Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez owieczny 28 lut 2012, 17:10
ciesze sie ze tak szybko ale jestem zdziwiony, ogólnie slyszałem ze odstepy miedzy rozmowami sa wieksze. a dzis po pierwszej myslalem ze ogolnie powiedza mi ze dziekuje idz pan w cholere... a uslyszalem tylko ze mam poczekac na korytarzu i wyszla babka z kartka z terminem.

izzie napisał(a):owieczny, to chyba dobrze, że szybko ;)

Ja mam dopiero 4 września I rozmowę i boję się przyspieszyć..

-- 28 lut 2012, 15:26 --

catena, kitesurfing ? Tak, kite, ? ;)

przez kite 28 lut 2012, 18:48
catena, Kroczek :D nie wiem w jakim okresie byłaś. jeśli wyszłaś nie wcześniej jak we wrześniu to się znamy ;)

-- 28 lut 2012, 17:49 --

izzie, kitesurfing, landkiting itp ;)
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez kalipso55 28 lut 2012, 21:20
owieczny, to widzimy się na miejscu :) ja na drugą (i zarazem trzecią) konsultację będę czekać w sumie 2 tygodnie :)
Człowiek powinien raz dziennie zrobić coś, co go przeraża, bo to jedyny sposób, żeby rozwinąć się jako jednostka.
Eleonora Roosevelt

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kangurekkk 29 lut 2012, 12:46
kalipso55 to kiedy masz termin?
Jeśli jesteś geniuszem w swojej dziedzinie ludzkość doceni cię dopiero za lata po tym jak zginiesz
Your own life, cuts you like a knife

przez kalipso55 29 lut 2012, 13:33
To pytanie brzmi, jakbyś pytała mnie o termin porodu ;D Wielka Rozmowa odbędzie się 6 marca. Już chyba o tym wspomniałam
Człowiek powinien raz dziennie zrobić coś, co go przeraża, bo to jedyny sposób, żeby rozwinąć się jako jednostka.
Eleonora Roosevelt

przez Justice84 29 lut 2012, 15:38
A jednak coś nowego na forum 7F pojawi się.
Widziałam w poprzednich postach kwestię dotyczącą powstania podobnego oddziału na pomorzu.
W Gdańsku planowane jest otwarcie podobnego oddziału do tego 7F w Krakowie.
Miałam przyjemność odbyć 4 bezpłatne konsultacje z Panią terapeutką, która wcześniej pracowała na 7F w Babińskim.
Z tego co pamiętam - "oddział" w Gdańsku ma ruszyć jakoś w lecie (czerwiec-sierpień). Tutaj mogę się trochę mylić.
Przyznam, że mogłam dobrze nie skojarzyć.
Placówka ta ma być chyba otwartą jednostką - nie taką stacjonarną jak ta w Krakowie.
Nie wiem też, czy przypadkiem leczenie nie będzie odpłatne.
Sugestia stąd, że moja kolejna wizyta u Pani terapeutki miała być płatna. Dlatego tak wnioskuję.
Dla zaciekawionych wyżej opisaną kwestią mogę przesłać namiar - na PW :smile:

przez kite 29 lut 2012, 18:50
Justice84, wspominałam o tym. a ta pani nie tyle pracowała na 7f co była na stażu. tak ze 2 miesiące. dwie panie dokładnie.
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez kangurekkk 29 lut 2012, 19:01
kalipso55 Tak wspominałaś ale zmyliła mnie wcześniejsza odpowiedź. Ja już się gubię pomału za duży wątek :D
kite przeczytałam cały watek ale moje pytania są po to aby coś nowszego a może i więcej się dowiedzieć Nie wnerwiaj się bo nie ma po co. Podobno nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi :yeah:
Jeśli jesteś geniuszem w swojej dziedzinie ludzkość doceni cię dopiero za lata po tym jak zginiesz
Your own life, cuts you like a knife

przez Justice84 29 lut 2012, 19:14
Może po prostu nie warto się wzajemnie wnerwiać - i tyle :smile:

Kite - całkiem możliwe.
Jak byłam u jednej z Pani na terapii (tylko 4 sesje zaliczyłam) to Pani wspomniała mi, że pracowała tam i że zna Pana dr Puka.
Więc może małe nieporozumienie. :smile:
Tylko z tego co udało mi się przyuważyć to na pewno nie będzie taki oddział stacjonarny jak 7F. Bardziej placówka terapeutyczna dla osób z zaburzeniami osobowości. Dodatkowo nie wiem też, czy leczenie tam nie będzie przypadkiem płatne.
Od 5tej sesji - moja terapia miałaby być już płatna - stąd taki domysł.

przez Vilgefortz 29 lut 2012, 19:17
Ja właśnie wróciłem z pobytu diagnostycznego. Wczoraj miałem ostatnią konsultację po której otrzymałem odpowiedź odmowną. Z-ca ordynatora stwierdził, że mój pobyt tam byłby dla mnie bardzo ryzykowny i mógłby mi zaszkodzić. Rozwiązaniem dla mnie jest wieloletnia terapia wglądowa docelowo 5 dni w tygodniu.

przez Justice84 29 lut 2012, 19:21
Jak się z tym czujesz Vilgefortz?
Kurcze - byłam przekonana, że zostaniesz przyjęty i że tylko od Ciebie będzie zależało czy udasz się na leczenie czy nie... :cry:

przez Vilgefortz 29 lut 2012, 19:27
ja też tak myślałem - ale wiesz nie czuje się źle z tym bo dałem dużo z siebie, przedstawiłem szczerze jak wszystko wygląda u mnie i dowiedziałem się że to nie miejsce dla mnie - ufam w profesjonalizm tamtejszego zespołu terapeutycznego i dzięki temu wiem, że pewnie zmarnowałbym pół roku jakby mnie przyjeli

przez szerokozamknięta 29 lut 2012, 19:59
Vilgefortz,
Miałam się już nie udzielać na forum, no ale mam nauczkę, że nigdy nie mów nigdy.
Ja żałuję bardzo, że mnie tak nie powiedzieli bo zmarnowałam tam pół roku. Widać robią postępy i uczą się na błędach. Ale przerażające, że powiedzieli ci, że 5 razy w tygodniu.
A jaką masz diagnozę jeśli wolno spytać?
szerokozamknięta

przez Vilgefortz 29 lut 2012, 22:55
szerokozamknięta, źle się wyraziłem - nie zmarnowałbym bo na pewno coś by mi to dało ale to nie byłoby to, czego potrzebuję. Jest żal, rozczarowanie z jednej strony z drugiej coś w rodzaju ulgi. Diagnozy nie chce podawać na forum ale zaskoczyłą mnie.

Sortuj wg