Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez takie tam 04 lip 2015, 14:05
A coś kwaśniego też mają?
takie tam

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 lip 2015, 14:10
detektywmonk, tez dzis sobie loda w nagrode kupialam , takiego bakaliowego , uwielbiam lody z tej cukierni bo maja jedne z najlepszych w moim meiscie. :105:

Niestety los pokaral mnie na dzisiejszy dzien migrena i juz nie wybieram sie nigdzie wiecej.Ledwo na oczy widze i mdli mnie okrutnie.Poza tym w sloncu to jest chyba z 50 stopni bo w cieniu na termometrze mam 34.Uwalilo mi sie w glowie ze kipne w ten upal wiec chodzilam poddenerwowana 8) :roll: :lol:

Bylam jeszcze u koelzanki w sklepie z odzieza bo ma juz przeceny i moglam sobie wybrac jedna rzecz na urodzinowy prezent --- wybralam takie fajne letnie spodenki , czarno kremowe , zwiewne --- chcialam takie kupic no ale teraz mam z kasa b. kiepsko wiec sie ucieszylam ze je dostalam:)

Jak sobie radzicie w te upaly? Co porabiacie?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 lip 2015, 14:36
Rany, ledwo dycham...
Na Targach śniadaniowych nie byłam, bo nie było... Chyba gdzieś przenieśli. Ale byliśmy głodni, zdesperowani i w samochodzie, więc pojechaliśmy do takiego naszego bistro, gdzie za 7,50 na łeb zjedliśmy porządne śniadanie. Potem mały spacer w słońcu (w innych rejonach niż okolice chałupy), żeby naprodukować witaminy D do cukierni po ciasteczka do kawy, w drodze powrotnej Lidl po hektolitry wody. Poszłam jeszcze z ledwością z psem, futrzak nie chciał też specjalnie iść, ale siknąć trzeba. Czyli coś tam się działo, obrazki lekko pozmieniane, ale w ten ukrop i tak na więcej mnie nie stać.
W Lidlu nabyłam sandały :shock: , na lekkim obcasie, ale bardzo wygodne, skórkowe. 40 zeta. Dziwne miejsce do kupowania butów, ale japonki to niebezpieczne obuwie. :? Plateczkowa fiknęła, a ja dziś też figurę akrobatyczną wykonałam, żeby zębów nie wybić, jak mi się klapek do rozgrzanego asfaltu przylepił. :D

platek rozy, Hej Kochana!***** Pogoda migrenkowa, mówili, że ciśnienie leci na łeb. Zawsze w takie dni sobie mówię - dzięki Boże, że nie muszę iść do pracy np. na budowie w takim stanie i w taką pogodę. :D
Lodziki, o tak, mam w zamrażarce jogurtowe z mango!

DarkMaster, Dark, czy to nie dziś Ten dzień? Bo ptaszki to ćwierkają, o Twoich urodzinach... ;) Bo ja mam dla Ciebie życzenia...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez takie tam 04 lip 2015, 14:38
Ciepły prysznic, herbata i lody domowe - upał jakby mniej strasznym się zdaje ;)
Nadzieję żywię, iż głowa prędko boleć Cię przestanie.
takie tam

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 lip 2015, 14:52
takie tam, Ale dlaczego ciepły ten prysznic? :shock: Herbata - tak, ale mrożona... ;) Ja wiem, że wzorem koczowniczych ludów północnej Afryki powinniśmy dziabnąć gorącą miętową, ale jakoś samo gotowanie wody już jest dla mnie wyzwaniem...
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 04 lip 2015, 15:05
Witam wszystkich :mrgreen:
upał rzeczywiście okropny, piekiełko na dworze ;)
ja już po sprzątaniu sobotnim - nawet szybko mi to poszło :P

kosmostrada, uwielbiam latem herbatę miętową, ale właśnie zimną, z lodem najlepiej ;) tylko za dużo nie mogę, bo po mięcie rzygam dalej niż widzę :roll:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 lip 2015, 15:15
acherontia-styx, Hej!!! No ja mam swoją miętę z ogródka, fajna odmiana, właśnie taka jak z Maroka. Pychota!
Dzielna kobieto, sprzątałaś dziś! :uklon: ja nie mogę się zabrać... Ale wpadłam na genialny pomysł, że umyję i poporządkuję lodówkę. :mrgreen:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 04 lip 2015, 15:17
kosmostrada, szczwana bestia :mrgreen: sprzątanie lodówki w taką pogodę można podciągnąć prawie pod przyjemność ze względu na temperaturę w niej :mrgreen:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 lip 2015, 15:18
Cześć Kochani!!! :papa:

Też ledwo dycham... piekło na ziemi!!! Mam zamknięty balkon, żeby żar nie wpadał do chałupy i jest w miarę dobrze.
Przed południem chciałam się wybrać do sklepu zoo po karmę dla kota. Zadzwonił Brat, pogadaliśmy, i jak usłyszał, gdzie się wybieram, to powiedział, że przyjedzie po mnie, żebym w taki skwar nie szła tak daleko... Kochany! Karma kupiona, wszyscy zadowoleni włącznie z kotem, he, he!
A kot śpi w łazience na zimnej terakocie i chłodzi swoje futerko. :D
Ugotowałam tylko pomidorową na udku i basta na dzisiaj z kuchnią... :bezradny:

kosmostrada, to jakiś plan wykonałaś i to nawet z nawiązką... fajny zakup te sandały w Lidlu, a skoro skórkowe, to będą się dobrze nosiły. Mam z Lidla skórkowe baleriny i są super wygodne.
Teraz odpoczywaj w chłodnym domku, bo o tej porze najgorszy upał!

platek rozy, Twojego loda polizałam, sam się prosił... taki apetyczny i zimny :D
Migrena Cię męczy z kilku powodów Kochana. Upał, spadek ciśnienia i przed @. Tulam Cię chłodniutko i oby głowa przestała boleć!

takie tam, prysznic letni najlepszy, a herbatka faktycznie miętowa schłodzona i z cytrynką!

acherontia-styks, :papa: :papa: też lubię chłodną miętową... w ogóle mięta ochładza organizm.

Spamowa wyspa

przez takie tam 04 lip 2015, 15:29
kosmostrada napisał(a):takie tam, Ale dlaczego ciepły ten prysznic? :shock:

Po wyjściu spod niego różnica temeratur, w przeciwnieństwe do prysznica chłodnego, działa na naszą korzyść (zmniejsza dysproporcję). Inna sprawa, że już samo odczuwanie wody na ciele działa kojąco, jeżeli o upały idzie. Można też wziąć wodę w temperaturze pokojowej, wlać ją do miski i zanurzyć stopy - całkiem sympatycznie schładza.

mirunia, z miętą prawie wszystko jest lepsze ;)

Edit
Teraz doczytałem :) Nie chodzi o to, żeby się poparzyć pod prysznicem ;)
Ostatnio edytowano 04 lip 2015, 15:37 przez takie tam, łącznie edytowano 1 raz
takie tam

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 04 lip 2015, 15:34
takie tam napisał(a):A coś kwaśniego też mają?

Lody ? nie słodkie jeno.

Spamowa wyspa

przez takie tam 04 lip 2015, 15:36
Dzięki. Cóż... Poświęce się i wzemę... Jagdowe, malinowe, śmietankowe i... I... WSZYSTKIE! ;) Uff, chyba mi cukru brakuje ;)
takie tam

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 04 lip 2015, 15:39
Do wyboru było kilka ;)

Spamowa wyspa

przez takie tam 04 lip 2015, 15:42
Jak to mawiał mój sąsiad na osiedlu dawnem: "mężczyzna z słodyczy nie wyrasta" ;)
takie tam

Sortuj wg