jak pisałem na początku

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Re: jak pisałem na początku

przez brokenwing 04 wrz 2010, 15:42
No widzicie , ... :( ehhh rozsypałem się ,a bylem przekonany ,że wpadnę tu raz na miesiąc napisze coś i będzie good.
niestety piątek jak i dzień dzisiejszy dal mi koszmarnie w dupę ( agein) . Nadal jest mi potrzebne takie miejsce jak to forum. Tacy ludzie jak Wy .
Po co szukać innego to miejsce jest bardzo dobre ,wiec jeszcze Wam zamarudzę kilka tygodni lub miesięcy .

Nie jestem zachwycony ..moją słabością .Oj nie
brokenwing

przez brokenwing 04 wrz 2010, 15:47
Krwiopij, wiesz jeśli doprowadza się do takiego stanu ,że z nerwów zagryza się zęby tak silnie ...że pęka górna jedynka ,to chyba oznacza .Ze całkowita samotność nie jest wskazana ,nie?
brokenwing

przez brokenwing 04 wrz 2010, 15:53
Buuuu :( :why: jak to nie jest na prawdę....bracia Wachowscy mieli racje :why: O nie !!! :why:
brokenwing

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez szczesliwy_chomik 04 wrz 2010, 15:56
Zdajesz sobie sprawę z tego przynajmniej, a to jest podstawa do dalszej walki. Wiele osób zazwyczaj szuka dla siebie wytłumaczenia i dalej brną w ślepą uliczkę :? Nie oczerniaj się, nie bądz dla siebie katem, bo praca nad zaburzeniami jest cholernie ciężką pracą , naznaczoną wieloma porażkami. Każdy człowiek może z tego wyjść, ale to najsilniejsi wygrywają. I każdy może być najsilniejszy. A to forum wcale nie jest złe :pirate:

[Dodane po edycji:]

Ja np. wierzę w to, że jestem z tych najsilniejszych :pirate: Zobaczymy co z tego wyjdzie :D

[Dodane po edycji:]

Górna jedynka ci pękła na poważnie czy to była taka przenośnia? :shock:

przez Roberrrto 05 wrz 2010, 09:32
A co to za czarne ptaszysko tu lata?....Zaraz.....Czy to nie jest przypadkiem......brokenwing??? Wróciłeś? Witaj :D
Roberrrto

przez brokenwing 05 wrz 2010, 09:37
Roberrrto, No widzisz ...zima idzie chyba będę tu zimował ..do Afryki nie dolecę ,mało sił
brokenwing

przez Roberrrto 05 wrz 2010, 09:41
Daj spokój z Afryką, gorąco, susza, głód, pojęczeć nie ma komu :)
Roberrrto

przez Valeria 05 wrz 2010, 10:11
Roberrrto napisał(a):Daj spokój z Afryką, gorąco, susza, głód, pojęczeć nie ma komu :)

Cwir Cwir:)
super ze jesteś:)Brokenwing
jakby co to w Polsce tez mozesz przezimować:) karmiki dla ptaszków sa parę ziorków tez sie znajdzie bedzie git:P :great:

przez anwet 09 wrz 2010, 13:48
brokenwing napisał(a):Jak pisałem na początku

Hmm.. czyli gdzie?
Bo przyznam, że bardzo chciałabym Cię poznać.. poszukam jeszcze.. może znajdę..
Dziękuję że się wczoraj tak udzielałeś po moich postach..

Zastanawiam się czemu tak nagle zrobiłeś mi się tak bliski a Ty po prostu jesteś miły..
No i choć to cholernie egoistyczne z mojej strony, cieszę się, że wróciłeś, że mogłam się z Tobą zaznajomić..
anwet

Sortuj wg