Skocz do zawartości
Nerwica.com

wysokie libido a seksoholizm


oliwkazp

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że mam podobnie. Ochotę na sex 7 dni w tygodniu, a sex mam z raz na miesiąc albo ze 2 razy. Często napady ochoty na sex, próby nakręcania żony, a potem wielkie rozczarowanie bo na obiecankach się kończy. Myślę, że jestem dobrym kochankiem, wiem co dobre, potrafię zaspokoić kobietę, ale takie odrzucenie dodatkowo ciągnie w dół. Masturbacja czasami po 2 razy dziennie trochę rozładowuje napięcie ale to nie to. Z głowy potrafię rozgrzać drugą osobę do czerwoności przez maile, ale na rozgrzaniu się kończy. Realizacji brak. Jak już dochodzi do sexu z żoną to raz na 3 miesiące jest bosko a na przeważnie jest to musztra, w lewo w prawo, tak nie bo coś tam, już koniec. Po takim współżyciu dodatkowy dół. Żona sama mówi że ciągle nie ma ochoty, ale zastanawiam się czy to przypadkiem nie jest moja wina, może ja za dużo wymagam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seksocholizm to uzależnienie, jeśli nie umiesz sobe odmówić, to jest to choroba.

Kiedy wszystko kojarzy Ci się z seksem, kiedy nieustannie o tym myślisz...

 

A wysokie libido , to wysokie libido :)

Po prostu czesto Ci się chcę , nawet jeśli jeszcze ciężko dyszysz ,a znów czujesz że jesteś gotowa.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam różne uzależnienia/nałogi i natrafiłem tutaj.

U mnie 14 lat po ślubie ale 1 raz dziennie minumum musi być. Wczoraj np. 2 razy. ZOna się cieszy że mi się chce. W weekendy jak jesteśmy w domu to nawet i 5 razy. Jednak myśl o ciągłym bzykaniu mną nie rządzi. poprosu najdzie ochota podchodzę do żony i eja. Z drugiej jednak strony jak czytam, to może to być i wynikiem jakiejś choroby? Sam już nie wiem czy się zaglębiać bo mi to zbytnio nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należało by zadać sobie podstawowe pytanie-dlaczego z wysokiego libido robicie problem;toż to błogosławieństwo i Bogu za ten dar należy dziękować,a jak kogoś nosi to niech sobie pobiega lub też trochę ciężarów podźwiga -pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

A wysokie libido , to wysokie libido :)

Po prostu czesto Ci się chcę , nawet jeśli jeszcze ciężko dyszysz ,a znów czujesz że jesteś gotowa.....

A następnego dnia po 3h jeździe chodzi dziewczę jak kaczka i marudzi: oj piecze mnie tam strasznie i strzyka - ale chętna jest.

Dziewczyny... :lol::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×