Dobra nowina

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dobra nowina

przez refren 14 maja 2016, 21:01
NN4V napisał(a):Swoją droga ciekawe, co to jest "literatura gejowska". Jeszcze tego nie słyszałem.

To się dokształć.

NN4V napisał(a):Pomijając już kretyńskie tłumaczenie wszystkich debilizmów: "bo PO to zrobiła to i tamto".

To nie są debilizmy, tylko pokazywanie obłudy PO, która piętnuje coś, co sama robiła i dziennikarzy, którzy nagle odzyskali na wiele rzeczy wzrok, na przykład po 9 latach odkryli, że telewizja publiczna jest prorządowa.
A mi akurat chodzi o to, że każda władza komuś tnie, a komuś daje i że zawsze można znaleźć przykłady do tendencyjnego zestawienia.

Natla_Miness napisał(a):A ja nie mam nic przeciwko badaniu literatury gejowskiej. Ktoś to musi zbadać.

Najlepiej jeszcze spenetrować.

NN4V napisał(a):Nie obchodzi mnie, co zrobiła PO. Zupełnie mnie ta formacja nie interesuje.

Nie dziwi mnie to. Wiele rzeczy musi Cię nie interesować, biorąc pod uwagę Twoje jednostronne i nieobiektywne postrzeganie różnych kwestii.

Dobra nowina

przez Ferdynand k 14 maja 2016, 23:28
W krajach pierwszego świata statystycznie częściej zdarza się przemoc kobiet wobec mężczyzn dlaczego im nie udziela się porad prawnych itp. na koszt państwa?
ps nie podoba mi się czy to wydają kasę na to czy na tamto i tak to niesprawiedliwe
co robi z pieniędzmi TA BANDA ZŁODZIEI
Naczelny Użyszkodnik

Dobra nowina

przez wiejskifilozof 15 maja 2016, 10:07
.Wiadomo,że prawica jest uczulona na słowo przemoc,to prowadzi do rozwodu.A oni,są temu przeciwni.Zresztą kościół nigdy nie zaakceptuje równości płci.Ale,oni nadal żyją w średniowieczu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dobra nowina

przez NN4V 15 maja 2016, 14:21

__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Dobra nowina

przez Reynevan 15 maja 2016, 19:33

Obrazek
Reynevan

Sortuj wg