Dzień dobry.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Dzień dobry.

przez pan zolpidem 09 gru 2007, 01:43
Witam!

Mam na imię Damian. Moim problemem jest rzeczywistość, w której nie mogę odnaleźć swojego miejsca. Od ponad pół roku leczę się z depresji. Los chciał, że trafiłem na odpowiedniego lekarza, który potrafił postawić mnie na nogi. Dziś żyję, choć ciągle jestem pełen obaw co do swojej przyszłości.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum.

przez celineczka3 09 gru 2007, 13:12
Witaj :):):) A nie nie próbowałeś psychoterapii??Może to by Ci pomogło ''odnaleźć się w otaczającej Cię rzeczywistośći''??
celineczka3

przez Pstryk 09 gru 2007, 14:02
Cześćpan zolpidem. Miło Cię poznać.

Widać, jeszcze nie wszystkie sprawy uporządkowałeś.
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez luthien 09 gru 2007, 15:33
Witaj na forum :smile:
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

przez pan zolpidem 09 gru 2007, 17:21
celineczka3 napisał(a):Witaj :):):) A nie nie próbowałeś psychoterapii??Może to by Ci pomogło ''odnaleźć się w otaczającej Cię rzeczywistośći''??

Muszę się przełamać co do psychoterapii.

Ogólnie mam dylemat, czy pisać w tym roku maturę czy powtórzyć rok. Zaległości mam olbrzymie, jedni mówią, żeby powtórzyć rok, inni poganiają, żeby już od zaraz zacząć się uczyć.

przez celineczka3 09 gru 2007, 19:40
Ja bym spróbowała podejść do matury jeszcze w tym roku >>zawsze można poprawić:):):)
celineczka3

przez shadow_no 09 gru 2007, 21:03
Witam,
czuj się u nas dobrze. :)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez pan zolpidem 09 gru 2007, 21:06
shadow_no napisał(a):czuj się u nas dobrze. :)

Z tym nie będzie problemu, całkiem przyjemne miejsce, kopalnia wiedzy i wielu wspaniałych ludzi. A niby to tylko forum.

przez Sorrow 09 gru 2007, 21:08
Witam :) .

przez pan zolpidem 20 sty 2008, 21:24
Żeby nie tworzyć nowego tematu, przedstawię tutaj swoją sytuację i prosiłbym o radę.

Od prawie roku zmagam się z depresją. Jesienią wydawało się, że choroba już odpuszcza i wracałem powoli do normalnego życia. Jednak niedawno znów mój stan się pogorszył, a zwłaszcza nasiliły mi się myśli samobójcze, które są wręcz natrętne i nie pozwalają w choćby najmniejszym stopniu planować przyszłości. Podczas ostatniej wizyty u mojej psychiatry (z którą się dobrze dogaduję i mam do niej szacunek) potrzebna była umowa, że do następnej wizyty nie popełnię samobójstwa. Wspomniała też o szpitalu psychiatrycznym, jednak odłożyliśmy decyzję w sprawie pobytu w szpitalu do następnej wizyty. Jednak mi ta myśl o szpitalu kołata ciągle w głowie. W tym roku mam maturę, jak się nie trudno domyślić mam spore zaległości w szkole, a brakuje mi motywacji by zacząć się uczyć. Pomyślałem więc, że już w przyszłym tygodniu pójdę do mojej pani doktor i poproszę o skierowanie do szpitala na luty (połowa tego miesiąca to ferie zimowe). Czy byłby to korzystny wybór? Czy trudno odnaleźć się w szpitalnej rzeczywistości? Czy taki pobyt pomoże wrócić mi do normalnego funkcjonowania? Co byście wybrali na moim miejscu?

Z góry dziękuję, jeśli ktoś poświęcił minutę na przeczytanie moich wypocin. Proszę więc o pomoc w rozwiązaniu sytuacji.

przez Pstryk 20 sty 2008, 21:37
Wszystko zależy, co to za szpital, tzn. co tam oferują. Zapytaj o zajęcia. A co do efektów, jeśli będziesz tego bardzo pragnął, to sam fakt przebywania w tym miejscu powinien mieć drugoplanowe znaczenie. Osobiście też zdecydowałam się na szpital. Trwało to dwa miesiące ale było warto, pomimo iż groziła mi utrata pracy.
Pstryk

przez Brunhilda 20 sty 2008, 22:01
hm, skoro masz szacunek i zaufanie do swojej pani doktor i ona Ci doradza szpital, to pewnie jest to dobry pomysł.

Nie chcę się tu mądrzyć, bo sama jeszcze w szpitalu nie byłam, chociaż był moment w moim życiu, że chciałam się tam znaleźć, żeby wreszcie ktoś mi pomógł (miałam ostre ataki paniki).

Poszłabym na Twoim miejscu, chociaż bym się bała na pewno. A maturą na razie się nie przejmuj, najwyżej zdasz sobie za rok :smile:, zdrowie jest o wiele ważniejsze
Jest nieźle, wreszcie! :D

przez Dunia 21 sty 2008, 00:23
Ja tylko chcialam sie przywitac, bo staz mam za maly, zeby madrze doradzic. A glupich rad nie brakuje, wiec w tej kwestii chociaz wybor jest szeroki :)

Zycze powodzenia, trzymam kciuki!

przez pan zolpidem 30 sty 2008, 13:26
'Przykro mi bardzo, nie przyjmę pana, nie mam miejsc.'

cóż mi począć.

Sortuj wg