Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez agresth 28 lis 2013, 21:33
xirekm napisał(a):Jak długi jest teraz okres oczekiwania na 7f od momentu zapisania się do kolejki na pierwszą rozmowę do momentu przyjęcia?

Jeśli przyspieszasz pierwszą konsultację, to zajmuje mniej więcej od 1,5 miesiąca do trzech. Czyli bardzo szybko.

-- 28 lis 2013, 21:40 --

Paletka napisał(a):przeczytaj prosze kilka ostatnich stron. to pytanie pojawia się bez przerwy....w kółko to samo.

Paletka, a co Ty się tak denerwujesz? Jednak ten wątek ma ponad 130 stron. Pomimo, że przeczytałam z grubsza cały, to nie dziwię się, że komuś się nie chce tego robić, albo nie ma czasu. My wiemy, że dopiero co było takie pytanie, ale ktoś z zewnątrz musiałby zaczynać od zera. :)

przez xirekm 28 lis 2013, 21:55
Paletka napisał(a):
xirekm napisał(a):xirekm a dlaczego post usunąłeś?
rozmyśliłeś się tak szybko ;) ?

Głupio mi się zrobiło że to było już tyle razy poruszane i w końcu usunąłem. Niestety jest to trochę porozrzucane między innymi poruszanymi tu tematami.

Inne pytanie:
Ja mam daleko do Krakowa i każda podróż na kwalifikacje w obie strony tanim pociągiem TLK + nocleg (bo nie zdążę wrócić tego samego dnia) kosztowałyby mnie ok. 250 zł, nietrudno policzyć że jeżdżenie na 4 kwalifikacje to ponad 1000 zł!
W internecie (konkretnie tutaj: http://strona.ppol.nazwa.pl/uploads/ima ... 5_2012.pdf na 2. stronie) znalazłem coś takiego, że mają "pobyt diagnostyczny" w czasie którego można odbyć kwalifikacje. Czy to jest jeszcze aktualne? Taki pobyt zaoszczędził by mi dużo pieniędzy i czasu.

przez agresth 28 lis 2013, 23:02
xirekm napisał(a):(...)http://strona.ppol.nazwa.pl/uploads/images/PP_5_2012/877Wieczorek_Psychiatr_Pol_5_2012.pdf na 2. stronie) znalazłem coś takiego, że mają "pobyt diagnostyczny" w czasie którego można odbyć kwalifikacje. Czy to jest jeszcze aktualne? Taki pobyt zaoszczędził by mi dużo pieniędzy i czasu.

Tak, aktualne. :) Jak będziesz tam dzwonił, to pytaj o ten pobyt.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vilgefortz 28 lis 2013, 23:02
xirekm, rok temu mieli Ja byłem na takim pobycie

przez Paletka 29 lis 2013, 01:02
agresth napisał(a):
Paletka, a co Ty się tak denerwujesz? Jednak ten wątek ma ponad 130 stron. Pomimo, że przeczytałam z grubsza cały, to nie dziwię się, że komuś się nie chce tego robić, albo nie ma czasu. My wiemy, że dopiero co było takie pytanie, ale ktoś z zewnątrz musiałby zaczynać od zera. :)

zdenerwowałam sie bo xirkem zadał to pytanie już nie pierwszy raz. odpowiedziałyśmy mu już na dokładnie takie samo pytanie kilka dni wcześniej. dykutował z nami. to było dokładnie 21 listopada na stronie 108 :bezradny:
cytuje:
"Jak długo się teraz czeka na przyjęcie na 7F? (licząc od momentu zapisania się na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną do momentu przyjęcia)"

tylko dlatego autorowi troszke ostrzej odpowiedziałam :lol: :lol: :lol: :lol:

przez Lusesita Dolores 29 lis 2013, 01:44
xirkem skoro masz juz termin a oni nie wiedza ze jestes z tak daleka to dzwon tam po raz drugi i powiedz im o tym bo prawdpodobnie powiedza Ci abys zabral rzeczy i zostaniesz na tym pobycie diagnostycznym . Zadzwon
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez agresth 29 lis 2013, 09:55
Paletka napisał(a):zdenerwowałam sie bo xirkem zadał to pytanie już nie pierwszy raz. odpowiedziałyśmy mu już na dokładnie takie samo pytanie kilka dni wcześniej.

A, to sorry, nawet nie skojarzyłam, ze to była ta sama osoba, myślałam, że pytał ktoś inny.

przez sabrina-BPD 29 lis 2013, 20:55
borderline26 wysłałam ci pw

-- 30 lis 2013, 16:15 --

sabrina-BPD napisał(a):borderline26 wysłałam ci pw

Mam na imię Sabina, mam 21 lat, mieszkam w Częstochowie w województwie śląskim, mam diagnozę zaburzenie osobowości z pogranicza - osobowość chwiejna emocjonalnie typu boderline. Choruję i leczę się psychiatrycznie od 7 roku życia. Staram się o przyjecie na Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala im. Babińskiego w Krakowie, jestem w trakcie 4 konsultacji, miałam już 3 i jeszcze ostatnia mi pozostała, jeśli je pozytywnie przejdę to mnie przyjmą po nowym roku chyba w lutym na pół roku. Bardzo mi zależy na rozmowie najlepiej z borderline26, ponieważ chciałabym się jak najwięcej dowiedzieć o oddziale, mam masę pytań, i liczy się czas, bo mam go mało raptem kilka dni, bo 5 grudnia mam ostatnia konsultację i będę musiała podjąć decyzje a nie mogę się zdecydować czy chce tam iść czy nie tzn. musiałabym ci po kolei szczegółowo wytłumaczyć, o co chodzi, ponieważ byłam pewna ze chce tam iść długo czekałam i uważałam, że jest to najlepsze miejsce do leczenia dla borerline, ale zaszły pewne okoliczności i zaczęłam się wahać mam wątpliwości i chce o tym pogadać, a pyzatym potrzebuje odpowiedzi na różne pytania informacji aktualnych a ty tam dopiero co byłaś i po przeczytaniu twoich wpisów mam tez wrażenie że masz już jakieś doświadczenie i wiedzę zarówno o naszym zaburzeniu jak i leczeniu terapii, a na forum to jest w sumie inny etap przez który ja już przeszłam czyli bardziej osoby które chcą tam iść zadają podstawowe pytania i zwierzają się ze swoich obaw lęków a ci co tam byli lub słyszeli to w zależności od tego jak im tam było albo idealizują to miejsce albo dewaluują są to opinie subiektywne a nie obiektywne a od takiego gadania to ja mam swoja terapeutkę. Byłabym ci wdzięczna za poświęcenie swojego czasu mi, jeżeli nie jesteś bardzo zajęta. Mogłybyśmy tak intensywnie kilka razy dziennie po np. godzinie popisać przez te kilka dni. Proszę pomóż to dla mnie bardzo ważne. Postaram się tutaj zaglądać w miarę często czy mi odpisałaś a potem możemy się gdzieś przenieść gdzie jest wygodniej z czatem np. facebook albo gg. Ewentualnie jeśli jest tutaj ktoś kto jest w trakcie terapii na 7F lub niedawno skończył i ma czas i ochotę pogadać to proszę niech się odezwie. Pozdrawiam

przez borderline26 01 gru 2013, 01:04
sabrina-BPD, odpisałam pw, nie martw się głowa do góry....

musimy walczyć o siebie! choc prawda o sobie ojjj boli :why: :zonk: :silence: każdy z nas róznie na to reaguje... ale nigdy na prawdziwe wewnętrzne szczęscie nie jest za późno :angel:
F 60.3
F 50.3
F 41.0

przez Paletka 05 gru 2013, 19:01
sabrina-BPD napisał(a): 5 grudnia mam ostatnia konsultację

jak poszła ostatnia konsultacja? przyjeli Cię? zdecydowałaś się?

coś znowu ucichł ten wątek to podbijam :)

przez Niktita 05 gru 2013, 19:10
I tak te całe terapie to o dupę rozbić.
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

przez Paletka 05 gru 2013, 19:12
Niktita napisał(a):I tak te całe terapie to o dupę rozbić.

dlaczego tak myślisz? przecież tam nie byłeś?

przez Niktita 05 gru 2013, 19:17
Jak nie byłem? BYŁEM NA CZTERECH TERAPIACH PRZEZ 2 LATA I CO? TERAZ IDĘ NA PIĄTĄ I NI /cenzura/ NIE CZUJĘ SIĘ LEPIEJ.
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

przez Paletka 05 gru 2013, 19:22
no ale na 7f nie byles. moze ta jest akurat sensowniejsza. a na jaką idziesz teraz?

Sortuj wg