Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 02 paź 2016, 09:15
J3RZY62 napisał(a):Ḍryāgan, to tak łatwo sie mówi, staram się tak nie udzielać emocjonalnie.
oj tak tylko napisałem. Gdybym sam to potrafił, byłbym wielki :-)
tosia_j, w walce z zarazem wszelkie chwyty dozwolone. Mój jeszcze niepokonany, ale przynajmniej gorączka spadła, więc trochę lepiej
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez tosia_j 02 paź 2016, 09:37
no widzisz J3RZY62, byłby wielki
a tak jest tylko długi
i nogi mu wystają
outsider

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 02 paź 2016, 09:42
tosia_j, nie nogi tylko rogi :-)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 paź 2016, 09:51
Dzien dobry :********
Wstalam znow z migrena .... @ wiec migrena pewnie z racji tegoz.
Wczoraj wybralam sie na miasto do Wojewodzkiej biblioteki , mam stos ksiazek do czytania. Pozniej poszlam kupic maly prezent koledze do ktorego szlam na impreze urodzinwa. Zrobilam jeszcze zakupyw carfie i wrocilam do domu.
Na imprezie do polowy czulam sie dobrze , pozniej zaczelo mnie bujac z nerwicy , napiecie uroslo i sie czulam do dupy. Jakbym caly czas w kasku na lbie siedziala , plus bujania i odrealnienie. No ale wysiedzialam do polnocyi wrocilam do domu. Wkurzona s mutna na te sytuacje.
Dzis piekne slonce a ja przerazona moim powrotem do pracy. Zwlaszcza ze w ostatnich dniach zrobilo sie tam bardzo nieprzyjemnie ... ale to nie temat na wszem i wobec.

Planow na dzis nie mam.
Jest wprawdzie art food bazar organizowany ale nie mam aksy no i mam migrene.

Ponoc dzis ostatni dzien taki cieply.

Obrazek

Jaka piekna wies na Podlasiu :105:

Co bedziecie porabiac?

kosmostrada
fajna ta kurtalka od Baczynskiej . Moze zajrze u mnie do rosska ale to pewnie raczej w tygodniu.
Dzis nie mam weny na nic. Wkurwiaja mnie te bujania z nerwow . Wszyscy pili wczoraj na imprezie oprocz mnie ale to ja sie czulam najbardziej pijana .. Kuzwa ironia :lol: :?

mirunia
wybierasz sie dzis na ten spacerek z kolezanka????
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 paź 2016, 09:56
tosia_j, Ḍryāgan, zdrowia dla Was !
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 02 paź 2016, 09:57
platek rozy, hej hej. Fakt, pogoda piękna, ale grypa uniemożliwia mi zachwyt nad tym faktem niestety. Zamierzam przeleżeć w wyrku cały dzionek i skupić się na walce z wiruskiem. Może coć poczytam jak mnie łeb nie będzie napierdzielać za bardzo

Spamowa wyspa

przez JERZY62 02 paź 2016, 09:59
platek rozy, co będę robić, zawsze to samo nie wiem :-|
Zabita dechami dziura, nie chciałbym w ruchliwym mieście mieszkać i wsi zabitej dechami.
Ciepły ostatni dzień i tego ciepła mi szkoda. Nie mogło by być tak jak teraz dłużej było by prawie jak w raju.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 paź 2016, 10:36
J3RZY62, ja tez bym mieszkac w takiej wsi nie chciala ale pojechac na weekend - pojechalabym z checia :)
Pogoda takze mi taka odpowiada. Nie ma upalu ani zimna jest, slonecznie i milo.

Ḍryāgan, a co czytasz????

Dziewczynki a ja juz powyjmowalam zapachowe woski i swieczuszki :) Wieczorem sobie zapodaje od kilku dni...

Obrazek

Spamowa wyspa

przez alone05 02 paź 2016, 11:11
mam nieco dziwne zainteresowania, bo interesuję się ezoteryką i zjawiskami paranormalnymi (duchami) czuję się samotnie ze swoimi zainteresowaniami, bo nie znam nikogo kto by się tym interesował, od jutra będę chodzić na zajęcia z języka angielskiego, zawsze warto zdobywać wiedzę i uczyć się czegoś nowego :-*

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 02 paź 2016, 11:32
platek rozy, kupiłem nową książkę Karla Ove Knausarda pt. Jesień. Jestem fanem jego stylu pisarskiego po "Mojej walce". Poza tym czytam sobie o Tybecie (ale to nie powieść), bo mnie fascynuje tamtejsza kultura

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 paź 2016, 11:41
Ḍryāgan, Moja walke czytalam tom pierwszy ---- calkiem dobrze mi sie to czytalo ;) Teraz zapisalam sie na reszte tomow ale jestem dopiero 3 w kolejce .

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 02 paź 2016, 11:46
platek rozy, ja mam wszystkie, które wyszły w Polsce, czyli cztery. Czekam na dalsze tomy, bo powinno być sześć. W sumie w wielu przeżyciach autora znalazłem siebie - zwłaszcza w t. 3, gdzie opisuje dzieciństwo (jego ojciec ma wiele wspólnego z moim). Zresztą w wielu punktach mógłbym się z nim identyfikować. Ale tak serio to uwielbiam jego sposób pisania

Spamowa wyspa

przez Naemo 02 paź 2016, 12:24
J3RZY62 napisał(a):Witam ;)

Początek dnia, początek emocji, im więcej emocji tym gorzej się czuje i żyj tu człowieku.

Dziękuję za rozbawienie mnie :D :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez rolosz 02 paź 2016, 12:45
Dzień dobry Spamiarze

U mnie pochmurno, niekiedy słoneczko wyjrzy zza chmurek. Od rana czuję się fatalnie psychicznie.

platek rozy, spędziłbym z przyjemnością parę dni na takim Podlasiu, aby zakosztować uroków wiejskiego życia.

O książkach mówicie. Nie mogę się zabrać do czytania, nie mogę się skoncentrować. Mam na półce "Uległość" i "Rodzinę Borgiów" do przeczytania. Oczy chcą, dusza chce, ale głowa nie daje rady :x Chyba muszę poczekać na nieco dłuższą zajawkę do czytania, żeby zaczynając książkę dać radę ją skończyć bez rozwlekania w czasie... Bo tak czytać nie lubię, zero przyjemności, traci się klimat, a do tego zapomina co było kilka stron wcześniej. Chociaż niedawno udało mi się przeczytać wreszcie "Morfinę", więc mam mały sukces na tym polu. Tęsknię za czasami, kiedy mogłem czytać wszystko wszędzie i czerpałem z tego przyjemność i satysfakcję.

Ḍryāgan, dobrze mi się kiedyś czytało "Tybet, Tybet" Patricka Frencha.
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Sortuj wg