Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe chodzisz prywatnie ?? Do tego magika ??

Tak, ale to nie takie proste ze kazdy kto tam pojdzie dostanie to co chce.

To dobry znajomy , do tego wie ze jestem odpowiedzialny, wiec mi ufa.

Jak bede nastepnym razem to najwyzej napisz mi na pm co by ciebie interesowalo, zapytam sie, bo kto pyta nie bladzi . Wyslij mi pm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu namawialiście mnie na zostanie przy wenli przez jeszcze jakiś czas.Ale lekarz uznał, że po 5 tyg.bólu głowy należy mi sie od niego odpoczynek i za parę dni wchodze na escitalopram. Na razie biorę jeszcze 37,5 mg wenli, ale nie mam żadnych objawów ubocznych odstawienia (brałam oriven niecałe 7 tyg) oprócz braku bólu rozrywającego głowę :). Na razie cieszę się z braku bólu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, dzięki :uklon:

dzisiaj daje sobie odpoczynek przy kompie w łóżku do niczego sie nie bede zmuszał, dorzuce niedługo 5mg olanzapiny żeby sie zwarzywić i pójść spać wieczorem :)

dodam jeszcze, ze w tym samym czasie czyli tygodnia odstawilem paro 20mg, dzis pierwszy dzien bez paro.

no taka zamianka po prostu, po paro bylem ociężały, to dlatego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im mocniejsze uboki tym lek bedzie lepiej dzialac w przyszlosci.

Nie zgadzam się. Bardzo zdecydowanie się nie zgadzam.

Przez takie głupie gadanie straciłam pół roku na masakrującej mnie sercie. Bo ciągle miało to dać profity w przyszłości.

Myślałam, że oszaleję z cierpienia a skutki jej brania ciągną się za mną do dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie co wytwarza większa dawka weneli w mózgu i co to daje-300mg? Ja dostałam do weneli haloparidol 5mg w dwóch dawkach-pomaga ciut nie ma tego napięcia i większe olewanie i nie nakręcanie......jeju dopiero 2 tygodnie.....Ale pprosze wytlumaczcie na chlopski rozum co sie dzieje co wytwarza dawka 300mg weneli i co to daje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im mocniejsze uboki tym lek bedzie lepiej dzialac w przyszlosci.

Nie zgadzam się. Bardzo zdecydowanie się nie zgadzam.

Przez takie głupie gadanie straciłam pół roku na masakrującej mnie sercie. Bo ciągle miało to dać profity w przyszłości.

Myślałam, że oszaleję z cierpienia a skutki jej brania ciągną się za mną do dzisiaj.

novymivo, a dlaczego niby jak uboki mocniejsze = silniejsze dzialanie? Skad taka /cenzura/ zes wytrzasnal?

Ty mowisz o czyms zupelnie innym. Ja nie mowie o dlugosci ubokow ale o ich nasileniu na samym poczatku leczenia.Im gorzej przez pierwszy tydzien -dwa tym efekt terapeutyczny lepszy. Najgorsze jest to jezeli leku wogle nie czujemy i bierzemy je jak cukierki lub gdy objawy uboczne ciagna sie w nieskonczonosc, wtedy to nie lek dla nas. BTW-serta to gowno moim zdaniem tak jak i escitalopram,

A skad to wiem- moje doswiadczenie, doswiadczenie paru osob z mojego kregu i mnostwo opinii na forach, czy sa jakies badania tego nie wiem. W skrocie chodzi o to ze dajac lek ssri mozg dazy do rownowagi, im wieksze zawirowania na poczatku, tym lek ma wieksze pole do popisu(dazenia do rownowagi).

pzdr

 

-- 09 maja 2015, 22:07 --

 

A tu mala ciekawostka, wasza wrozka, wystarczy wybrac kolory. Mi sie sprawdza ,a WAM ?

 

http://www.colorquiz.com/quiz.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo, nie wiem, nie będę się upierać, bo nie mam merytorycznych argumentów. Ale u mnie jest póki co odwrotnie niż piszesz, np. przy moklobemidzie nie miałam żadnych uboków a zadziałał genialnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty mowisz o czyms zupelnie innym. Ja nie mowie o dlugosci ubokow ale o ich nasileniu na samym poczatku leczenia.Im gorzej przez pierwszy tydzien -dwa tym efekt terapeutyczny lepszy. Najgorsze jest to jezeli leku wogle nie czujemy i bierzemy je jak cukierki lub gdy objawy uboczne ciagna sie w nieskonczonosc, wtedy to nie lek dla nas. BTW-serta to gowno moim zdaniem tak jak i escitalopram,

A skad to wiem- moje doswiadczenie, doswiadczenie paru osob z mojego kregu i mnostwo opinii na forach, czy sa jakies badania tego nie wiem. W skrocie chodzi o to ze dajac lek ssri mozg dazy do rownowagi, im wieksze zawirowania na poczatku, tym lek ma wieksze pole do popisu(dazenia do rownowagi).

pzdr

Alez ja rowniez mowie o sile ubokow. Najsilniejsze uboki mialem na reboksetynie, tygodniowe zaparcia, swedzenie oczu, brak apetytu, sennosc, oslabienie fizyczne, a efektu totalnie 0. Innym razem zas bralem bupropion, ktory mial 0 ubokow, a efekt mial najlepszy ze wszystkich, ktore do tej pory bralem.

Ty mowisz, ze Twoim zdaniem serta i esci to gowno, ja mowie, ze moim zdaniem Twoj poziom wiedzy jest taki. Przy SSRI mozg nie dazy do rownowagi(problem prawie nigdy nie sprowadza sie do samej serotoniny), a do zwiekszenia danego neuroprzekaznika w szczelinie synaptycznej, do sensytyzacji/desensytyzacji receptorow i paru innych mechanizmow. Dzialania niepozadane dosyc czesto wychodza z ich "nieselektywnosci", szerszego dzialania, a nie z samego bezposredniego dzialania leku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×