Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Arasha 30 lis 2014, 15:08
Hejka :P

kosmostrada napisał(a):Ktoś na szybko podrzuci jakieś plusy takiej zimnicy? ;)

Bardzo proszę kochana ... poza oczywistymi względami estetyczno - świąteczno - rodzinnymi jest jeszcze taka prozaiczna drobnostka, że w zimie zazwyczaj nie trzeba się depilować :lol: No, chyba, że ktoś na basen biega co tydzień albo ma tam jeszcze jakieś inne preferencje :?

-- 30 lis 2014, 14:11 --

JERZY1962 napisał(a):Zjadłem sobie kosteczkę czekolady a teraz napiję się swojej ulubionej gorzkiej herbatki ;) :smile:

Zdradź sekret, Jerzyku, jak Ty to robisz, że jesteś w stanie zjeść jedną kosteczkę czekolady, a nie pół tabliczki :time:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez JERZY62 30 lis 2014, 15:14
Arasha napisał(a): Jerzyku, jak Ty to robisz, że jesteś w stanie zjeść jedną kosteczkę czekolady, a nie pół tabliczki :time:

Wiesz co zdarzyło mi się przez przypadek chyba bo zjadam więcej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Infinity 30 lis 2014, 15:15
Wzięłam 40 mg propranolu. Lęk zmalał ale ryczę. Co mnie K**** podkusiło z tą kastracją. Psiaki są dla mnie całym moim światem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 30 lis 2014, 15:19
Infinity nie ma poprawy po antybiotyku? Co się dzieje?
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 30 lis 2014, 15:23
Infinity, a coś złego dzieje się z psiakiem? Przecież to nie Twoja wina że coś jest z nim nie tak.Jak uważałaś że trzeba go było wykastrować to chyba Ty dobrze wiesz że to było potrzebne z jakiegoś Tobie wiadomego powodu. Nie zrobiłaś tego od tak bez powodu.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Infinity 30 lis 2014, 15:26
Zalatana23, miał przecięty ropień na początku leczenia, teraz się nie zbiera, ale rana jest coraz głębsza. Jest osowiały, osłabiony, większość dnia leży, nawet takie pierdoły jak szczekanie pod drzwiami gdy chciał wejść do domu, teraz czeka najczęściej w pobliżu mojego okna, boi się wejść do domu bo na korytarzu jest kocur, muszę go brać na ręce i przenosić. Dla kogoś kto nie miał z nim wcześniej kontaktu może być w miarę normalne, ale ja widzę że nie jest dobrze.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 lis 2014, 15:28
Arasha, hej hej! Tak, obniżona aktywnośc depilacyjna na pewno jest plusem tej pory roku. :great: Człowiek dba o to, by nie wyglądac jak jaskiniowiec, ale nie ma codziennego musu. Skóra może odpocząc.
Względy estetyczne przemawiają do mnie tylko, gdy jest śnieg, bo co mi z lampek, girland itp. gdy tak łyso wokoło.
Święta kojarzą mi się przede wszystkim z amokiem gotowania i sprzątania, zwłaszcza, że w ostatnich latach są u mnie.
No ale to jest dzisiejsze myślenie, a dzisiaj mam taki dzień jaki mam i trudno mi wykorzenic ponuractwo.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 lis 2014, 15:30
kosmostrada, O! taka owsianka to pycha jedzonko i faktycznie dobrze przyprawiona jest rozgrzewająca.
Oby do wiosny kosmo, a to już niedługo... fakt, tylko szybkie 4 miesiące :mrgreen: przed nami jeszcze mrozy, śniegi i zaspy, ale to nic... jakoś przetrwamy!!!!!!! Będziemy się rozgrzewać, a jak będzie trzeba to i pomarudzimy sobie :time:

A mule ostatnio jadłam dawno, jakieś 4 lata temu w Chorwacji, prosto z muszelek łykaliśmy...

JERZY1962, Ty łakomczuchu... też lubię czekolady. Wczoraj zjadłam ostatnie kostki ptasiego mleczka, całe pudełko wchłonęłam w ciągu 3 dni :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 30 lis 2014, 15:31
Infinity ten ropień mu się zrobił po kastracji? Masz dla niego jakieś leki/maści przeciwzapalne? Pewnie go to boli dlatego taki osowiały :(
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 lis 2014, 15:33
Infinity, oj kochana, tak mi przykro...Ale może wszystko byc jeszcze dobrze, może antybiotyk musi zadziałac. To nie przez ciebie, bo kastracja była konieczna dla jego dobra, nie mogłaś przewidziec konsekwencji. Jeżeli wina to tylko partactwa weterynarza, ale też niekoniecznie , bo niestety u zwierząt, jak i u ludzi czasami powikłania pooperacyjne się zdarzają i nikt nie ma na to wpływu. Tulam cię!!!

-- 30 lis 2014, 15:37 --

mirunia, tak kochana, przetrwamy, w takich dniach dziękuję Bogu za to forum, bo troszku pomarudzę tutaj i na kompletnego malkontenta nie wyjdę, a jeszcze wsparcie otrzymam.

Ja zjadłam już prawie całe pudełko moich ukochanych After Eightów, a miałam zostawic na Mikołaja... Cóż, odkupię... ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 30 lis 2014, 15:40
kosmostrada też uwielbiam After Eight :105:

Spamowa wyspa

przez Arasha 30 lis 2014, 15:41
kosmostrada, co to są te mule :shock: , bo nie mam bladego pojęcia. Ja za granicę nie wyjeżdżam - nie mam ani takiej potrzeby ani ochoty :bezradny: Poza tym lęki...
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 lis 2014, 15:41
kosmostrada napisał(a):Ja zjadłam już prawie całe pudełko moich ukochanych After Eightów, a miałam zostawic na Mikołaja... Cóż, odkupię... ;)

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :brawo: :brawo:

-- 30 lis 2014, 15:43 --

Arasha napisał(a):kosmostrada, co to są te mule :shock: , bo nie mam bladego pojęcia. Ja za granicę nie wyjeżdżam - nie mam ani takiej potrzeby ani ochoty :bezradny: Poza tym lęki...

to takie owoce morza, gatunek małż

Spamowa wyspa

przez Makabra 30 lis 2014, 15:47
kosmostrada napisał(a):Makabra, cześc! Jak było wczoraj na imprezie? Gwiazdowałaś w swoich koronkach? :D

Najpierw przez sekundkę miło, a potem niezbyt... Dyskoteka to raczej nie mój klimat, tym bardziej taka, gdzie wszyscy mnie "znają".
Makabra

Sortuj wg