Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 09 gru 2015, 13:52
Dzięki kobietki za odpowiedzi,biorę citabax 10mg dopiero trzeci dzień.Mam zalecone zażywanie tego leku rano,w niezmienianej dawce.Do lekarza mam się zgłosić po Nowym Roku.Kurczę jestem chyba lekko przewrażliwiona ;-)
Kosmostrada-ja też mam katar i chyba ogólnie jestem osłabiona,bo utrzymuje mi się temperatura 35,8.Pogoda,jaką teraz mamy niestety sprzyja wszelkim przeziębieniom i innym choróbskom.A co do facetów i czystości,to dziś się pozytywnie zaskoczyłam.Kolega zaprosił mnie do siebie na kawę i miał w mieszkaniu większy porządek niż ja w swoim.(Może specjalnie posprzątał :D )

Mirunia-u mnie też dziś zimno.Ubrałam się w lekki sweterek,ale na całe szczęście miałam w pracy "dyżurne" poncho :-)

Mam dziś senny dzień,oby do 16.30
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 gru 2015, 14:20
b]mirunia[/b], PannaNatalia, Widzę Kochane, że mamy dyżurne ciuszki. :D Ja mam bezrękawnik puchowy, ale z reguły wystarczy, że siedzę owinięta szalem.

mirunia, Dzięki Kochana za radę. Mam niby syrop przeciwkaszlowy, ale nie działa, dziś noc miałam w plecy przez te ataki kaszlu.
W pracy powolutku, sprawdzam po pięć razy, co robię, bo wirusidło też w głowę wali i lekko nietomna jestem. A w pracy też już wszyscy chorzy, słychać pojękiwania i rozbrzmiewa chóralne smarkanie i kasłanie. :D
Wiele osób chwali sobie czystka, Ania też o nim pisała.
A jak Ty się czujesz, widzisz już ewidentną różnicę po zwiększeniu dawki?

cyklopka, Moim zdaniem do bycia miszczem potrzeba jeszcze troszku talentu i kreatywności. Potem wiedza techniczna ( tu jestem tradycjonalistką), doświadczenie, na końcu sprzęt. Wkurza mnie w dzisiejszych czasach takie marginalizowanie wiedzy. Pan wielki słynny fotograf nauczył się, a w zasadzie zgapił ( np. od mistrza Avedona) ustawienie światła i jedzie na tym po żurnalach i wystawach.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez filip133 09 gru 2015, 14:46
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 gru 2015, 15:40
Jeszcze chwila i do domu. :yeah:

kosmostrada, tak, koniecznie thiocodin na noc, skoro męczy kaszel i nie daje spać. W dzień wykrztuśną flegaminę lub herbapect w syropach... psze Pani. ;)

Kosmuniu, bywa różnie teraz po wznowieniu dawki. Ciągle mam "pod skórą" lęk, jeżeli chodzi o ciśnienie, żeby znowu nie wariowało, bo mam wtedy większe zawroty. Wspomagam się tą Melisaną, a czasami nawet hydroksyziną. I tak kołaczę się jakoś z dnia na dzień.
Przerażają mnie te święta, bo jeszcze nic nie ruszyłam chałupy, może w sobotę przetrę okna (od wewnątrz) i upiorę firany. Nie mam zamiaru myć na zewnątrz, żeby się nie przeziębić. A poza tym nie mam siły fizycznej i oszczędzam kręgosłup, O!

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 09 gru 2015, 15:42
Właśnie wynalazłam w sklepie internetowym sinsay koszulki ;-) niedługo wypłata więc chyba się skuszę,tylko nie mogę się zdecydować,który napis wybrać:"Jeśli myślisz,że miłość boli,spróbuj rozczesać kołtuna"albo "Nie wiem kim jestem,sprawdzę w google"

Jeszcze dwie godziny i koniec pracy
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 gru 2015, 15:55
mirunia, No tak jak powtarzamy - byle do wiosny się jak mówisz "przekołatać'.
Też nic nie mam zrobione w chałupie... I nie wiem, kiedy siły odzyskam. :bezradny: Mam gości, więc znów pracowite święta...

Jak dobrze, że zaraz do domu, bo już ledwo siedzę. Oj muszę się położyć, jak wrócę. Jeszcze tylko z psem wyjść...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 09 gru 2015, 15:56
PannaNatalia, Citabax dobry lek, ale u mnie powodował jadłowstręt także szybko poszedł w odstawkę :bezradny:

Wróciłam od lekarki. Tak jak wymyśliłam, tak zrobimy. Czekamy miesiąc, jak lek nie zaskoczy - Klinika. Pani doktor stwierdziła, że to jest jedyna opcja w obecnej sytuacji skoro ponad 3 letnie leczenie ambulatoryjne nie daje efektów, a Klinika jest ośrodkiem referencyjnym i mają większe możliwości i najnowsze metody.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez filip133 09 gru 2015, 16:36
acherontia-styx napisał(a):PannaNatalia, Citabax dobry lek, ale u mnie powodował jadłowstręt także szybko poszedł w odstawkę :bezradny:

Wróciłam od lekarki. Tak jak wymyśliłam, tak zrobimy. Czekamy miesiąc, jak lek nie zaskoczy - Klinika. Pani doktor stwierdziła, że to jest jedyna opcja w obecnej sytuacji skoro ponad 3 letnie leczenie ambulatoryjne nie daje efektów, a Klinika jest ośrodkiem referencyjnym i mają większe możliwości i najnowsze metody.

Trzymam kciuki! A możesz powiedzieć, na co Ty się leczysz...? I do jakiej kliniki i na co miałabyś iść? Może mi też by ta wiedza coś pomogła, może z podobnych metod musiałbym skorzystać...

Spamowa wyspa

przez cyklopka 09 gru 2015, 16:41
kosmostrada, dla mnie najważniejszy jest pomysł, kadr i kompozycja, czyli wyczucie i kreatywność. Co do techniki to jako małe dziecko zaczynałam od radzieckich półautomatów, a na komunię już idioten kamera z jednym przyciskiem, a półautomaty póki jeszcze części do nich były. Teraz mam luszczankę cyfrową, którą traktuję jak aparat kieszonkowy i nie chce mi się uczyć parametrów, większość robię zaś na półautomacie, a jak trzeba to sprawdzam w necie np. "ustawienia manualne do zdjęcia bardzo jasnego księżyca", wklepuję i jadę. Gdybym miała miejsce na lampę studyjną, to robiłabym portrety, makijaże, stylizacje, ale nie mam, więc pozostaję przy sporadycznych wypadach na miasto, kiedy jest fajne światło. Dlatego to tylko hobby. A denerwuje mnie jak ludzie ze średnim polotem buczą ile to oni nie wydali na sprzęt, ile czasu siedzieli nad tym, czy tamtym i domagają się zarobku i szacunku, bo są profesjonalistami. A dla mnie zawodowy fotograf to ktoś, kto robi zdjęcia do gazetek reklamowych z Lidla, bo jemu za to płacą. Dlatego zdarza mi się jeździć po osobach, które mylą hobby z zawodem. A moje gobliny* na prawdę zrobiły sobie sesję nadającą się do pism ilustrowanych bez obróbki :105: (*wiedza techniczna zero, inteligencja dolne strefy stanów średnich).

filip133, widziałam. Autorka pisze, że chciała pokazać, że depresja to coś więcej niż smutne piosenki i patrzenie w okno, a moim zdaniem pokazała właśnie tyle. Tak jakby istniał tylko jeden rodzaj depresji (bez przyczyny) i jakby każdy zachowywał się wobec niej tak samo czyli udawał normalność przed innymi do oporu :roll:

mirunia, święta to jak sama nazwa wskazuje czas świętowania, a nie poczucia obowiązku do wykonywania przykrych obowiązków, tak że nie daj się :nono:

Idę robić maraton Gwiezdnych Wojen, zaczynam od Nowej Trylogii, pewnie usnę. 37,1*C

A jutro na pewno puszczę sygnała i smsa. Premiera za 8 dni. W mojej strefie komfortu. Zapraszam.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez khaleesi 09 gru 2015, 16:50
Sig] no i kuzwa prawidłowo przecież to khal Drogo jest na awku a mój nick =ten sam serial hello. Ḍryāgan, i problem mieszkania się rozwiazał.
Edit Doczytałam, ze mowa o awku cyklopki a nie Miko też nie widzę w tym nic dziwnego aktorka całkiem podobny ma wyraz twarzy do emilii clarke z jednego foto.
Ostatnio edytowano 09 gru 2015, 16:59 przez khaleesi, łącznie edytowano 1 raz
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Spamowa wyspa

przez cyklopka 09 gru 2015, 16:59
khaleesi, no tak się jakoś zgraliśmy wszyscy 8)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez bonsai 09 gru 2015, 17:00
cyklopka napisał(a):Zapraszam.

Tzn. tylko pana trenera czy wszyscy możemy pójść w tak zwanej kupie?

khaleesi, u cyklopki widnieje Nicki Minaj, nie znam jednak kobiety.
bonsai

Spamowa wyspa

przez khaleesi 09 gru 2015, 17:01
cyklopka, z tym, że ja ten serial lubiłam w 2013 teraz co innego sobie ogladam ale nie będę nicku zmieniać :lol:
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Spamowa wyspa

przez khaleesi 09 gru 2015, 17:01
bonsai, napisałam do kogo jest podobna a nie że jest nią ;)
Mistrz Avatara

Sortuj wg