Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 02 lut 2015, 15:10
Zebrec, miaec miliony na koncie to nie trzeba by było do rzeczywistości powracać.
®

Spamowa wyspa

przez amelia83 02 lut 2015, 15:19
byłam w bibliotece, zarejestrować się do mojej rodzinnej na czwartek bo w pt chcę zrobić badanie krwi, teraz wróciłam ze spacerku z psiakiem sympatyczna pogoda, słoneczko u mnie...
mój brat ma jutro operacje i się tym tez denerwuję ale musi być dobrze!! nie ma innej opcji, po operacji może nawet do 2 tygodni leżeć w szpitalu...teraz czytam sobie biografię sylvi plath

jak Wasze samopoczucia? ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 lut 2015, 15:36
Witam serdecznie wszystkich :papa: :papa:

Niedługo kończę pracę i pędzę do domku, po drodze jeszcze małe zakupy w osiedlowym. Trochę mi się dłużyło dzisiaj i było tak nijak, ale wysiedzieć trzeba i coś pchnąć robotę do przodu.

platek rozy, jak tam samopoczucie dzisiaj... migrena sobie poszła? Myślę, że u Madzi było Ci trochę raźniej i nie tak samotnie, poza tym głowa zaprzątnięta obowiązkiem. W domku odpoczniesz, zrelaksujesz się.
Też mnie dzisiaj chwilami łapały małe lęki, ale szybko je odpierałam... są i nie ma, różnie bywa, już tak chyba zostanie :bezradny:

amelia83, brawo :brawo: sporo dzisiaj pozałatwiałaś, trzymasz się Dziewczyno :great:
To chyba normalne, że stresujesz się sytuacją u brata, będzie dobrze, trzeba w to wierzyć. Trzymamy jutro kciuki :great:
U mnie dzisiaj też ładnie, teraz słonka już nie ma, wlazło za chmurki, ale już dzień dłuższy i jest widniej. Oby do wiosny :D
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Cognac 02 lut 2015, 15:57
witajcie:)
amelia83, trzymam kciuki za brata :)

mirunia, a ja jeszcze długo dziś siedzę:P do wieczora bo późno przyszłam, bo jechałam z daleka.

smutno mi bo się zwolniłam i jakos tak... pustka została... i poczucie, że skoro mnie tu nikt nie zatrzymywał, nie proponował, bym została, to może moja praca była kompletnie nieważna, a ja byłam piątym kołem u wozu:( mam nadzieję, że szybko coś nowego znajdę...

w dodatku tak jakby coś mam z uchem, takie uczucie słyszenia spod wody, albo jak po ogłuszeniu uderzeniem. za chwilę przechodzi. martwi mnie to. pewnie znów to psychosomatyczne:(
Samotność to nie stan. To cecha...
Mój blogowątek na forum.

Spamowa wyspa

przez amelia83 02 lut 2015, 16:12
mirunia, Cognac, dzięki kochane :***
w rossmanowym skarbie artykuł o depresji
Zalatana23, :*****
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Cognac 02 lut 2015, 16:38
Zalatana23, no to szukamy pracy razem ;) Nie ma co smutać, trzeba działać, dziewczyny dobrze mówią :)
Samotność to nie stan. To cecha...
Mój blogowątek na forum.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 lut 2015, 17:06
halo zyje chociaz ledwo bo dzis dla odmiany wymiotuje :bezradny: kaj czort mnie chwycil to nie wiem.
u Madzi dalam rade chociaz latwo nie bylo , bo jestem ciagle w oczekiwaniu na migrene i byle mnie w glowie zakuje to ja juz lęki lapie.
mirunia, Kochana:******** caluski a lepiej juz?
Co dzis masz smacznego>?
U mnie taka jakas pluchaza oknem a ja wlasnie obiad gotuje a pozniej maja wpasc znajomi na herbatke.

amelia83, Ile zalatwilas :********* bardzo dobrze :great: :great:

izaa, dobrze to ujelas , tylko ja sie tych lękow nie umiem przestac bac :time: :time:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Zebrec 02 lut 2015, 17:08
JERZY1962 napisał(a):Zebrec, miaec miliony na koncie to nie trzeba by było do rzeczywistości powracać.

Coś w tym jest. :smile:
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 02 lut 2015, 17:15
platek rozy, wysłałam Tobie i Madi fotke z dziś :mrgreen:
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 lut 2015, 17:56
platek rozy, oj Płatuś niedobrze, że wymiotowałaś, ale może teraz Ci lepiej... (?)

Co dobrego gotujesz na obiad?
Ja dziś miałam makaron z sosem pieczarkowym słodko-kwaśnym. Sama wymyśliłam, z miodem i koncentratem pomidor. i cebulą... nawet smaczny wyszedł.
Mam nowy patent na coś innego niż zwykle :mrgreen: obżarłam się fest :yeah: teraz gorąca herbatka.

Umyłam głowę i zaraz muszę ułozyć włosy, ale najpierw parę łyków gorącej herbaty ;)
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez amelia83 02 lut 2015, 17:58
platek rozy, jejciu, to masz przeboje migreny, wymioty, współczuję :**
siostra przyjechała, wzięła tośkę ze sobą, bo jutro nie wyjezdza, szkoda :bezradny: , lubie jak są psiaki w domu
i tydzień mam prawie zaplanowany, środa rano konsultacja na oddział dzienny, potem spotykam się z przyjaciółką
czwartek najprawdopodobniej będę jechła z siorka do poznania nie specjalnie mi się chce bo byłam z nią już w styczniu, jak pojade to przełoże wizyte u rodzinnej i w przyszłym tyg zrobie wyniki krwi
pisałam do m kilka dni temu, nie odpisał pytałam ogólnie co słychać i co u mnie
co robicie kochani wyspowicze ;) :?: :!:
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez chcezyc 02 lut 2015, 19:26
Duzo czasu wam zajmuje codzienne sprzatanie i dbanie o mieszkanie? Mam wrazenie ze u mnie domowcniy i goscie generuja ponadprzecietny syf.
Jak się nudzisz to możesz napisać coś miłego. :)
"zmieniasz to jak widzisz siebie, zmieniasz absolutnie wszystko" Oxon - Zmieniasz siebie

Spamowa wyspa

przez amelia83 02 lut 2015, 20:08
chcezyc, hahaha zależy od dnia i kto jaki robi syf ;)
mój brat nie będzie operowany , inny lekarz nie zlecił operacji tylko dalszy etap leczenia :D
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 02 lut 2015, 23:40
Witajcie :-)
Wyczekałam się w tym pośredniaku ponad 2 godziny. Plus taki, że dostałam ofertę o skierowanie. Wyslalam CV i czekam...
Poza tym, dzień w miarę. W środę odwiedza mnie koleżanka z Wawy, może uda mi się wkręcić w jakieś szkolenie i zarobić parę groszy :-)
Amelia83 trzymam kciuki za brata :-***
Płatku, biedactwo, mam nadzieję, że jutro poczujesz się lepiej :-***
Kolorowych snów :papa:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Sortuj wg