Witam wszystkich

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam wszystkich

przez Monique 21 sie 2006, 23:29
Mam straszna depresje i od praktycznie 2 miesiecy jestem wylaczona z zycia. To jest straszne.... Nie pracuje, nie spotykam sie z ludzmi, nie moge czytac, ogladac telewizji - nic mnie nie interesuje, nie moge sie skupic, to jest jakis koszmar. Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze nie potrafie podjac zadnej decyzji- nawet zrobienie zakupow jest wielkim problemem. Nie mam pojecia co dalej .... Chce pojsc na intensywna psychoterapie grupowa - 12 tygodniowa, zazywam tez od jakiegos tygodnia leki - bioksetin i tranksen... czy mozecie mi cos doradzic jak najszybciej z tego wyjsc.. Moze jest ktos z S-ca lub z Wawy kto moglby sie ze mna spotkac i cos doradzic? Rozmowy bardzo mi pomagaja....

przez shadow_no 22 sie 2006, 02:23
Witaj na forum.
Grunt to przełamywać, przełamywać i jeszcze raz przełamywać... Samego siebie.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Magda-27 22 sie 2006, 09:22
Witaj Monique :)
Wybierz się na tą terapię, powinna pomóc.
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez p0rk 22 sie 2006, 09:46
Witaj!
Nie poddawaj się. Na pewno znajdziesz jakąś pomocną dłoń. Uszy do góry!
vanitas vanitatum, et omnia vanitas

Dzieki wielkie.

przez Monique 22 sie 2006, 17:15
Teraz trudno mi jest uwierzyc w to ze kiedys w ogole bedzie lepiej. Strasznie mi sie poplatalo wszystko w zyciu i to przez jedna głupia decyzje. Byc moze gdybym jej nie podjela to nie przezywalabym teraz tego koszmaru...Najorsze jest to poczucie winy, przed ktorym trudno uciec, myslenie ze mozna bylo zrobic cos inaczej ....
Moze macie jakies dobre doswiadczenia z psychoterapia?? Jesli tak, to napiszcie prosze jaki rodzaj terapii Wam pomogl i byc moze znacie kogos godnego polecenia w Warszawie lub Sosnowcu? Bede wdzieczna za wszelkie dobre rady.

przez limba 22 sie 2006, 18:53
Monique-skoro chcesz iść na terapię,to znaczy,że już masz dość tego,i pragniesz się wyrwać.Cóż więcej chcieć jak Ty już walczysz???-brawo
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...

Re: Witam wszystkich

przez edyta5013 22 sie 2006, 19:12
witam wszystkich dopiero sie zarejestrowalam i nie bardzo wiem czy w dobrym miejscu piszę.

Sortuj wg