracy także też w sumie nic do roboty nie miałam. Okazało się, że są ludzie na zastępstwa więc poprzychodzili za współpracownika. Nie wiem z czego to wynika, ale na mnie nigdy nikt nic nie wymusza, a są takie osoby co robią za popychadła i jak im każą, to wszędzie pojadą, byleby przełożonego zadowolić :roll: I stoja na stoisku 10 dni po 12h bo wspólpracownik poszedł na urlop :hide: tragedia.
Jutro wolne, w czwartek jedziemy do groomera z psiakiem, trzymajcie kciuki bo już siedzi w schronie trochę będzie to dla niego mega przeżycie, smaczki już zakupiłam. Jezu jak ja chcę wziąć jakąś biede ze schronu i mieć psa, ale niestety sama nie mieszkam :evil: :evil:

U mnie pogoda fatalna, wczoraj tylko było znośnie, siedziałam dzisiaj w robocie i taka sennośc mnie ogarnęła koło 15.00, że szybko wzięłam się za sprzątanie bo bym chyba zasnęła tam przy lapku na biurku.

Miłego wieczorku i spokojnej nocki :)
20 mg Citalopram
30 mg Duloksetyna
50 mg Trittico
4 000j d3
Acerola
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez neon 19 wrz 2017, 22:56
kosmostrada napisał(a):neon, Też się zdziwiłam, truskawki ( polskie w zimie? :D )? A potem rzuciłam się łapczywie ( po sprawdzeniu czy pachną ;) )

ja mam po truskawach pierdy, kiedys nie miałem, albo te truskawki teraz takie do dupy albo organizm ^^

Klaudia Kate, dobry wieczór :D
bóg nam dokopie
I Mister Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 wrz 2017, 23:21
Ḍryāgan, Moim zdaniem bardzo zdrowo, że wykorzystujesz taryfę ulgową. A nie za gieroja robić i paść. Z dnia na dzień będzie lepiej. I znów będziesz olśniewał inteligencją, kreatywnością itp. ( czym tam olśniewasz :D ).

paramparam, Na studiach bywałam w hipomanii zwierzęciem imprezowym... :roll: Dopiero teraz staram się jakoś to życie wśród ludzi układać z sensem dla mnie.
Jak widać takich "towarzyskich inaczej" jest sporo i jakoś dajemy radę. Chyba nic na siłę? :bezradny:

Klaudia Kate, To super, że masz dobry czas! :great: Niech trwa jak najdłużej.
Ale czy liczysz się z tym, że nerwica może być przyjaciółką na całe życie? Wzięcie takiej możliwości pod uwagę bardzo ułatwia przechodzenie nawrotów. Nie tylko moje doświadczenie.

neon, Niestety nie pomogę w tym poważnym dylemacie. ;)

Spijcie dobrze Moi Drodzy!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 20 wrz 2017, 15:09
Dzień dobry...!
Ojej, jak pusto tutaj :mhm:
Pogoda nie sprzyja rozmowom, rozumiem.
U mnie leje, więc o wyjściu gdzieś dalej, mowy być nie może ;)
Czytam- H Kowalewska Tam, gdzie nie sięga już cień. Zaczęło się interesująco :D I tak w ogóle dzisiaj mam gorszy dzień, ale na szczęście tylko fizycznie... Psychika ma się jako tako :lol:

Miłego popołudnia życzę :papa:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez tosia_j 20 wrz 2017, 15:28
czesc
nie, nie umiem zrozumiec, ze kosmo z barankiem dostaliby ataku lękow od mojego smsa
outsider

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 20 wrz 2017, 15:28
Monster6 napisał(a):wiejskifilozof, Teraz pozostaję wspólne karmienie się nimi :D

już były.
Sprzątaczka po 30,zrobiła mi kawy.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 20 wrz 2017, 17:15
Dzień dobry!

misty-eyed, Pogoda u mnie nie najgorsza, nawet słoneczka trochę było, nie pada, ziąbu nie ma... :smile: Tylko zaaferowana byłam w pracy, a teraz nareszcie usiadłam z kawką po pichceniu.
A to akurat masz taki dzień na książkę.

tosia_j, ja też tego nie rozumiem... Ale już się nie staram, po prostu jest jak jest. To chyba nie jest akurat nasz największy problem... ;)

wiejskifilozof, Czym sobie zasłużyłeś? ;)

Zrobiłam dziś w pracy robotę, do której zbierałam się jak pies do jeża, ale wreszcie się zmobilizowałam. :great:
Jako że młody dziś ogarnął psa, to po pracy wskoczyłam do lumpka i zgarnęłam kolejny sweterek. Piękny fiolet, 100 % kaszmir. Boszsz czuję się taka luksusowa. :D
Właśnie pisałam Plateczkowej, że sama nie wiem, dlaczego jestem taka zmęczona. Pomyślałam, że może cały zapas energii wydatkuję, żeby jakoś się postawić do pionu, zwłaszcza po tych koszmarnych porankach.
Zgodnie z tym co pisałam wczoraj, dziś już tylko mała przepierka i nic nie robię, może nawet do nikogo się nie odzywam, chyba że pisemnie... ;)

Miłego wieczoru!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 20 wrz 2017, 19:06
Dobry wieczór! :papa:

Ziąb, wilgoć, zgnilizna, mgła, szaro-buro, mżawka obleśna zakleja mi okulary i świata nie widzę!!! :why: :why: Do doopy z takim końcem lata. :time:

W pracy nudy-na pudy, każdy markotny i skurczony we dwoje... no, nie było nastroju i atmosfery pracy. :bezradny:
Z przyjemnością w domu dopadłam do kuchni i upichciłam krupnik na udku. Gorący, świeży, smakował wyjątkowo i przy okazji zagrzałam się przy gotowaniu. To są chyba jedyne pozytywy dzisiejszego dnia. :105:
Nawet zdążyłam trochę pokocykować... nie ma to, jak w domciu. :yeah:

Bardzo współczuję i serce mi się kraje, jak czytam i oglądam zdjęcia z trzęsienia ziemi w Meksyku. Boże Ty mój, jak nie Irma, Maria i inne tajfuny, to na dokładkę trzęsienia. :hide:
Chyba powinniśmy być szczęśliwi i wdzięczni za takie położenie naszego kraju... a ja tu marudzę na mżawkę, sorry!

kosmostrada, to całkiem pozytywny dzień miałaś w pracy i po. Następny ciepły sweterek upolowany...oj, przyda się! :great:
A ja Was rozumiem z tymi telefonami, chociaż sama bardzo lubię popaplać z koleżanką (niekoniecznie ze wszystkimi). Czasami łatwiej mi się gada przez tel. niż w cztery oczy, ale to też zależy od dnia i mojego nastroju.
Niestety, ale minęły już dawno te czasy, kiedy czułam się dobrze w większym towarzystwie. Wolę kameralne spotkania wśród dobrych znajomych lub rodziny. Może to też wynikać z przybywania wiosenek...

Dobrego, ciepłego wieczoru!
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez tosia_j 20 wrz 2017, 19:16
nikt mię nie rozumie :( nie chciałam paplac
outsider

Spamowa wyspa

przez mirunia 20 wrz 2017, 19:22
tosia_j, wiem, że nie chciałaś, bo raczej jesteś minimalistką w swych wypowiedziach. Krótkie zdanie, ot i cały post.
Przecież możesz wysłać do Kosmy takiego "smsa" na pw tutaj. Nawet zdjęcie, czyli mmsa. :D
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Sortuj wg