Witam :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez mniszka 05 sie 2011, 20:57
Witam wszystkich,

jestem tutaj, bo prawdopodobnie chyba na pewno mam jakieś zaburzenia ;). A czasem mi się wydaje, że jestem normalna (może w dzisiejszym świecie na to też należałoby leczyć?). Nie stać mnie na razie na psychologa, więc póki co się nie dowiem, czy mogę wykluczyć nerwicę lękową, jakąś chorobę dwubiegunową czy jeszcze coś innego.

No, to tyle jak na razie :)

pozdrawiam Forumowiczów i przygodnych wędrowców,
mniszka

przez Sabaidee 05 sie 2011, 21:15
mniszka, witaj na forum. Opiekę psychologiczną masz również w ramach NFZ i wcale nie gorszą niż odpłatnie.
Sabaidee

przez mniszka 05 sie 2011, 21:45
ok, dzięki za odpowiedź
chyba zaryzykuję i skorzystam z Twojego pomysłu
przy czym nie mam na myśli ryzyka związanego z tym, że prywatnie miałoby być lepiej. Pomimo, iż kiedyś psycholog bardzo mi pomógł, obecnie jakoś trudno mi uwierzyć, że ktoś mógłby na tyle trafnie zdiagnozować moje problemy, abym mogła je rozwiązać.
Jakkolwiek trochę popapranie to brzmi. Jest to istne kłębowisko bardzo wielu splątanych wątków. Boję się, że jak trafię w ręce specjalisty, to uwierzę, iż choruję na coś co mi nie dolega albo jeszcze bardziej się na sobie skoncentruję. Albo, co gorsza, zacznę się użalać nad sobą i roztrząsać sprawy zupełnie niepotrzebnie. Mam z natury skłonności do introspekcji. Jeszcze trochę introspekcji, jeszcze więcej introspekcji, a pęknę jak jesienna purchawka ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 05 sie 2011, 21:53
mniszka, Witaj i czuj się z nami dobrze :D
Moderator

przez Sabaidee 05 sie 2011, 22:01
mniszka, rozumiem Cię, ale pomyśl: psycholog nie będzie Cię diagnozował, pomoże Ci tylko poukładać w głowie to co Ci się kłębi i nie daje spokoju. Z takim poukładaniem jest szansa, że osiągniesz pewien spokój wewnętrzny. Za kilka lat to kłębowisko będzie jeszcze większe i większa trudność rozplątania tego. Psychologa możesz zmienić, gdyby pierwszy sobie nie radził. Życzę powodzenia i nie zwlekaj - szkoda życia.
Sabaidee

przez *Monika* 05 sie 2011, 23:48
mniszka, Witaj na forum.
Poprzeglądaj proszę działy, wątki i włącz się do dyskusji.
:D
Obrazek
Główny Moderator

przez mniszka 06 sie 2011, 09:21
Dziękuję Wam za miłe przywitanie :)

Sabaidee - na razie sama próbuję się rozplątywać, ale wiem, że z tym psychologiem to nie jest zły pomysł ;)

Pozdrawiam

przez Noopii 06 sie 2011, 14:31
mniszka witamy :D Prywatnie nie znaczy lepiej...więc skuś sie na wizytę do psychologa.
Noopii

przez Im_Back 07 sie 2011, 07:25
mniszka,

Witaj , będzie dobrze .
A o wizycie u psychologa warto pomyśleć
Im_Back

Sortuj wg