powitanie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

powitanie

przez kazimierz61 20 lut 2015, 12:44
Dzień dobry wszystkim forumowiczom. Jest to jedyne i pierwsze forum na który odwarzyłem się zarejestrować, nie wiem czy w ogóle wypali to moje pisanie. Mam 53 l. i choruję na chad od 15 lat i chciałbym się podzielić swoimi przemyśleniami z innymi w tym temacie.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

powitanie

przez NaaN 20 lut 2015, 12:52
Witaj i rozgość się :)

powitanie

przez kazimierz61 20 lut 2015, 13:03
Dziękuję za odpowiedź, przynajmiej wiem że robię to prawidłowo.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
F-31, F-31.0, F-31.3

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

powitanie

przez NaaN 20 lut 2015, 13:08
Na pewno :D

powitanie

przez Arasha 20 lut 2015, 13:28
kazimierz61, witamy serdecznie :P
Wiek nie ma tu znaczenia, więc się nie przejmuj. Na pewno dużo możesz tutaj skorzystać, wymienić swoje doświadczenie na temat zażywanych leków i codziennej egzystencji. Przede wszystkim znaleźć wsparcie i zrozumienie :P
Mnie za kilka dni minie rok, odkąd tuta jestem i bardzo cieszę się, że trafiłam w to miejsce.

Czyżby to był ten Strumień na południu Polski, czy ot tak sobie napisałeś ?

Pozdrawiam ;)
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

powitanie

przez kazimierz61 20 lut 2015, 13:47
Tak to ten Strumień nad Wisłą. Dzięki za miłe słowa, szczegulnie że z tym wsparciem i zrozumieniem jest u mnie krucho, mam go jedynie u swojej lekarki no i ewentualnie w szpitalu, ostatnio byłem 3 leta temu. A tak wnawiasie to czuję że polubię właśnie to forum.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
F-31, F-31.0, F-31.3

powitanie

przez Kalebx3 20 lut 2015, 14:06
Siemasz <Atrakcyjny>Kazimierzu ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

powitanie

przez Arasha 20 lut 2015, 14:11
kazimierz61 napisał(a):Tak to ten Strumień nad Wisłą.

Tak myślałam, że jesteś z moich okolic ;) chociaż muszę przyznać, że w samym Strumieniu nigdy nie byłam. Ale zawsze można nadrobić zaległości.
Tylko mi powiedz, czy warto :mrgreen: ? Co tam ciekawego u Was można zobaczyć ?

kazimierz61 napisał(a):Dzięki za miłe słowa, szczegulnie że z tym wsparciem i zrozumieniem jest u mnie krucho, mam go jedynie u swojej lekarki no i ewentualnie w szpitalu, ostatnio byłem 3 leta temu. A tak wnawiasie to czuję że polubię właśnie to forum.

Chcesz powiedzieć, że rodzina nie do końca rozumie Twoje problemy ? ( no, tak już czasami bywa, przykre to, nie powiem ).
Co do forum, da się polubić, zresztą bardzo wciąga zarówno czytanie, jak i pisanie, już nie mówiąc poznawaniu nowych ludzi.
Trzeba jedynie pamiętać, żeby podchodzić do pewnych wypowiedzi z dystansem, bo czasami zdarzają się takie sytuacje, że ktoś ma gorszy dzień i odbija sobie to potem na innych osobach, co jest bardzo niefajne ( ale tak się niestety zdarza ). Ja Tobie życzę, żebyś spotkał się tu wyłącznie z życzliwością i sympatią, niemniej chciałam Cię uczulić na to, że różne sytuacje bywają i nie warto wtedy od razu zniechęcać się do całego forum, na którym można znaleźć dużo dobra :P

Trafiłeś już na tematy o CHAD ? Jeżeli tak, to pewnie zauważyłeś, że ludzie tam się już znają, co jest normalne, jak ktoś przez dłuższy czas udziela się w jednym temacie. Pamiętaj, że dla każdego miejsce się znajdzie i nie bój się wypowiedzieć, jak będziesz miał potrzebę czy ochotę włączyć się do dyskusji. Od dziś jesteś pełnoprawnym członkiem tego miejsca :!:

-- 20 lut 2015, 13:19 --

Kalebx3, Ty jak już coś walniesz wujek :lol:

Sam widzisz kazimierzu61, jakie tu doborowe towarzystwo mamy. A jak sobie jeszcze leki pobiorą, to już w ogóle :mrgreen:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

powitanie

przez kazimierz61 20 lut 2015, 15:20
Do zmian nastroju jestem przyzwyczajony irozumiem co to znaczy mieć depresję czy być nakręconym w manii, w takich stanach moje zachowanie i rozmowa terz ma dużo do życzenia. Co do leków to biorę ich całkiem sporo tym bardziej że obecnie jestem w stnie depresji.

-- 20 lut 2015, 14:50 --

kazimierz61 napisał(a):Dzień dobry wszystkim forumowiczom a przede wszystkim chadowcom. Jest to jedyne i pierwsze forum na który odwarzyłem się zarejestrować, nie wiem czy w ogóle wypali to moje pisanie. Mam 53 l. i choruję na chad od 15 lat i chciałbym się podzielić swoimi przemyśleniami z innymi w tym temacie.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
F-31, F-31.0, F-31.3

Sortuj wg