Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez rolosz 11 kwi 2016, 20:50
Wpadłem się przywitać z Wami :papa:

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 11 kwi 2016, 20:55
platek rozy, nie mogę się skupić nad tekstem, mam problemy z pisaniem, czytaniem, wszystko mnie rozprasza. Pamięć jest największym problemem.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Po śmierci nie ma przyjemności.
Lit 750 mg, rysperydon 0,5-1 mg, paroksetyna 10 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),kofeina trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 kwi 2016, 20:57
Carica Milica, ja ostatnio tez mam ogromne klopoty z koncentracja i rozkojarzeniem :( cos okropnego!

rolosz, :papa: :papa: :papa: jak sie dzis czujesz?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 11 kwi 2016, 20:58
kosmostrada napisał(a):Ḍryāgan, I jak tam, już po wizytacji? ;)

Po wizytacji :) odpoczywam. Strasznie się tym zmęczyłem. A teraz oglądam wielki test z historii :)
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 11 kwi 2016, 21:05
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez rolosz 11 kwi 2016, 21:07
platek rozy, dziś czuję się mniej więcej o.k. ;)
Też mam problemy z koncentracją... dostałem na to jakiś biotropil, ale nie chcę tego łykać, chociaż może powinienem. Mam jakieś opory... Nie wiem, chcę najpierw się trochę rozruszać, powychodzić z domu, trochę więcej świeżego powietrza, zielonej herbaty (naiwny ja :oops: ). Jak to nie pomoże, zainwestuje w kolejne proszki.
Ostatnio edytowano 11 kwi 2016, 21:09 przez rolosz, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 kwi 2016, 21:09
rolosz, ja to mam odmozdzenie total ale nie wiem czemu , ostatnie dni tak mam to poglebione .
:bezradny: :bezradny: :why: Zapomne jak sie nazywam :(
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 11 kwi 2016, 21:09
nieboszczyk, skąd wiesz, że ametyst to kamień o właściwościach anty-upijających? ( przeczytałam temat o litoterapii i tak mi się rzuciło...)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 kwi 2016, 21:10
platek rozy, Dzięki Kochana! :uklon:

Carica Milica, No to trzymam kciuki, żeby pomogło i żebyś się dobrze czuła. Okropne są dziury w mózgu, wiem, bo też mam. :pirate:

Ḍryāgan, No to zasłużony relaksik! :great:

rolosz, Heloł!!! :papa: A propos wychodzenia - wystawiłeś dziś nogę z domu?

nieboszczyk, wróciłeś z wojaży cały i zdrowy?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 11 kwi 2016, 21:14
Brak koncentracji obniżył moją wydajność intelektualną i przez to na studiach mi idzie gorzej, niż dotychczas. Siedzenie na konwersatorium i patrzenie się tępo w ścianę nie jest porządnym stanem. Wykładowcy to widzą.

Trzymajcie kciuki, aby udało się załatać wszystkie dziury w moim mózgu i przede wszystkim, aby mi nie odwaliło po drodze. Bo się tego boję. Bardzo.

Spamowa wyspa

przez rolosz 11 kwi 2016, 21:19
platek rozy, myślę, że to przejściowe.Też taka pora roku, zmieniająca się pogoda, nie wiem, jakieś nasilone ostatnio stresy? U mnie w pracy ostatnimi dniami nawet dużo osób narzeka na totalną dekoncentrację.

kosmostrada owszem, byłem w robocie. Siedziałem 8 godzin przed kompem, trochę się nasłuchałem :blabla: i ledwo wytrzymałem. Popołudniu już nie miałem siły na żaden spacer ani nic :( Ale mimo wszystko nie było dziś najgorzej, w porównaniu z weekendem, jakoś tak stabilnie emocjonalnie

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 kwi 2016, 21:24
Carica Milica, ja też ostatnio gorzej z pamięcią, miałam napisać opinię dla dzieci z zerówki idących do pierwszej klasy akurat wtedy, kiedy ich nie było w szkole i uświadomiłam sobie, że kilkorga nie znam w sensie powiązania imienia, nazwiska, twarzy i zachowania, a chodzę do nich dwa razy w tygodniu.

platek rozy, Obrazek

Ciężki dzień dzisiaj w pracy, poniedziałeczek, podopieczni rozkojarzeni.

Melduję posłusznie, że wykupiłam wszystkie naklejki z Avengersami, ale jeszcze nie wszystkie z Seleną Gomez, chociaż jestem blisko :brawo:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 kwi 2016, 21:32
Carica Milica, Kciukasy zaciśnięte! ;) W razie co, polecisz do doktora.

rolosz, No może coś w powietrzu było, bo jednak dzisiaj jakby wszyscy w troszku lepszej formie.

cyklopka, Robiłaś dziś kolejne podejście do naklejek? :smile:
Czy to poniedziałek, czy inny dzień raczej ja jestem najbardziej rozkojarzoną osobą w pracy. :roll: A może cafam się w rozwoju? Jak zacznę się do Ciebie przymilać o naklejki, to niech to wzbudzi ogólną podejrzliwość.... 8)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 11 kwi 2016, 21:38
cyklopka, mnie ucieka słownictwo obcojęzyczne i polskie. Zapominam nazwisk, imion, terminów. Czynności, które miałam do zrobienia, umówionego spotkania. Niemoc i płacz przez ostatnie miesiące.

kosmostrada, dziękować. :)
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Po śmierci nie ma przyjemności.
Lit 750 mg, rysperydon 0,5-1 mg, paroksetyna 10 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),kofeina trzy dawki dziennie.

Sortuj wg