Dzień dobry.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Dzień dobry.

przez niezaznajomiona. 11 lut 2011, 23:58
Dzień dobry.
Jestem fobiczką i miałam depresję. Na chwilę to ucichło, ale powróciło z poczwórną siłą. Teraz zamierzam iść do psychologa i przydałoby się powiedzieć mamie. Boję się tego.

-- 11 lut 2011, 22:45 --

Ach. I mam na imię Alice, żeby łatwiej było się zwracać. :)
you alright, trouble? <3

Dzień dobry.

przez amonis 12 lut 2011, 10:06
Och, Alice, mam ten sam problem. Z tym, że ja jestem już pełnoletnia, ale moi rodzice nie wiedzą, że leczę się psychiatrycznie, a niestety jak lekarz będzie mnie zamykał w szpitalu to będą musieli wiedzieć o tym i w szkole i rodzice.... No i bardzo się tego boję, dlatego ciągle jakoś się wymiguję..

A Ty dlaczego boisz powiedzieć się matce ? Myślisz, że nie zrozumiałaby Cię ?
Bo kiedyś wszystko będzie miało swój kres, nawet jesli nastąpi to ze śmiercią człowieka.

Dzień dobry.

przez LitrMaślanki 12 lut 2011, 10:28
niezaznajomiona., Witaj ,mam takie samo pytanie czego dokładnie się boisz ?
LitrMaślanki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dzień dobry.

przez niezaznajomiona. 12 lut 2011, 11:03
LitrMaślanki: Boję się jej reakcji. Próbowałam jej nawet wczoraj powiedzieć, ale nawet słowo nie przeszło mi przez gardło.
amonis: To może być również z tego powodu. Jak miałam tę depresję, powiedziałam mamie, ale ona to zrzuciła na komputer. Dlatego teraz nie mówię o swoich przeżyciach i uczuciach.
you alright, trouble? <3

Dzień dobry.

przez acetyloCoA 12 lut 2011, 11:17
Jak można zrzucić winę za depresję na komputer?? :O
Kobieta musi wyglądać tak mądrze, by jej głupota była miłą niespodzianką.
Karl Kraus

Dzień dobry.

przez Imre 12 lut 2011, 11:56
Witaj Alice!

acetyloCoA, cóż, kreatywność rodziców w tym względzie nie zna niestety granic.
Imre

Dzień dobry.

przez niezaznajomiona. 12 lut 2011, 11:59
acetyloCoA, moja mama wszystko potrafi... :)
you alright, trouble? <3

Dzień dobry.

przez amonis 12 lut 2011, 12:59
niezaznajomiona. napisał(a):LitrMaślanki: Boję się jej reakcji. Próbowałam jej nawet wczoraj powiedzieć, ale nawet słowo nie przeszło mi przez gardło.
amonis: To może być również z tego powodu. Jak miałam tę depresję, powiedziałam mamie, ale ona to zrzuciła na komputer. Dlatego teraz nie mówię o swoich przeżyciach i uczuciach.

Słoneczko, moi rodzice, jak się dowiedzieli o mnie (rok temu... {swoją drogą od tamtego czasu uważają że jest wszystko w porządku}), to ojciec zrobił mi awanturę na cały weekend, że to moje fanaberie, że kupi mi trumnę i mam kłaść się i umierać.
Moja matka też uważa, że wszystko w porządku... Nigdy więcej nie zaufam nikomu... Wiem jakie to uczucie.
Ale wiem, że nie mogę na nich liczyć.
W Twoim przypadku widzę jest podobnie, ale gdybyś z nią porozmawiała i gdybyście poszły na psychoterapię razem, myślę, że Wasze relacje by się poprawiły a przede wszystkim na tej psychoterapii zrozumiałaby Twój problem, i że nie jest to przez komputer, czy cokolwiek takiego innego..
Bo kiedyś wszystko będzie miało swój kres, nawet jesli nastąpi to ze śmiercią człowieka.

Dzień dobry.

przez niezaznajomiona. 12 lut 2011, 13:04
Ale ja nawet nie jestem w stanie jej o tym wspomnieć. To beznadziejne...
you alright, trouble? <3

Dzień dobry.

przez Imre 12 lut 2011, 14:48
Czy uważasz, że Twoja mama jest ekstremalnie toksycznym rodzicem, czy chce dobrze, ale brakuje jej zrozumienia i wiedzy, aby dostrzec, że depresja to poważny problem, którego trudno się pozbyć?
Imre

Dzień dobry.

przez Brid 12 lut 2011, 14:53
acetyloCoA napisał(a):Jak można zrzucić winę za depresję na komputer?? :O

Normalnie. Przecież ciągłe siedzenie przed komputerem może prowadzić do depresji lub ją pogłębiać. Nie wychodzisz nigdzie, nie spotykasz się z nikim, zostaje Ci tylko wirtualny świat. Oczywiście mowa tu o ciągłym siedzeniu przed kompem.
Brid

Dzień dobry.

przez niezaznajomiona. 12 lut 2011, 15:09
Imre: Uważam, że chce dobrze i brakuje jej zrozumienia.
Brid: Do depresji doprowadziły mnie inne czynniki, a przy komputerze czuję się o wiele lepiej...
you alright, trouble? <3

Dzień dobry.

przez LitrMaślanki 12 lut 2011, 15:15
niezaznajomiona.,
LitrMaślanki: Boję się jej reakcji. Próbowałam jej nawet wczoraj powiedzieć, ale nawet słowo nie przeszło mi przez gardło.

zadaj sobie pytanie czego bardziej sie boisz ;rekcji matki ? Czy pogorszenia się Twojego stanu?
Jak masz problem z powiedzeniem jej ,to spisz to na kartce ( to co się z Tobą dzieje ) i jej wręcz . Zobaczysz ,że sama przyjdzie porozmawiać do Ciebie .
LitrMaślanki

Dzień dobry.

przez niezaznajomiona. 12 lut 2011, 15:19
LitrMaślanki: Dzięki wielkie.
you alright, trouble? <3

Sortuj wg