Prowokowanie ubiorem!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Prowokowanie ubiorem!

przez bonsai 09 cze 2015, 18:36
Hans, ale ona jest za wysoka i taka jakaś zimna z facjaty. Fajna była w "Słodko gorzkim", jeśli ktoś w ogóle kojarzy jeszcze ten film.
bonsai

Prowokowanie ubiorem!

przez Hans 09 cze 2015, 18:40
bonsai, właśnie wzrost ma super i mnie takie zimne z twarzy kręcą, ma ten męski pierwiastek w twarzy. "Słodko gorzki" to pamiętam jak przez mgłę, bo to dawno było, ale przypominam sobie, że w "Zostać miss" koleżanki mówiły na nią "Żyrafa". Ona ma chyba 185 cm wzrostu, czyli tyle ile ja...
Feed your head
Feed your head

Prowokowanie ubiorem!

przez Arasha 09 cze 2015, 19:39
bonsai napisał(a):Zobaczcie jednak ile problemów rozwiązałoby to, gdyby wszyscy chodzili nago... Kobieta od razu wiedziałaby czy działa na mężczyznę, nie byłoby miejsca na zastanawianie się, wszystko byłoby proste i widoczne na pierwszy rzut oka. My też moglibyśmy wiedzieć coś tam, coś tam, choć tutaj problem prawidłowej interpretacji oznak mógłby być czasem mylący. ;)

No i kolejny temat na forum okazałby się zbędny, bo nie byłoby ubioru.

Taa... i sklepy odzieżowe oraz galerie handlowe by padły, a w to miejsce można posadzić nowy las. Czyż to nie wspaniała wizja :105: ? ( żartuję! )

Osobiście uważam, że dobrze iż jest taka różnorodność odzieży do wyboru, można wybrać coś dla siebie indywidualnego, podkreślającego czyjąś urodę lub charakter. Nie jestem zakupoholiczką, rzadko odwiedzam sklepy odzieżowe, ale jak mi coś wpadnie w oko i jeszcze jakimś cudem pasuje rozmiar, to :great: Dzisiaj np. przez przypadek mierzyłam zaje.bistą kieckę, po prostu szał... poczekam tylko ze 2-3 tyg. aż ją przecenią, bo po cholerę mam przepłacać :mrgreen: Za to nabyłam piękną malinową spódnicę, taką za kolano, bardzo kobiecą, a jednocześnie w żaden sposób niewyzywającą i nawet wiatr jej nie ruszy :pirate:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Prowokowanie ubiorem!

przez Arasha 09 cze 2015, 19:42
Nicholas1981 napisał(a):Arasha, też nie wspominam miło wizyty na plazy dla nudystów (przez przypadek w drodze ze Swinoujscia do Albeck). Byly same stare Niemry z cycami do kolan, Wolf to zadne piekne widoki

To była chyba nawet ta sama plaża... tylko, że ja tam byłam z 20 lat temu :?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Prowokowanie ubiorem!

przez Nicholas1981 09 cze 2015, 19:48
Arasha, widocznie Niemki nie wypiękniały od tego czasu, co najwyżej się postarzały :D
Nicholas1981

Prowokowanie ubiorem!

przez refren 09 cze 2015, 20:00
bonsai napisał(a):Zobaczcie jednak ile problemów rozwiązałoby to, gdyby wszyscy chodzili nago... Kobieta od razu wiedziałaby czy działa na mężczyznę, nie byłoby miejsca na zastanawianie się, wszystko byłoby proste i widoczne na pierwszy rzut oka. My też moglibyśmy wiedzieć coś tam, coś tam, choć tutaj problem prawidłowej interpretacji oznak mógłby być czasem mylący. ;)

No i kolejny temat na forum okazałby się zbędny, bo nie byłoby ubioru.

My kobiety i tak wiemy, na kogo działamy, a na kogo nie. A od razu nago byłoby nudno, wyobraźnia musi pracować. :lol:

Prowokowanie ubiorem!

przez Nicholas1981 09 cze 2015, 20:27
refren napisał(a):My kobiety i tak wiemy, na kogo działamy, a na kogo nie. A od razu nago byłoby nudno, wyobraźnia musi pracować. :lol:

Może wtedy gorszące byłoby ubranie. Była taka reklama chyba kiedyś, że wszyscy nago a tu nagle babka w ubraniu i żony zasłaniały mężom oczy, żeby nie patrzyli
Nicholas1981

Prowokowanie ubiorem!

przez Arasha 09 cze 2015, 20:38
Nicholas1981, nie żałuj nam ładnych ciuszków :nono:

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Prowokowanie ubiorem!

przez Nicholas1981 09 cze 2015, 20:40
a czy ja żałuję? Przeciwnie. Lubię popatrzeć na ładne, elegancko odziane kobietki :)
Nicholas1981

Prowokowanie ubiorem!

przez Arasha 09 cze 2015, 20:56
Nicholas1981 napisał(a):a czy ja żałuję? Przeciwnie. Lubię popatrzeć na ładne, elegancko odziane kobietki :)

Po głębszym namyśle i analizie sytuacji doszłam do wniosku, że to w sumie nic złego ;)

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Prowokowanie ubiorem!

przez Nicholas1981 09 cze 2015, 22:04
Arasha, ale co "nic złego"? Że facet lubi sobie popatrzeć? No lubię, chyba nie ja jeden. To wcale nie znaczy, że mam ochotę zdradzać moją partnerkę. Po prostu przyjemne doznania wzrokowe.
Nicholas1981

Prowokowanie ubiorem!

przez Arasha 09 cze 2015, 22:09
Nicholas1981, właśnie to, co napisałeś ;)

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Prowokowanie ubiorem!

przez Nicholas1981 09 cze 2015, 22:15
Zachwycanie się urodą kobiet to część zachwytu nad światem tak w ogóle.
Nicholas1981

Prowokowanie ubiorem!

przez wiejskifilozof 10 cze 2015, 09:09
Hans napisał(a):
detektywmonk napisał(a):Ja mam listę dziewczyn, które bym zobaczył nago.Na ulicy.Chciałbym też zobaczyć nago, parę dziennikarek i aktorek.Magda Sakowska jak prowadzi nago Wydarzenia w Polsacie, lub jak biegnie Kowalczyk Justyna nago.Byłoby super.Albo Małgosia Telmińska z TVN
jak nago prowadzi program :D suuuuper !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najlepsza z TVN-u jest Anita Werner, kobieta o astralnym głosie, a do tego taka wysoka. :105:

Bardziej mi się podoba Kasia, też Werner.

Sortuj wg