to forum jest moim najlepszym odkryciem...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

to forum jest moim najlepszym odkryciem...

przez Maggie 18 lip 2006, 23:19
witam wszystkich forumowiczów. "Odkryłam" Was zaledwie parę dni temu i codziennie do Was zaglądam, aż szkoda, że nie zdajecie sobie sprawy z tego, jak wielkie wsparcie mi dajecie. Kupiłam sobie nawet chwalony przez Was Kalms ale to nic w porównaniu z waszymi postami na temat "kroki do wolności". Człowiek odzyskuje wiarę, że jemu też się uda. Jak tylko mam złą chwilę albo atak strachu a czasami wręcz paniki to staram się wejść na forum i poczytać relacje innych a jeżeli akurat nie jestem w domu to próbuję sobie przypomnieć niektóre z postów. To naprawdę skutkuje :!: Niektóre nawet czytałam mojemu mężowi a także wysłałam moim rodzicom wraz z definicją nerwicy lękowej aby mogli mnie i moją chorobę lepiej zrozumieć. I naprawdę starają się jak mogą, nawet moja teściowa, której w końcu o mojej nerwicy opowiedziałam, robi wszystko, żeby mi pomóc. Dzisiaj jest 3 dzień jak nie brałam ani Kalms'u ani kropel uspokajających. Niektórzy może stwierdzą, że to żaden wyczyn tymbardziej, że mój mąż jest teraz na urlopie i jest przy mnie. Ale dla mnie to jest już jakiś sukces, bo nawet przy nim zdarzały mi się ataki paniki a ostatnio miałam już fobie jechania gdziekolwiek (np. do miasta) nawet z nim, o dłuższej trasie już nie mówiąc. Dzisiaj pojechaliśmy sobie nawet na plażę na parę godzin i miałam co prawdę chwilami takie dziwne uczucie ale nie bałam się. Wiem, że jest w tym też wasza zasługa. Mam nadzieję, że już niedługo będę też mogła z waszą pomocą sama "poruszać się", pojechać gdzieś dalej sama autobusem (to już szczyt moich marzeń), sama zrobić w sklepie odległym od domu zakupy. Cieszę się, że istnieje takie forum i zaczynam mocno wierzyć w koniec mojej choroby. Nawet się ostatnio śmiałam do mojego męża, że wszyscy ludzie z tego forum powinni sie spotkać i zostać sami ze sobą na odludziu albo wręcz przeciwnie w wielkim tłumie przez parę dni. Myśle, że tego typu terapia odniosłaby murowany sukces, bo każdy by drugiego uspokajał w atakach paniki takimi słowami jakie sam by chciał usłyszeć, a przez to przezwyciężałby sam swoje lęki, które w gruncie rzeczy mamy wszyscy podobne. :D :D :D Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie.

przez Magda-27 19 lip 2006, 09:33
Witaj Maggie :)
To forum jest rzeczywiście wyjątkowe, mi też bardzo pomogło i poznałam tu wielu wspaniałych ludzi. A z nerwicy można wyjść :) Zobaczysz, że z każdym dniem będzie coraz lepiej. Pozdrawiam Cię cieplutko :*
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez didado1 19 lip 2006, 10:40
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 19:01 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz
znikłam i mnie nie ma .........

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez czarna741 19 lip 2006, 11:49
Witaj maggie :szukam:
cieszmy się każdym danym nam dniem

przez milka 19 lip 2006, 16:53
Maggie, ja podobnie jak Ty ucieszyłam się, że tutaj trafiłam. Teraz dużo więcej wiem na temat tej podstępnej choroby i odkąd tu bywam mam dużo lepsze samopoczucie. Łatwiej mi zrozumieć to, co się ze mną dzieje i dlaczego się dzieje. Pozdrawiam Cię gorąco. :)
ból życia nie pozwala przyjść wyzwoleniu - śmierci....

przez limba 19 lip 2006, 22:07
Witaj Maggie-bardzo miły post :D Jakby co zabieram się na tą wyspę :lol: :lol:
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...

przez gusia 19 lip 2006, 22:17
Hey Maggie :P Masz rację-to forum bardzo pomaga :!: Trzymaj się cieplutko :lol: :lol: :lol: Głowa do góry.
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez LINA 20 lip 2006, 15:57
Witaj Maggie :D

przez Kasandra 20 lip 2006, 22:30
Zgadzam się z tytułem tego tematu. Kiedy przeczytałam na tym forum, że moje objawy dziwnych bóli głowy to nerwica ( ja już sobie wyobrażałam ze to guz czy cos) to powiem Wam, że dziś np. już prawie nie miałam tych dziwnych bóli... jak do mojej świadomości dotarło, że to nerwy i chyba nerwica doprowadzą mnie do takiego stanu doszłam do wniosku ze to moja chora wyobraźnia płata mi figle to ulżyło mi i przestałam się tak tym zamartwiać. Czasami jeszcze czuje coś tam ale tylko ja sobie przypomnę że coś się działo. Jednakże uświadomiłam sobie że od ładnych paru lat miałam rzadko bo rzadko ale miałam objawy / początki nerwicy... niestety jak już pisałam w innym temacie nasiliło się to prze wjazd wyciągiem przy moim okrutnym lęku wysokości. Ta jedna sekunda w której otworzyłam oczy przyprawia mnie o zimny pot o chore myśli... za każdym razem jak sobie przypominam to mam ochotę skakać nie ważne czy leże, czy stoję czy cokolwiek robię... ale jakoś nie mam zamiaru iść do lekarza, boje się ze mnie wyśmieje, albo powie, że sobie wmawiam i szukam choroby Sad... nie wiem ale się boje tym bardziej jak by się ktoś miął dowiedzieć ze mam cos z psychika ;/;/;/ ... boje się reakcji ludzi jak by się dowiedzieli ze cos mi jest pod kopułka ;/

Mimo wszystko cieszę się ze istnie je to forum i DZIĘKUJE BARDZO CI shadow, że poświęciłeś swój czas żeby pomóc innym :*

Obrazek
If you dream it, and believe it, anything can happen...

przez shadow_no 21 lip 2006, 02:07
Witam!
Niezwykle jest mi miło czytać tego typu posty. Cieszę się całym sobą, razem z Wami.
To forum tworzone jest przez Nas wszystkich, nawzajem sobie pomagamy, i przyznajemy się, że potrzebujemy pomocy. Wsparcie drugiej osoby (nawet nieznajomego) jest niezwykle ważne.

Czujcie się jak u siebie,
Pozdrawiam Serdecznie,
Admin
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Maciek 21 lip 2006, 13:07
też tutaj często zaglądam i żałuję, że nowych postów nie przybywa i nikt nie pisze (czasami)

przez shadow_no 21 lip 2006, 13:21
Statystyki mówią, że postów przybywa 86.46 na dzień, a tematów 6.54, to chyba nie jest tak źle. ;)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Sortuj wg