Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez takie tam 04 lut 2016, 13:20
kosmostrada, Wszechświatem, Wasze Wysokobłagorodie, jestem. Zostaję w wieku XIX :D :D :D :D :D

JERZY62, ale przez Ciebie ;) Jak ucho?

Ponoć, żeby pączka spalić to trzeba uprawiać seks przez pół godziny ;)
takie tam

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 lut 2016, 13:24
JERZY62, Hey:) ja bym zamienila make na razowa bo tortowa to tez nijaka i kaloryczna i cukier na ksylitol.
Pączki pieczone w piekarniku

Składniki:

50 g dobrej jakości masła klarowanego
300 g mąki razowej
10 g suszonych drożdży
120 ml mleka
100 g zdrowego słodziku, np. ksylitol, stewia, erytrol
2 jajka
szczypta soli
Cynamon

Przygotowanie:

Przygotuj rozczyn z drożdży, mleka i ksylitolu. Odstaw go na około 30 min. W międzyczasie rozpuść w rondelku masło. Wymieszaj wszystkie składki z przesianą dokładanie mąką, dodając na końcu tłuszcz. Tak przygotowane ciasto odstaw na 40 min w ciepłe miejsce. Po upływie wskazanego czasu rozwałkuj je na grubość 1,5 cm. Za pomocą szklanki wykrój z niego kółka i układaj je na wyłożonej papierem do pieczenia blasze.

Nastaw piekarnik na 160 stopni Celsjusza i piecz je w nim przez około 30 min. Po wyjęciu możesz posypać je kruszonymi orzechami, migdałami lub fruktozą.

kosmostrada
Kochana u mnie pogoda pt "czasem slonce , czasem descz , czasem snieg" Pisarzy znam wszystkich , kazdego cos czytalam , masz zatem troche czytania na wieczory :)
Co do samopoczucia byloby ok gdyby nie sranie w glowie jakbym miala zaraz glebnac , dereala czyli nie wiem gdzie jestem , czemu wszystko co mnie otacza jest dla mnie obce albo syndrom alcji z krainy czarow --- czemu jestem taka mala a w szystko dziwnie wielkie... :shock: :bezradny:
Nie moge se czuc jak normalny czlopwiek tylko musze codziennie z byle gownem walczyc.
mam dosc , dosc , dosc wezcie i mnie dobijcie bo sama nie mam odwagi!
Ostatnio edytowano 04 lut 2016, 13:27 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez JERZY62 04 lut 2016, 13:25
takie tam, niestety antybiotyk biorę :-|
Jakby to było dawniej to bym seks mógł uprawiać przez cały dzień prawie i same pączki jeść :smile:
♪♪♪

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 lut 2016, 13:25
takie tam, Zeby paczka spalic to trzeba dac sobie niezly wycisk bo paczek akurat to najwieksza bomba kaloryczna wiec byle sex pitu pitu nie pomoze ;) to ma byc taki zeby czlwoiek ociekal potem i byl mega zajechany:P
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez takie tam 04 lut 2016, 13:27
JERZY62, zdrowiej :smile:

platek rozy, a ktoś o czymś innym gada? ;)

A se mięcho zjem, a co ;p
takie tam

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 04 lut 2016, 13:28
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 lut 2016, 13:31
takie tam, no zazwyczaj ludzie jak juz sa w zwiazkach dluzej uprawiaja pitu pitu a nie sex ;) nawet zreszta jak nie sa to tez tak to lubi wygladac .

Spamowa wyspa

przez takie tam 04 lut 2016, 13:35
Nie chcę mi się dzisiaj na terapię iść. No i blog uzupełnić muszę o gąskę pyszniut... Pyszną (unikam podatku od zdrobnień nałożobnego przez cyklopkę).

platek rozy, leniuchy jedne :D I pewnie się koncentrują tylko na sobie?
takie tam

Spamowa wyspa

przez JERZY62 04 lut 2016, 13:36
platek rozy, przyczyną derealizacji jest niestety lęk

Derealizacja
– zaburzenie psychiczne określające różnego rodzaju odczuwanie zmian otaczającego świata. Osoba dotknięta derealizacją ma poczucie jakby otaczający ją świat był w jakiś sposób zmieniony, nierealny, oddalony. Główną przyczyną pojawienia się tego zaburzenia jest lęk, jednak może do niej również doprowadzić zmęczenie.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 lut 2016, 13:40
takie tam, a nieprawda to? niestety prawda :bezradny:

JERZY62, wiem o tym , znam ja ta dereale jak wlasna kieszen a mimo tego nadal sie jej bardzo boje . Jak jak jestem w stresie to mam mega duza a jak czuje sie w miare ok to i tak ja mam tyle ze mala ale calkiem nie mija mi nigdy.

Wracam pracowac. Wczoraj mialam tyle pracy ze malo po godzinach ne zostalam ale zostawac nie bede bo mi za nadgodziny jednak nie wyplacili ... bo to staz i mam dostawac tyle i tyle i pracowac tyle i tyle.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 lut 2016, 13:41
JERZY62, Jerzyku ja jestem typem zadaniowca, bez planu się gubię... ;) Nawet jeśli jest to plan - nie mieć planu. :D

platek rozy, Kochana, ja też nie pamiętam kiedy ostatni raz czułam się cały dzień dobrze, będzie pewnie kilka lat. Ale co, mamy się w kosmos wystrzelić? Jedynie starać się, żeby ten bilans dnia wyszedł na plus, a jak nie dnia to tygodnia, I tyle. Nie dobiję Cię, potulam. ;)

takie tam, Biorąc pod uwagę ilość pączków, którą zamierzam pochłonąć, to nie wiem, czy jednak monsz nie będzie zbyt zmęczony po pracy. Może jakieś wsparcie zewnętrzne... :lol:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez takie tam 04 lut 2016, 13:50
platek rozy, niestety, wszędzie powieszchowność...

kosmostrada. lisico ;) A plany są nudne :P
takie tam

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 04 lut 2016, 13:51
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 04 lut 2016, 13:57
nieboszczyk, już Ci ktoś zwracał uwagę żebyś sobie wklejał linki do notatnika a nie na spamową.
♪♪♪

Sortuj wg