Załamanie nerwowe?

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Załamanie nerwowe?

przez lukaszkrk 11 maja 2015, 12:21
Cześć.
Chyba już drugie, nie wiem. Jak na faceta jestem dość wrażliwy. Jedno zerwanie, załamanie. Koszmar. Dostałem escitil + trittico. Po escitilu przez prawie 3 tygodnie myślałem, że oszaleje. Dobrze, że wiedziałem wtedy że to tak działa, ale to była mordęga. Siedziałem całymi wieczorami wpatrzony w jeden punkt i robiłem wszystko żeby nie wyjść przez okno. Nie wiem jakim cudem chodziłem do pracy. Po roku niby przeszło, odstawiłem, jakoś tam funkcjonowałem, ale samotność mnie zjadała. Wszedłem w kolejny związek i po pół roku bum nie ma.

Czuję się jakbym był pod prądem czasem. Drętwienie nóg, walenie serca, bezsenność, drżenie mięśni, szczękościsk i ogromne myśli S. plus picie alkoholu, nie ochoty nikogo oglądać, syf w domu się robi coraz większy. Rano jak wstaję to jest koszmar, wracam do domu koszmar. Jedynie w pracy jakoś bo trzeba, choć też mam czasem momenty, żeby tym pieprznąć i isc w diabły.

Przez przypadek tu trafiłem, mam przepisane trittico cr, powiedziałem, lekarzowi, że nie chcę na oczy widzieć czegoś co działa jak escitil bo wiem, że nie wyrobię.
I zaczałem szukać, pytanie czy trittico cr przy zwiększonych dawkach przy dojściu do 150mg/wieczór coś podziała?

Właściwie z dnia na dzień przestaję funkcjonować, jestem w szoku, że zerwanie mogło tak na mnie podziałać, kompletne zdruzgotanie.
lukaszkrk

Załamanie nerwowe?

przez oskaka 11 maja 2015, 12:59
lukaszkrk, Witaj zapraszam do działu o tym leku

trazodon-trittico-cr-t32416-2030.html

Od siebie dodam, że dawka antydepresyjna zaczyna się od 150mg ;)
Sami tworzymy własne demony.

F41.2, DDA
Citalopram 20 mg

Załamanie nerwowe?

przez woowoo 11 maja 2015, 21:20
Lęk przed odrzuceniem jest silny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg