Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mialam mega zjazd dzieki lekom hormonalnym, ale wenla trzyma :shock: Tak zaczeła działac, ze codziennie łozko mokre ale działa :great: Na pohybel nerwicy i depresji :great::mrgreen:

 

-- 12 maja 2015, 21:16 --

 

Hej, no to widocznie ja sie nie znam i nie mam racji, jednak w moim wypadku ta teoria sie sprawdza w 100%.

 

-- 10 maja 2015, 18:06 --

 

Wciagal ktos nosem wenle ?????

 

 

fuj a jak kulka Ci utknie i wyrosnie z niej cos, jakies drzewko :shock::mrgreen::mrgreen::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEJ WSZYSTKIM. Musze to wykrzyczec. JEST KU>>>>>> OKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HAHAHAH. Lek zaskoczyl gdy zwiekszyszem dawke do 225 (3x dziennie co 6 godzin) . Jest zajebiscie, wczoraj w pracy power, banan na twarzy, rozmieszalem ludzi, nie wiedzieli co mi kurwa jest. Wracam do tego jaki bylem zanim zachoworalem. No No No byle tak dalej, moze na fobie nie jest super zajebisty ten lek, ale na depresje mysle ze dziala, zobaczymy tylko jak dlugo. Na dzien dzisiejszy biore go ok 6 i pol tygodnia. pzdr wszystkim. ps- znowu robilem moto, zapierd... 200 i testowalem nowa kamerke sjcam 4000,jest zajebiscie !!. Teraz tylko jakas panna niech mi wpadnie w oko to nie odpuszcze.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HIHIHIHIHIHI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich biorę Wenlafaksyne od poniedziałku dawka 37,5 mg i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony,że ten lek tak szybko na mnie zaczął działać.Wcześniej bralem przez 2 lata Paroksetyne 20-40 mg i nie dalo się normalnie na niej funkcjonować,lęki znikneły ale byłem strasznie przemęczony.Teraz po wenli,jestem bardzo aktywny,wstaję rano normalnie bez zmęczenia,lęków nie ma i chce się żyć,od następnego tygodnia będę brał 75 mg ;) Jestem bardzo zadowolony to był strzał w 10 :D

 

-- 13 maja 2015, 18:52 --

 

Jest Power :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich biorę Wenlafaksyne od poniedziałku dawka 37,5 mg i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony,że ten lek tak szybko na mnie zaczął działać.Wcześniej bralem przez 2 lata Paroksetyne 20-40 mg i nie dalo się normalnie na niej funkcjonować,lęki znikneły ale byłem strasznie przemęczony.Teraz po wenli,jestem bardzo aktywny,wstaję rano normalnie bez zmęczenia,lęków nie ma i chce się żyć,od następnego tygodnia będę brał 75 mg ;) Jestem bardzo zadowolony to był strzał w 10 :D

 

-- 13 maja 2015, 18:52 --

 

Jest Power :D

Kolego, jak dlugo bierzesz ten lek, po jakim czasie zaskoczyl, po jakim czasie minely leki i fobie ? Mowisz ze daje power-a tzn dokladnie opisz jak sie czujesz. PZDR

ps- wlasnie probuje nowego kratomu green malay- zajebisty :D :D: D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich biorę Wenlafaksyne od poniedziałku dawka 37,5 mg i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony,że ten lek tak szybko na mnie zaczął działać.Wcześniej bralem przez 2 lata Paroksetyne 20-40 mg i nie dalo się normalnie na niej funkcjonować,lęki znikneły ale byłem strasznie przemęczony.Teraz po wenli,jestem bardzo aktywny,wstaję rano normalnie bez zmęczenia,lęków nie ma i chce się żyć,od następnego tygodnia będę brał 75 mg ;) Jestem bardzo zadowolony to był strzał w 10 :D

 

-- 13 maja 2015, 18:52 --

 

Jest Power :D

Kolego, jak dlugo bierzesz ten lek, po jakim czasie zaskoczyl, po jakim czasie minely leki i fobie ? Mowisz ze daje power-a tzn dokladnie opisz jak sie czujesz. PZDR

ps- wlasnie probuje nowego kratomu green malay- zajebisty :D :D: D

Biorę od poniedziałku tego tygodnia,zaskoczył dosłownie po paru godzinach,aż sam nie mogę w to uwierzyć ;) zero lęków ,fobii.Wstaje rano ok godziny 8 wcześniej byla to godzina 12 :P W środku czuję takie fajne ciepełko,taką beztroske,uśmiech na twarzy,nie odczuwam zmęczenia tak jak było to na Paroksetynie.Ogólnie wszystko na plus i żadnych skutków ubocznych nie ma ;) Jestem happy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, w koncu kilka osob dzieki ktorym lepiej po wenli. :105:8):mrgreen:

Kocham ten lek i życie w koncu moge się cieszyć :D

 

-- 13 maja 2015, 23:02 --

 

Brałem mase leków ale wenla jest MEGA :) :D

 

-- 14 maja 2015, 09:11 --

 

Dostałem parestezji w prawej ręce ale chyba to tylko przejściowe ;)

 

-- 14 maja 2015, 16:59 --

 

Hmmm mieliście coś takiego po wenli że w rękach czuć mrowienie,drętwienie i tak jakby zmiane temperatury ?

 

-- 14 maja 2015, 19:49 --

 

Chyba dopiero pokazują się u mnie skutki uboczne,zawroty głowy,senność,lekkie lęki,ale będę czekał bo chyba warto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich biorę Wenlafaksyne od poniedziałku dawka 37,5 mg i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony,że ten lek tak szybko na mnie zaczął działać.Wcześniej bralem przez 2 lata Paroksetyne 20-40 mg i nie dalo się normalnie na niej funkcjonować,lęki znikneły ale byłem strasznie przemęczony.Teraz po wenli,jestem bardzo aktywny,wstaję rano normalnie bez zmęczenia,lęków nie ma i chce się żyć,od następnego tygodnia będę brał 75 mg ;) Jestem bardzo zadowolony to był strzał w 10 :D

 

-- 13 maja 2015, 18:52 --

 

Jest Power :D

Kolego, jak dlugo bierzesz ten lek, po jakim czasie zaskoczyl, po jakim czasie minely leki i fobie ? Mowisz ze daje power-a tzn dokladnie opisz jak sie czujesz. PZDR

ps- wlasnie probuje nowego kratomu green malay- zajebisty :D :D: D

Biorę od poniedziałku tego tygodnia,zaskoczył dosłownie po paru godzinach,aż sam nie mogę w to uwierzyć ;) zero lęków ,fobii.Wstaje rano ok godziny 8 wcześniej byla to godzina 12 :P W środku czuję takie fajne ciepełko,taką beztroske,uśmiech na twarzy,nie odczuwam zmęczenia tak jak było to na Paroksetynie.Ogólnie wszystko na plus i żadnych skutków ubocznych nie ma ;) Jestem happy :D

Witamy w krainie wenlowej hipomanii :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj czuje rozdrażnienie,bez kija nie podchodzić :P

 

-- 15 maja 2015, 21:02 --

 

Witamy w krainie wenlowej hipomanii :D

Heh już wole tą hipomanie niż zamułe po Paro :D

 

-- 15 maja 2015, 21:26 --

 

Haha, a jak ja mówiłam, że lek zadziałał na mnie w ciągu dwóch dni nikt mi nie wierzył, bo leki muszą się rozkręcać długo. Nie, nie muszą :D

To placebo ;) na wenli to nie możliwe ja przez 3 dni też myślałem że juz działa,się okazało na kolejny dzień że,dopiero uboki wychodzily ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień z wenlą,dzisiaj czuję większy spokój,nie ma takiego rozdrażnienia.Mysle ze lek się rozkręca,nie śpię juz w ciagu dnia i mogę bez przerwy caly czas cos robic ;) Szkoda ze tego leku nie zaproponowano mi 5 lat temu,koszmar szybciej by się skończył ;) Mam nawet ochotę przebywać w dużym gronie ludzi bez lęków.Jestem zadowolony ;)) Chyba najlepszy lek jaki Bralem do tej pory:D Poleecam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×