Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez tosia_j 19 cze 2016, 20:16
Purpurowy napisał(a):
tosia_j napisał(a):
dzisiaj nic nie planuję. Ani jutro. A najlepiej nigdy.

:105:

"Baju baj, proszę pana" - pomyślała tosia_j :mrgreen:

dober, ucieszylam sie po prostu!
outsider

Spamowa wyspa

przez mirunia 19 cze 2016, 20:19
Dobry wieczór! :papa:

kosmostrada, jestem, kolację sobie robiłam bom zgłodniała jak wilk. :D
Rano, po wstaniu też bolała mnie głowa, odpukać dawno już mnie bolała. Widocznie spałam jakoś zgięta w karku, bo i ramiona, kark, głowa, wszystko mnie bolało i musiałam się doprowadzić do stanu używalności. ;)
Po obiedzie poszłam na spacer z koleżanką, do której przyjechała córka dawno niewidziana (zza oceanu) i połaziłyśmy po parku... ławeczka, lody, ciasto w herbaciarni, pogaduchy, wspomnienia i sporo radości. Nogi tak mi w... plecy wlazły, że musiałam natychmiast w soli wymoczyć jak wróciłam.
Do tego umęczona przez dość duże ciepło, bo jeszcze nie upał, ale gorąco było.

Kosmuniu, stopniuj w takim razie wysiłek w tym tygodniu, skoro zapowiada się pracowity, tak, żeby energii starczyło... dawkuj Kochana. A telepatycznie mogę Ci nieco jej użyczyć i przesłać. :D A roślinki podlewaj, a nie zamieniaj się w nie. Aha, a jak tam krzaczor motylkowy, odżył trochę?

misty-eyed, gratuluję pracy z żelazkiem, to ciężkie zajęcie i męczące... ale masz porządek!
Nie lubię prasować, wolę sprzątać, prać, gotować... ale niestety trzeba czasami postać/posiedzieć przy żelazku. :bezradny:

No tymi poduszkami, to mnie rozbawiłaś Kosmo! :lol:

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 19 cze 2016, 20:20
tosia_j napisał(a):dober, ucieszylam sie po prostu!

Wiem, po prostu trochę mi trudno uwierzyć że jeszcze mi wierzysz w tym temacie. :oops:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 19 cze 2016, 20:25
platek rozy, ja też mam normalną umowę o pracę i tak samo jak Tobie należą mi się 2 dni urlopu za każdy przepracowany miesiąc. Nadal nie rozumiem w czym problem :P jak weźmiesz jeden dzień urlopu raz na jakiś czas (nie co tydzień przecież) to nic się nie stanie.
Carica Milica, cieszę się, że imprezka udana :D
kosmostrada, kusisz mnie ciągle tymi kawami z ekspresu :105: marzy mi się jakiś fajny ekspres do kawy coby sobie fajne kawki robić :105: ehhh....na razie brak funduszy na takie przyjemności :bezradny:

No cóż, weekend zleciał. Czas wskoczyć do wanny a potem z książką i kubełkiem lodów się zrelaksować ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 19 cze 2016, 20:39
mirunia, dziękuję bardzo :D Także wolę sprzątanie i zajęcia w kuchni, ale nie ma rady ;)
W ogóle wysiadam fizycznie. To mnie martwi. Co będzie dalej...?
Oboje jesteśmy coraz słabsi. Nie sądziłam, że to tak szybko nastąpi, choć uprzedzano mnie o wcześniejszych ograniczeniach.
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 19 cze 2016, 20:41
acherontia-styx, odpoczęłaś choć trochę?

Idę na szybki spacerek z psinką :D , bo niedługo mecz...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 cze 2016, 21:07
acherontia-styx, raz na czas moge bo niestety nie mam jak nadrobic godzinowo bo to ze jestem dluzej to mi sie nie wlicza do nadgodzin. Poza tym chcialam wziac dni wolne w Swiatowe dni mlodziezy wiec musze je zbierac.No i pani prezes nie patrzy dobrze na branie wolnego np co dwa tygodnie... Niestety co praca to inne wymagania i juz.U Ciebie to przejdzie , u mnie niestety nie.

tosia_j, ja obserwuje Wizaz i wspolne zakupy parfumeryjne - tam mozna kupic odlewke roznych cudeniek. Pan na Kazku ma raczej takie popularne i to co teraz chodliwe. Niszowcow nie ma zadnych a ten Twoj to niszowiec.
Ja teraz szukam odlewki Roberta Piqueta "Visy".

kosmostrada
Slonce jak ja Cie rozumiem z tym samopoczuciem. I Namawiam goraco do wizyty u gina . Ja ide 23 do jakiegos nowego bo u mojej ginki terminy na pazdziernik.

A ja nie lubie prasowac i robie to rzadko . Zasdnej sterty rzeczy nie prasowalam nigdy. Posciele mam z kory , firany ,z aslony wieszam w ilgotne wiec sie same prostuja a ubrania prasuje na biezaco czyli przed wyjsciem.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 cze 2016, 21:32
Wybaczcie, że nie dam rady prześledzić wszystkich postów i wszystkich z osobna pozdrowić :papa:

Zrobiłam egzamin. Wszystkie obliczenia sprawdziłam 4 razy, preparat wyglądał ok, masa się zgadzała, mam nadzieję, że nie palnęłam jakiejś głupoty w odpisie recepty, źle nie powinno być.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 19 cze 2016, 21:47
cyklopka, gratuluję :great: Zdolna, pracowita Dziewczynka :brawo:

platek rozy, :D ja po dniu z dzieckiem nie nadaję się już do prasowania, więc składam rzeczy na półce i czekam, kiedy nadejdzie ten czas :D
Firany tez wieszam wilgotne, jednak nie używam pościeli z kory, bardzo podrażnia mi skórę, drażni mnie. Mam pościel z satyny bawełnianej /nie tej śliskiej/, która wymaga prasowania, nie zawsze...
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 19 cze 2016, 22:35
Wpuścić babę do galerii handlowej w sezonie wyprzedaży. Wróciłam do domu w towarzystwie dwóch nowych bluzek i spodni. :mhm:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez takie tam 19 cze 2016, 22:48
Carica Milica, czy to źle? ;)

cyklopka, trzymam kciuki :smile:
takie tam

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 cze 2016, 23:16
mirunia, Fajny dzionek! :great: Tak, poproszę o przesyłkę energii. :smile:

misty-eyed, Obiecuję, że jutro zadzwonię. Podobno nie przyjmuje już nowych pacjentek, ale dostałam nazwisko do powołania się, więc może się uda.

Carica Milica, Gratuluję łowów! Taka drobna frajda, nie? :smile:

Purpurowy, Tylu ludziom się udało, czemu Tobie miałoby się nie udać wyrwać ze szponów nałogu... A tyle ludzi tu trzyma za Ciebie kciuki.

cyklopka, Oj chyba będą duże gratulacje... :great:

Na kolację zrobiłam kaszę jaglaną w mleku migdałowym z wanilią, daktylami i posypaną czym? oczywiście górą truskawek. Pychota!
A tak to jestem zdenerwowana, bo byłam w pracy i nic nie jest dla mnie jeszcze gotowe, a termin mnie goni. Będę pracować po nocy chyba... :roll:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 cze 2016, 23:17
Gratulacje mogą być za świadectwo z wyróżnieniem.

A oficjalne wyniki egzaminu i dyplom dopiero na koniec wakacji :(
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 19 cze 2016, 23:17
kosmostrada napisał(a): Purpurowy, Tylu ludziom się udało, czemu Tobie miałoby się nie udać wyrwać ze szponów nałogu... A tyle ludzi tu trzyma za Ciebie kciuki.

Ja wiem, ale u mnie już tyle razy ten koniec był, że w końcu można zwątpić...

Sortuj wg