Skocz do zawartości
Nerwica.com

[ZIELONA GÓRA]


Gość sebcio

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim, potrzebuję waszej pomocy. Od ponad 10 lat choruję na nerwicę lękową, za dzieciaka moi bliscy olali sprawę a ja sam nie bylem odwazny opowiadac co sie ze mna dzieje (wstyd). Bałem się wielu rzeczy, ale dostałem komputer i od tej chwili żyłem w świecie gier. Byłem tam normalny, taki jak wszyscy, niczego się nie bałem, zniknęły problemy itp.. Gdy dorosłem i zacząłem ogarniać sobie życie lęki ponownie mnie dopadły. Szukam aktualnie namiarów na dobrych psychiatrów, którzy pomogą mi w wyleczeniu się. Mam motywację do walki z tym gównem. Mieszkam kilkadziesiąt km od Zielonej Góry, więc pomocna była by każda informacja odnośnie psychiatrów z Zielonej Góry, Nowej Soli, Żar (tych okolic). Chodzi mi o psychiatrę z dobrym podejściem do człowieka, nie takiego co przepisze leki i powie dowidzenia ( miałem 1 wizyte w wieku 10 lat w Nowej Soli u psychiatry dzieciecego, przepisal mi lek na tiki nerwowe i to wszystko.. wizyta trwala z 2minuty.. bralem kilka dni, ale praktycznie z aktywnego dzieciaka stalem sie spiacym, zamulonym chlopcem.. Postanowilem ze nie bede tego bral, rodzice przytakneli i sie wiecej tym nie interesowali :/ )

 

Szukam kontaktu do dobrego psychiatry, który prowadzi psychoterapie w okolicach Zielonej Góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem niedaleko mnie z dobrymi opiniami psychiatrę od nerwicy lękowej, depresji .. w sumie idealnie pasuje. Zna tego Pana ktoś? Opinie bardzo dobre, tylko ostatnio rok temu. Nadal przyjmuje ? Jak myślicie? Kontaktować się bezpośrednio czy iść do ośrodka zdrowia po skierowanie ?

http://www.znanylekarz.pl/tomasz-grzybowski/psychiatra/zary#questionnare-modal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×