LISTA CERTYFIKOWANYCH PSYCHOTERAPEUTÓW.

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

LISTA CERTYFIKOWANYCH PSYCHOTERAPEUTÓW.

przez Dydona 10 sty 2006, 13:31
http://www.psychiatria.org.pl/arch/6010 to lista certyfikowanych superwizorów. :lol:
http://www.psychiatria.org.pl/arch/6048 a to lista certyfikowanych psychoterapeutów :shock:

Lista Certyfikowanych Psychoterapeutów

przez bibi 03 lut 2006, 20:01
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

To jest tylko jedna z kilku list

przez Angela 10 maja 2006, 09:02
To jest tylko jedna z kilku list .
Są jeszcze listy psychoterapeutów wystawione np. przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.
Psychoterapeuta to nie zawód i nie potrzeba być psychologiem. Równie dobrym psychoterapeutą może być lekarz, albo inny specjalista medyczny.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sprawdź swojego lekarza !

przez Szlomo 26 sie 2008, 13:59
:smile:
Pewnie czasem idąc do nowego lekarza baliście się o to, czy ten lekarz nie jest przypadkiem jakimś oszustem ;)
Od tej pory nie będziecie się więcej bać ! :mrgreen:
Oto strona Naczelnej Izby Lekarskiej , na której znajduje się Centralny Rejestr Lekarzy, gdzie każdy pacjent może znaleźć podstawowe informacje nt. danego lekarza.
Wystarczy, że wpiszecie imię i nazwisko lekarza. Dowiecie się mdzi. czy lekarz ten ma aktywne prawo do wykonywania zawodu, czy ukończył wszystkie stopnie specjalizacji.
I tak w wypadku psychiatry warto zwrócić uwagę na to, czy ma on wszystkie, czyli I i II stopnie specjalizacji. ------> http://www.nil.org.pl/xml/nil/rejlek/hurtd
Nawiasem polecam wszystkim... wizyty w publicznych poradniach. Bowiem najczęściej jest tak, że lekarz przyjmujący "państwowo" (tz. za naszą składkę na ubezpieczenie zdrowotne) po południami przyjmuje prywatnie. Naprawdę nie warto tracić kasy na prywatne wizyty, kierując się przeświadczeniem, że nas lepiej potraktują. Często bywa odwrotnie. Wiem z doświadczenia.
Oczywiście wszystko zależy od danego lekarza.
Pozdro

Re: Sprawdź swojego lekarza !

przez Szlomo 26 sie 2008, 14:06

przez ESTER 26 sie 2008, 15:44
Tylko , ze problem w tym , ze trzeba znać jeszcze pesel lekarza bo jak się nie zna to nic z tego ! :lol:
ESTER

przez Szlomo 26 sie 2008, 16:22
ESTER napisał(a):Tylko , ze problem w tym , ze trzeba znać jeszcze pesel lekarza bo jak się nie zna to nic z tego ! :lol:

" Ta sekcja umożliwia uzyskiwanie podstawowych informacji o lekarzu na podstawie numeru Prawa Wykonywania Zawodu (PWZ), numeru PESEL lub imienia i nazwiska. Prosimy wpisać posiadane informacje o lekarzu w polu znajdującym się poniżej i wcisnąć 'ENTER' lub przycisk 'OK'. "
Jest napisane wyraźnie, że imię i nazwisko LUB pesel. Spróbuj wpisać samo imię i nazwisko a przekonasz się , że działa :smile:

przez ESTER 26 sie 2008, 17:00
No tak , rzeczywiście wystarczy imie i nazwisko.
ESTER

przez wróbelek Elemelek 26 sie 2008, 20:27
I tak w wypadku psychiatry warto zwrócić uwagę na to, czy ma on wszystkie, czyli I i II stopnie specjalizacji

hmm, mam głupie pytanie: a o co chodzi z tymi stopniami?? bo mam okazję iśc do psychiatry który jest podobno dobry i ma właśnie te dwa stopnie, ale nie chce już iśc do żadnego psychiatry, bo byłam już raz (u takiego co ma jeden:P) i się troche zraziłam... :> dzięki za odp ;]
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez ESTER 26 sie 2008, 21:36
Bo lekarz ten zdał egzamin na specjalizacje I stopnia a potem sobie poszedł na drugi i zdał na II stopnia.Proste. :lol:
ESTER

przez wróbelek Elemelek 26 sie 2008, 23:25
no tyle jestem w stanie się domyślić...

przez ESTER 27 sie 2008, 00:24
No to o co Ci chodzi, tutaj za tym nic więcej się nie kryje.
Jeżeli lekarz ma tylko stopień I to nie znaczy , że jest gorszy tylko , że na ten drugi egzamin mu się nie chciało pójść i tyle.
ESTER

przez jaaa 27 sie 2008, 23:13
hmm a po co mi wogole te ionfo czy ma spec 1 czy 2
myslalam ze tam beda jakie stajne info i ciekwsze;) wzrost ,dzieci czy maja to by bylo ciekawsze juz niz stopnie ich;)

przez wróbelek Elemelek 28 sie 2008, 09:54
też miałam taką nadzieję, ale jak widać najciekawszą rzeczą tam jest to czy ktoś ma I stopień czy II :lol:

Sortuj wg