jak dobrze,że jesteście!!!!!!!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

jak dobrze,że jesteście!!!!!!!

przez moniś 30 gru 2007, 19:38
witam Was wszystkich, dziś znalazłam to forum, ale czuję że będę tu częstym gościem, bo w moim otoczeniu nikt nie rozumie mojej choroby-NERWICA LęKOWA (diagnoza psychiatry). Miało być dobrze po 2 miesiącach leków (seroxat, afobam) i było.. ale przez ostatnie 4 prawie lata co kilka miesięcy powraca. Straciłam nadzieję,że kiedyś wyzdrowieję, a mam dla kogo się trzymać- 4 letnia córeczka, to dla niej nie chcę brać leków (jak choroba powraca, to wracam do leków) i to dla niej chcę pozbyć się lęku przed tym że umrę,że coś się złego stanie, bo tak rzadko widzi szczęśliwą i uśmiechniętą mamę. Jak poczytałam trochę waszych postów, to ulżyło mi,że nie tylko mnie wali serce jak oszalałe, trzesą się ręce i robi się słabo, i te bóle w klatce piersiowej, czasem są tak silne-że myślę ,że to juz koniec i patrzę wtedy na moje dziecko i myślę,jak ona będzie żyła beze mnie. Czasem wydaje mi się,że gdybym nie miała córki tak bardzo by mnie nie obchodziły somatyczne objawy choroby. Chyba za bardzo się rozpisałam w tym powtaniu, ale jest mi trochę lepiej
Jest mi bardzo miło być wśród Was
pozdrawiam Monika

przez dlugi 30 gru 2007, 20:36
Droga moniś leki to za mało jak ja miałem 4 lata moja mama też chorowała ale w latach 70tych depresja była żadko leczona.Teraz mam problemy z tego powodu bo czułem się winny za chorobe mamy więc pomyśl o tym .
Trudno powiedzieć sobie samemu prawdę, gdy się ją zna.Kto wisiał nad przepaścią, powinien już umieć się huśtać.

przez mamba1684 30 gru 2007, 21:03
Nie jesteś sama :):)
Tu jest tyle wspaniałych osób razem damy radę:)
.. Życie to miecz na którym Bóg napisał walcz, kochaj, cierp . .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zagubiony148 30 gru 2007, 21:09
Twoja corka jest twoim najwiekszym szczesciem, czyms co pomoze ci pokonac wszystkie przeciwnosci losu. To dla niej warto zyc i starac sie. Pamietaj ze postawiono przed toba zadanie wychowania jej i zapewnienia bezpieczenstwa. Wywiazuj sie z niego jak najlepiej i odnajdz w nim sens zycia
Po co nosić maskę, gdy nie ma się już twarzy?
Emil Cioran

Bo jest to znakomitym mężom nie honor, jak niewolnikom ślęczeć godzinami przy obliczeniach.
Gottfried Wilhelm Leibniz

przez Pstryk 01 sty 2008, 15:11
Cześć moniś. Miło Cię poznać.
Pstryk

przez C(c)złowiek 02 sty 2008, 20:13
Witaj!
Masz dla kogo żyć i trzymaj się tego. Będzie dobrze! :)
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości" ;) Erich Fromm
GG: 5365347

przez gusia 02 sty 2008, 20:59
Witaj :))

Dzieci są największym Naszym skarbem i to dla nich musimy (a przynajmniej powinni(y)śmy) się starać być silnymi.
Monika dasz radę,pomalutku a zobaczysz będzie coraz lepiej.
Wiem co przeżywasz,wszyscy na tym forum to wiemy ale trzeba wierzyc,wszak to tylko nerwica ;)
Trzymam kciukasy.
Pzdrawiam
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Sortuj wg