[ZIELONA GÓRA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[ZIELONA GÓRA]

przez sebcio 07 maja 2007, 07:10
Nie masz za co przepraszac, mi kilka razy zdazylo sie napisac pod wplywem emocji glupi i agresywny post(na roznych forach) a potem sie zastanawailem co ja wlasciwie i po co to napisalem, czasami przed napisaniem czegos warto troszke ochlonac
sebcio

przez BlueOrange 07 maja 2007, 07:29
btw nie ma się czego wstydzić, z jakiego powodu chory człowiek ma się wstydzić swojej choroby?
... bardzo przepraszam, jestem chory :mrgreen:

przez Mona75 07 maja 2007, 08:31
Im szybciej się pogodzisz z tym że jesteś chory tym lepiej dla Ciebie. Jak sobie wyobrażasz terapię przez telefon?Jeśli tak bardzo się wstdzisz, to poszukaj psychologa w inny mieście niż Twoje.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 331ania 07 maja 2007, 09:24
to tylko sen-nie wstydz się swojej choroby-przynajmiej wśród nas ;) a jeśli chodzi o psychologa lub psychiatre anonimowo to obojętnie w jakim mieście-ale zawsze możesz skorzystać z porady psychologa-wiec wsiadaj w coś co się przemieszcza i wal prosto do przychodni w innej miejscowości:)bo tak najprościej można rozwiązać Twoje problemy ;)-będziesz miał darmową poradę i jeśli będzie trzeba psycholog skieruje Cię dalej ;) Pozdrowionka cieplutkie:)Będzie dobrze! :smile:
ExModerator

woj. lubuskie

przez malineczka 14 cze 2007, 19:18
Czesc mam na imię Dominika mam 23 lata mieszkam w Zielonej Górze nie polecam tych lekarzy psychiatrów z woj. lubuskiego-Krzysztofa Wozniaka Barhama M. Barhama Wiolette Giemze-Urbanowicz i Izabelle Zażycką- Hodża ponieważ są wredni przepisują drogie leki mimo że ktoś jest biedny wizyta w gabinecie trwa 5 minut.

Nie dla szpitala w Ciborzu w woj. lubuskim - niedawno wyszlam z tego szpitala i nie polecam nikomu go poniewaz lekarze sa tylko trzy dni w tygodniu na oddziale psycholog nie rozmawia z pacjentami tylko plotkuje z pielegniarkami zadkoscia sa spacery faszeruja silnymi lekami po ktorych nie mozna chodzic pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 26 gru 2007, 21:29 przez malineczka, łącznie edytowano 2 razy
Jestem szczera spokojna uparta.

przez arek177 21 cze 2007, 21:55
chej niemów tak bo niebyłaś w międzyrzeczu tez woj. lubuskie sa super specjalisci jedni z najlepszych w polsce.
lezalem tam w szpitalu i duzo ludzi tez lezalo z zielonej i bardzo sobie chwalili

przez marta21 26 lip 2007, 12:38
Hej tez mialam do czynienia z tymi psychiatrami i byly to zle wspomnienia a to dlatego ze nie moglam sie z nimi dogadac nie sluchali co do nich mowilam najgorszy z nich to Barham.

przez estera25 26 lip 2007, 12:43
Witam bylam w tym szpitalu w Ciborzu 3 tygodnie na depresje moim zdaniem bylo tam niezbyt milo zgadzam sie z toba co do tego ze lekarze zadko byli na oddziale pielegniarka sie nic nie chcialo psycholozka wezwala mnie tylko raz na rozmowe i spacer byl tylko rano i to jak sie terapeutce chcialo.

odpowiedz

przez rozalia 05 sie 2007, 10:56
ja jestem z zielonej góry i mam przyjemnosc chodzic na terapie do doktora Jabłonskiego. Nie ma chyba osoby ktora by powiedziała na Niego złe słowo. Chodz czesto nie ma czasu(tłumy w poczekalni) poswieca na kazdego pacjenta tyle czasu ile wymaga tego sam pacjent, ciagnie za jezyk itd...A przy tym jest szalenie sympatyczny!. Polecam! Szkoda tylko ze nie przyjmuje prywatnie i trzeba czekac w tych kolejkach..... Ps. Naprawde specjalista!
rozalia

przez Beatrycze 28 lis 2007, 14:59
Mam zupełnie inne zdanie na temat doktora jablońskiego i własnie jestem w trakcie szukania nowego psychiatry;/ od dawna leczysz sie u niego?

przez rozalia 28 lis 2007, 23:05
Juz połtora roku. Powiem tak, mi on pasuje pod kazdym wzgledem, ale kazdy człowiek jest inny. Mi go polecił pediatra jako specjaliste od nerwic ktora wystepuje po porodzie, gdyz wczesniej byłam u dwoch psychologow i nadal nie dawałam sobie rady. Jesli Jabłonski Ci nie pasuje tp polecam poszukac kogos innego kogos kto bedzie potrafił to Ciebie dotrzec itd. Ja jestem zadowolona, wiemy przeciez jaka to jest okropna i wyczerpujaca choroba. Moge Ci tylko powiedziec, ze pierwsze postepy zaczełam odczuwac po roku czasu, teraz jest juz git chociaz jak to Jabłonski okresla jest to kolejny z wielu krok naprzód. Gdy byłam u niego pierwszy raz i gdy pierwszy raz mi powiedział ze nerwice leczy sie conajmniej 1,5 roku to myslalam ze go zabije. Teraz jednak wiem ze miał racje, staram sie wymazac ten czas z zycia( to bardzo trudne) ale warto było. Swiat juz ma inne barwy i znow chce sie zyc. Połaca sie czekac. Zycze Tobie duzo cierpliwosci i wierze ze i tobie sie uda obojetnie z jakim lekarzem. Podpowiem tez ze kazał mi czytac te rózne fora gdyz im wiecej wiemy co sie z nami dzieje podczas tych trudnych chwil to człowiek lepiej je rozumie. Powodzenia
rozalia

przez jacek81 16 gru 2007, 11:15
Czy ktoś może dać namiary na jakiegoś dobrego psychiatrę - psycholog, czy psychoterapeuta nie może chyba zapisać leków - więc odpadają.
Mam erytrofobię a przez to popadam w coraz większą fobie społeczną - zdecydowałem sie na seroxat - co prawda mógłbym kupić ten lek "na lewo" ale chyba nie jest to najlepszy pomysł.
;)

przez Beatkka 23 kwi 2008, 15:22
malineczkamarta21 piszecie ze Barham nie jest najlepszy nie wiem czy o tego samego chodzi Barham Barham????? czekam na odpowiedz

przez nanom1 23 kwi 2008, 18:14
Ja leczę się u Grzebyka -nie polecam tego cieniasa :? .Jego zdolności ograniczają się do postawienia pieczątki na druczku.Ton wypowiedzi -zdawkowy ''jakby miał pretensię o to, że pacjent przyszedł i trzeba go wysłuchać''.
Ostatnio edytowano 24 kwi 2008, 16:05 przez nanom1, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg