[LUBLIN]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[LUBLIN]

przez mrs.hanger 15 kwi 2015, 17:55
zima, zimno jutro jak na zalew, ale możemy iść gdzieś ponienawidzić wszystkich.
Wybacz, ale dzisiaj jestem nie do wyjścia. Dziś nie wyglądam, nieczynna jestem, chyba też trochę nie żyję. Może jutro.

[LUBLIN]

przez Tucan 08 lip 2015, 17:27
Bardzo polecam dr.( nie psychiatrii , lecz PSYCHOLOGII ) Elwire Kosmale . Pracuje w centrum psychoterapii obok ulicy żołnierskiej , za rondem krwiodawców w stronę al.warszawskich pierwsza ulica w prawo . Na parterze jest zakład stomatologiczny a na górze właśnie to centrum. Chodziłem do wielu specjalistów ,Lecz dopiero ta pani mi najbardziej pomogła . Doktor specjalizuje się w leczeniu zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych metoda bechawioralno-poznawczą co jest rzadkością w Lublinie. Doktor jest bardzo sympatyczna , nigdy nie stawia pacjenta w złym świetle , lecz zawsze stawia sprawy w pozytywnym świetle. Posiada dużą wiedzę z dziedziny psychologii i psychiatrii, potrafi bez problemu stwierdzić gdzie leży źródło problemu i powiedzieć obiektywną prawdę na temat zachowania pacjenta. Leczy nie tylko na wizycie Lecz radzi stosować się do ściśle związanych reguł , które ustalane są w gabinecie. Jest młoda i zna dobrze trudności dzisiejszej młodzieży , zarówno w sprawach psychologicznych , jak i religijnych , miłosnych czy rodzinnych . Po każdej wizycie czuje duża ulgę i wiem że pani ma rację i nie podejmuje nieprzewidzianych decyzji. Mogę jej ufać i wiem że zna lepiej zasady działania tej choroby . Po spotkaniach czuje też pozytywną energię do działania i poczucie bezpieczeństwa . Naprawdę bardzo polecam . Nie ma lepszej psychoterapeutki w Lublinie niż ona . :great:

[LUBLIN]

przez aptasia 05 paź 2015, 14:25
Hej, mam kolegę który nie ma ubezpieczenia i jest z dość biednej rodziny a na gwałt wymaga opieki psychiatrycznej a później pewnie jakiejś terapii jak stanie trochę na nogi. Czy są w Lublinie jakieś ośrodki pomocy kryzysowej czy coś gdzie można uzyskać darmową pomoc psychiatryczną?
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[LUBLIN]

przez Petek 30 paź 2015, 23:44
Witam
Mam pytanie co polecacie klinika odzialu nerwic na głuskiej czy odzial nerwic na abramowickiej ??
Pusta przestrzeń przypomni ci o błedach
Chciałeś ognia to z piekła ogień cie dosiega

[LUBLIN]

przez mrs.hanger 19 mar 2016, 12:42
Cześć, potrzebuje dobrego psychologa w Lublinie, koniecznie na NFZ. Możecie kogoś polecić?
Wybacz, ale dzisiaj jestem nie do wyjścia. Dziś nie wyglądam, nieczynna jestem, chyba też trochę nie żyję. Może jutro.

[LUBLIN]

przez Judelaw 19 mar 2016, 13:40
Petek napisał(a):Witam
Mam pytanie co polecacie klinika odzialu nerwic na głuskiej czy odzial nerwic na abramowickiej ??

Wszystko co na Głuska jest lepsze od Abramowic.Począwszy od psychiatrów,diagnozowanie przez opiekę,jedzenie po warunki szpitalne.

[LUBLIN]

przez mrs.hanger 23 sie 2016, 09:15
Ponawiam pytanie: dobry psycholog na NFZ? Dzwoniłam w kilka miejsc, ale czas oczekiwania na wizytę to min. 2 miesiące

[LUBLIN]

przez Anna86 23 sie 2016, 23:30
Szukam b dobrego psychiatry. Ktoś coś? Ciężka depresja i zaburzenia lękowe. Proszę o kontakt. Ktoś może był u prof czernikiewicza czy u dr Olajossy.?

[LUBLIN]

przez Ḍryāgan 24 sie 2016, 00:30
Anna86, tego pierwszego nie polecam.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

[LUBLIN]

przez mrs.hanger 24 sie 2016, 09:44
Udało mi się umówić do psychologa na za dwa tygodnie w przychodni ViaMed na Szewskiej do dr. Wądłowskiej, ktoś wie coś o niej?
Anna86 , możesz spróbować do dr Urbańskiej, ma gabinet na Racławickich, niedaleko Ronda Krwiodawców, umiała dobrze dobrać leki.

[LUBLIN]

przez Anna86 24 sie 2016, 09:54
Może ktoś jeszcze był u prof Czernikiewicza czy dr Olajossy - szefa kliniki Psychiatrii i rehabilitacji psychiatrycznej i może mi coś powiedzieć.???

[LUBLIN]

przez miyaa 26 sie 2016, 09:05
Prof Czernikiewicz jest dobrym specjalista, ale ciężko się z nim dogadać, głównie słucha, niewiele tlumaczy. Ten Pan bardziej się zna na leczeniu zaburzen psychotycznych. Z kolei dr Olajossy moim zdaniem minął się z powołaniem, olewa skargi pacjentów na skutki uboczne leków (znam dwóch jego pacjentów, którzy dostali zawału serca, bo doktorek stwierdził, że to somatyczne - miało to miejsce w czasie ich hospitalizacji).
Z Kliniki polecam dr Śpile, dr Morelowska, dr Perzynskiego ewentualnie dr Kozaka lub dr Wójciką.
Jeśli chodzi o zaburzenia lękowe to lepiej rozejrzeć się za psychoterapia. Leki to dodatek. Dobrym psychologiem jest dr Agata Łukasik. Zawsze możecie pójść do psychologa na rozmowę i tam pokieruja was dalej, poleca lekarza, itp.
Pozdrawiam.

Sortuj wg