Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

invbo 1. Znasz ją, masz możliwość by do niej napisać i tylko dlatego robisz sobie jakieś tam nadzieje. Pisanie, jeszcze na dodatek po 3 latach, to nie jest dobry sposób na zainteresowanie dziewczyny swoją osobą. Jak już musisz to niech w wiadomościach przemawia przez Ciebie optymizm i w 2-3 wiadomości zaproponuj jakieś krótkie spotkanie ..kawa, lody, knysza (żart:P) czy coś w tym rodzaju.

 

2. Jakiej fazie? Nie rozumiem o co Ci chodzi. Będziesz normalnym, otwartym, śmiałym człowiekiem. Na żadną fazę nie masz co liczyć ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

invbo 1. Znasz ją, masz możliwość by do niej napisać i tylko dlatego robisz sobie jakieś tam nadzieje. Pisanie, jeszcze na dodatek po 3 latach, to nie jest dobry sposób na zainteresowanie dziewczyny swoją osobą. Jak już musisz to niech w wiadomościach przemawia przez Ciebie optymizm i w 2-3 wiadomości zaproponuj jakieś krótkie spotkanie ..kawa, lody, knysza (żart:P) czy coś w tym rodzaju.

 

2. Jakiej fazie? Nie rozumiem o co Ci chodzi. Będziesz normalnym, otwartym, śmiałym człowiekiem. Na żadną fazę nie masz co liczyć ;)

 

Ad. 1.Cholera przecież mówiłem że jej NIE ZNAM. Ani ONA MNIE NIE. Mam jej profil. Tyle.

Zresztą i tak napisanie nie jest łatwe.

Myślałem też że jak się odważę napisać do jednej (choćby po koleżeńsku) to potem będzie już łatwiej.

 

Ad. 2.To co pisałeś tak zabrzmiało, jakbyś polecał mi zażyć coś, po czym nie czuje się problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaju....a może wychodzą ustami? Obrazek

Pamietam jak kiedys przeczytalam na jakims forum temat " stosunek analny z wytryskiem do ust" i pomyslalam sobie.. to dopiero hard core :shock: dopiero jak sie zapytalam niesmialo jak to zrobili to pokladali sie ze smiechu bo oczywiscie pisalo oralny a nie analny :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, Te "oczko" na końcu wypowiedzi sugerowało, że zartuję ;) Więcej dystansu do siebie :D Chociaż z drugiej strony może ja wykazuję go czasem aż za bardzo :P Ma się to specyficzne poczucie humoru :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Relatywista,

zachowaj takie zarty dla siebie samego, troche kultury , bo to juz chamstwem trąci a nie poczuciem humoru, szczególnie ,że czyta to sporo ludzi a chamstwo mnie denerwuje troche inteligencji tez trzeba by wiedziec kiedy sie przegina

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×