"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez BrakPomysluNaNick01 21 sty 2018, 19:40
Ja mówię, że przed robieniem wielu rzeczy powstrzymuje mnie ambiwalencja - wewnętrzne sprzeczności, jednoczesna pragnienie, ale i jakaś dziwna niechęć oraz pozorna obojętność, która maskuje mój strach przed przyszłością i teraźniejszością. Mój tata za to mówi, że zrobiłem się leniwy, nic nie robię aby polepszyć swoją sytuację i daje mi znać, że to moja wina i że nie powinienem zwalać na poprzednie leki, bo człowiek ma wolną wolę. Kto ma teraz racje? Sam już nie wiem, powoli chyba zaczynam zdawać sobie sprawę, że wszystko jest przez moją nieudolność i może otoczenie ma rację. Nic nie rozumiem.
Escitalopram 10mg

przez nvm 22 sty 2018, 00:38
BrakPomysluNaNick01 napisał(a):oraz pozorna obojętność, która maskuje mój strach przed przyszłością i teraźniejszością.
Dysocjacja? (patrz temat: "Cytat na dziś").
nvm

przez arahja7 22 sty 2018, 01:18
BrakPomysluNaNick01, nie jesteś nieudolny, jesteś kurna chorym człowiekiem. Nawet zdrowy człowiek ma prawo czasem sobie odpuścić, chory tym bardziej.
III Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez BrakPomysluNaNick01 22 sty 2018, 08:32
nvm napisał(a):
BrakPomysluNaNick01 napisał(a):oraz pozorna obojętność, która maskuje mój strach przed przyszłością i teraźniejszością.
Dysocjacja? (patrz temat: "Cytat na dziś").

Możliwe, ostatnio często mi towarzyszy.
Escitalopram 10mg

przez Vorenus 22 sty 2018, 14:13
A mieliście tak, że macie jedną powracającą myśli przez ponad pół roku, dzień w dzień po kilkanaście-kilkadziesiąt razy? Ja tak mam od czerwca, nie pomagają na to leki ani terapia. Znaczy pomagają na tyle, że nie dostaję lęków, nie nakręcam się, ale myśl mi zawsze towarzyszy... Już ku.... nie wiem, czy się śmiać czy płakać z tego powodu...

przez yahoo35 23 sty 2018, 00:52
A co to za myśl?
Wenla 300mg

przez ( Dean )^2 23 sty 2018, 11:54
Często czuję że nie warto żyć
Najgorszy jest wiatr.

przez Vorenus 23 sty 2018, 12:35
yahoo35 napisał(a):A co to za myśl?

Złe wspomnienia związane z jedną klientką, której robiłem sesję zdjęciową...

przez arahja7 23 sty 2018, 15:22
Vorenus napisał(a):
yahoo35 napisał(a):A co to za myśl?

Złe wspomnienia związane z jedną klientką, której robiłem sesję zdjęciową...

Co takiego się stało? Też mam złe wspomnienie z sesji, ale podsumowałabym je hasłem "niektórzy wyżej srają niż dupy mają".
III Miss Forum

przez ( Dean )^2 25 sty 2018, 21:46
Za mało zarabiam w mojej obecnej pracy i jednocześnie boję się poprosić o podwyżkę w obawie że mnie zwolnią i nie mam odwagi szukać nowej pracy bo czuję się wciąż za mało kompeteny i nie mam żadnych znajomości w branży.
Najgorszy jest wiatr.

przez yahoo35 25 sty 2018, 23:15
A ja nie wiem czy iść do szpitala, niby wiem że powinienem ale nie lubię tego bo wiem, że znowu przy nowych lekach będą te paskudne uboki. Odstrasza mnie też syf w łazienkach i kiblach no i to zamknięcie, nie możesz sobie kawy zrobić kiedy chcesz tylko na godziny. Gorzej jak w pierdlu, no ale co tam chyba nie ma wyjścia. A może lepiej na cmentarz po co się tyle męczyć jak i tak wiadomo, że z tego goowna się nie wyjdzie do końca życia. Nie mam już instynktu życia, jestem tu jeszcze bo szkoda mi rodziny ale nic mnie poza tym już tu nie trzyma.

Dean ja nigdy nie mogłem doprosić się podwyżki w mojej pracy. Jedynie przy zmianie pracy mogłem wyrwać jakąś podwyżkę. To standard w tym bandyckim kraju, nikt Cie tu nie doceni.

przez arahja7 26 sty 2018, 10:29
Na badaniach do pracy nie przyznałam się że jestem psychiczna i biorę leki. Ma to znaczenie?
Dzisiejszej nocy mój mózg uznał że nie potrzeba mu snu za to warto porozmyślać o mojej ujowej sytuacji życiowej, o tym jak skrajnie samotna jestem. Mam takie dwa duże miśki które przytulałam lub z nimi spałam gdy tego potrzebowałam. Od pół roku boję się do nich przytulić by psychicznie nie rozlecieć się na kawałki. Boję się poważnego załamania.
III Miss Forum

przez yahoo35 26 sty 2018, 17:36
No i dobrze że się nie przyznałaś bo byś żadnej roboty nie dostała. Jak ja się przyznawałem to nikt mnie nie chciał zatrudnić, no chyba, że koleś chciał refundację wyrwać i mieć darmowego niewolnika to tak ale to dopiero jak dostałem orzeczenie o niepełnosprawności. Oczywiście na więcej niż najniższa krajowa nie ma wtedy co liczyć nawet jak pracujesz po 16 godzin dziennie, masz się cieszyć, że cię łaskawie zatrudniają. Pamiętaj jeśli masz normalną robotę i nie chodzi o refundację to przenigdy nie przyznawaj się do choroby psychicznej. W sejmie i w rządzie jest 99% psychopatów i nikt się nie przyznaje więc nie ma co.

przez BrakPomysluNaNick01 26 sty 2018, 19:38
arahja7, bardzo dobrze, po co się przyznawać? Dla większości społeczeństwa choroby psychiczne są lenistwem.

Internistka powiedziała mi dzisiaj, że powinienem zacząć JUŻ uprawiać aktywność fizyczną. Byłoby fajnie, chciałbym biegać po domu z nowymi pomysłami, ruszać się, ale jest jeden problem. Mój brak motywacji i ambiwalencja to zabijają. Pragnę być ruchliwy, ale wydaje mi się to niemożliwe. Aktywność fizyczna przez moje spowolnienie i to co powyżej wydaje mi się niemożliwa. Nie jestem w stanie tego wykonać jak bardzo bym chciał. Wywołała u mnie znowu poczucie winy, bo znowu myślę, że wszystko przeze mnie i moje lenistwo, a nie przez urujoną przeze mnie jakąś depresję, w którą sam nawet zaczynam znowu nie wierzyć, bo wydaje mi się po raz kolejny, że wszystko dzieje się tak, aby mnie zniszczyć. Znowu myślę nad karą boską i to przez takie pierdoły... jestem żałosny. Jeszcze ojciec to uchwycił i będzie się darł, abym ruszył się z łóżka/krzesła, bo dla niego jestem tylko leniem, którym zresztą jestem. Sam nie wiem. Nawet nie wiem co piszę i po co piszę. Co za żenada.
Escitalopram 10mg

Sortuj wg