Skocz do zawartości
Nerwica.com

Koszmarne przebudzenia


aldara.35

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

Mi dzisiaj koło 6.30 śnił się mechaniczny czarny ptak z świecącymi oczami (chyba były żólte) niezły wkręt. Od razu się przebudziłem. Czułem się tak jak bym był na jawie był bardzo realistyczny ten ptaszek:D

Z tymi snami to już mam przegięcie czasami :shock::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a te "glosy" to mam tylko przy zasypianiu.... nie zawsze... ale dosyc czesto... zwlaszcza jak sobie pomysle, ze znowu czeka mnie zasypianie z " przelanczaniem kanalow w tv"( tak to nazywam)... te glosy w mojej glowie to takie jakby urywki... jakby mi sie przypominaly jakies teksty..

 

to nerwicowe. nie są to pewnie głosy, tylko myśli, które pojawiają się mimowolnie. dość nieprzyjemna atrakcja, fakt

 

---- EDIT ----

 

alepysiak5 - mam nadzieję, że już się nie boisz schizofrenii. nie masz jej. to tylko nerwica. nie bój się i nie nakręcaj. wszystko, o czym piszesz, pozostaje w nerwicowej normie :)

 

Warto pomyśleć o psychoterapii. Mam nadzieję, że Cię pocieszyłem :)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co opisujecie jest jak najbardziej "prawidłowe" w depresji/nerwicy. Depresyjne jest wybudzanie się nad ranem i niemożność dalszego spania. Albo napad lęku po obudzeniu się. Niestety też to miałem i jeżeli podstawowy psychotrop tego nie usuwa, tak jak w moim przypadku, to należy na noc brać jakiś neuroleptyk. Okres półtrwania takowego wynosi około 12 godzin, więc powinien działać jeszcze przy przebudzaniu. U mnie działa.

 

Dla mnie właśnie najgorsze to były noce, później KOSZMARNE przebudzenia z bolącym brzuchem. Za dnia jeszcze jakoś funkcjonowałem - im dalej w dzień, tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi sie przez kilka dni funkcjonowac bez benzo,zauwazylam ze troche lepiej spie i przebudzenia nie sa takie straszne.Nie wiem czy ma to ze soba cos wspolnego ale tak czasowo to wygląda.Dodatkowo lekarz zapisal mi Efectin i juz od tygodnia siedze i modle sie nad nim i nadal boje sie zazyc.Mam nerwice lękową i agore.Ale lęk przed lekiem jest tak silny ze chyba dopiero maksymalne nasilenie lęku spowoduje ze sie przelamie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co opisujecie jest jak najbardziej "prawidłowe" w depresji/nerwicy. Depresyjne jest wybudzanie się nad ranem i niemożność dalszego spania. Albo napad lęku po obudzeniu się. Niestety też to miałem i jeżeli podstawowy psychotrop tego nie usuwa, tak jak w moim przypadku, to należy na noc brać jakiś neuroleptyk. Okres półtrwania takowego wynosi około 12 godzin, więc powinien działać jeszcze przy przebudzaniu. U mnie działa.

 

ech..chyba znow bede musiała na noc brac pernazinum..bo budzi mnie lęk i juz koniec ze spaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×