Cześć

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć

przez andrzej40 24 paź 2010, 22:17
Witam wszystkich.Na forum natknąłem się szukając wiedzy odnośnie moich dolegliwości.Mam stresującą pracę .Od ponad 2-ch lat mnie wykańcza.Kulminacja była w kwietniu kiedy to miałem atak zawrotów głowy połączony ze skokiem ciśnienia potami ,trwający prawie pół godziny.Od tego momentu leczę się na nadciśnienie , nawet kilka razy dziennie mam krótkie naloty zawrotów poprzedzone bólem głowy,nie mogę się wyspać,mam trudności z koncentracją-ogólne "przymulenie".Po tygodniowym pobycie w szpitalu czułem się dobrze ale od miesiąca pracuję i jest znowu nie najlepiej.Badania tomograf i rezonans nic nie pokazały,biorę leki ale nie pomagają .

Re: Cześć

przez kuba94 24 paź 2010, 22:19
andrzej40, hej :)
kuba94

przez *Wiola* 24 paź 2010, 22:21
Witaj
A byłeś u psychiatry? Jakie leki bierzesz?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Polly 24 paź 2010, 22:29
witaj Andrzej.

skoro to wszystko przez pracę - nie masz żadnej możliwości zmiany jej? wiem, że to nie takie proste, ale z tego co piszesz - sytuacja jest naprawdę poważna.
when i was an alien,
cultures weren't opinions
.

Re:witam ponownie

przez andrzej40 01 lis 2010, 21:47
Co do leków to biorę takie uspokajające i od zawrotów , ale jest jeszcze jeden fakt że podczas badania eeg w szpitalu wykryto zmiany padaczkowe(objawy-bóle głowy zapominanie ,krótkie luki w pamięci) i na to też biorę leki .Za miesiąc będę miał konsultację neurologiczną i wtedy może będzie decyzja o nowych badaniach,bo zawroty nie ustają a miało być lepiej(chociaż w szpitalu było dobrze-bo nie pracowałem).Od miesiąca martwi mnie ta cała sytuacja bo nie mogę normalnie funkcjonować,tym bardziej w moim wieku(lekko po 30-ce) ,z każdym dniem coraz bardziej dochodzę do wniosku że bóle głowy i zawroty mają tylko i wyłącznie podłoże nerwicowe,bo zauważyłem że po odczuwalnym stresie zaraz pojawiają się zawroty nawet w domu.Jeszcze jedna rzecz mnie niepokoi a mianowicie powstawanie zawrotów głowy ostatnio po każdorazowym przykucnięciu .pozdrawiam.

przez Misiek_NL 01 lis 2010, 21:48
Witaj na forum.. :)
Misiek_NL

Sortuj wg