Astronomia

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Astronomia

przez Siding Spring 29 lis 2013, 00:53
masked man ja kojarze tylko dead space:D. Byl tam statek kosmiczny wiec chyba to kosmiczna gierka:D

Astronomia

przez Masked_Man 29 lis 2013, 00:54
light, co Ty pieprzysz. ME3 moze nie zachwyca koncowka, ale zdobylo uznaniu wielu graczy na swiecie. Nie jest to szajs.

No ja w sumie tez. Zzera mnie ciekawosc jakby to bylo :P
Masked_Man

Astronomia

przez TEUFEL 29 lis 2013, 00:54
Ison, dead space spoko, wszystkie części okej
TEUFEL

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Astronomia

przez Siding Spring 29 lis 2013, 00:57
Za 1000 lat to moze byc naprawde ciekawie;). Moze bezrobocia i biedy nie bedzie skoro kilka innych planet bedzie skolonizowanych...albo jeszcze wieksze tyrania..i trzeba bedzie pracowac na tych co podbijaja kosmos;)

Astronomia

przez TEUFEL 29 lis 2013, 01:00
Masked_Man, Ciekawe z drugiej strony czy jesteśmy w stanie przetrwać kolejne 1000 lat. Zobaczcie jakiego pierdolca ludzkość dostała po skonstruowaniu pierwszej bomby atomowej... i jak blisko byliśmy w czasach zimnej wojny od zagłady, dosłownie o włos. To pytanie co się stanie jak zostanie opracowana jakaś mega broń, która będzie zabijać wg. jakichś konkretnych wytycznych na skale przemysłową itp. ...
Broń w rękach człowieka to śmiertelne zagrożenie, wątpie że spokojnie przetrwamy chociażby 200 lat, obstawiam że rozjebiemy się sami, za dużo jest napięć geopolitycznych i ekonomicznych, jak przestanie się opłacać pokój to wybuchnie show :twisted:
TEUFEL

Astronomia

przez Masked_Man 29 lis 2013, 01:04
Watpie, az tak glupi nie jestesmy, zeby samych siebie rozkurwic i to wiedza nawet najwieksi tyrani tego swiata, bo jak mieliby rzadzic jakby sami siebie zabili poprzez detonacje super bomby atomowej czy czegos w tym stylu :P
Masked_Man

Astronomia

przez Pieprz 29 lis 2013, 01:05
Masked_Man napisał(a):light, co Ty pieprzysz. ME3 moze nie zachwyca koncowka, ale zdobylo uznaniu wielu graczy na swiecie. Nie jest to szajs.

Mass Effect 3 to jak naprawdę dobry seks z super laską, ale pod koniec Ci opada i nie dochodzisz :P

-- 29 lis 2013, 01:06 --

Masked_Man napisał(a):Watpie, az tak glupi nie jestesmy, zeby samych siebie rozkurwic i to wiedza nawet najwieksi tyrani tego swiata, bo jak mieliby rzadzic jakby sami siebie zabili poprzez detonacje super bomby atomowej czy czegos w tym stylu :P

Niestety jesteśmy. Może nie wynika to z braku inteligencji ale wynika z przerostu ego co u niektórych u władzy. W czasie kryzysu kubańskiego byliśmy o włos od zagłady atomowej.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Astronomia

przez TEUFEL 29 lis 2013, 01:08
Masked_Man, Sądzisz, że kim jong un, po wjechaniu tam wojsk USraela czy NATO (chociaż tutaj bym polemizował, zależy jakie mają układy ekonomiczne z KRLD), to nie zagrałby kamikaze? Są na tym świecie nacje, które wolałyby żeby zniszczyć wszystko jeśli już mają zniszczyć ich
TEUFEL

Astronomia

przez Masked_Man 29 lis 2013, 01:10
Mushroom, ja bym powiedzial, ze opada znacznie wczesniej, ale co tam, jako trylogia wypada dobrze :P. http://www.youtube.com/watch?v=pTKJEtzuj-4 tu masz dobre fanowskie zakonczenie ;)

Ale jak tyran mialby rzadzic na planecie, ktora jest jalowym radioaktywnym pustkowiem? Toz to czubem trzeba byc :P

-- 29 lis 2013, 01:11 --

light, tego pod uwage nie wzialem. Faktycznie, mogloby dojsc do atomowej rozroby jesli tyran dzialalby w obronie.
Masked_Man

Astronomia

przez TEUFEL 29 lis 2013, 01:14
Masked_Man, Daleko nie trzeba szukać jak natura ludzka się zachowuje w obliczu upadku danej nacji. Przykład: III rzesza - system spalonych wsi i miast, wiedzieli że przegrali ale wycofując się niszczyli wszystko /cenzura/ wie po co, po prostu żeby zniszczyć
TEUFEL

Astronomia

przez wieslawpas 29 lis 2013, 04:57
Newsy,
w chiskiej knajpie jedzac sajgonki podsluchalem rozmowe dwoch chinczkow. Włąsnie czytali jakaś chinska gazetę w w niej bylo napisane, ze w 2015 Chiny zamierzaja wyslac misje z rakieta wzaca 500 ton. Maja zasiać ryż na pierścieniach Jowisza bo populacja tak rosnie, że nie w które nie będzie co jeść. Już obecnie
na jednago chinczyka przypada 4 ziarnka ryzu na godzine, a zapotrzeowanie wzrosnie do 16.

Drugi news,

W Papua Nowa Gwinea postawiono pierwszy w historii kraju teleskop. Za jego pomocą wypalano dziurki w sznurowadłach przez zogniskowanie światła słońca - lokalni naukowcy nie potrafili zneleżć innego zastosowania.

Astronomia

przez monk.2000 29 lis 2013, 05:07
Ja w gimnazjum zająłem drugie miejsce w konkursie astronomicznym. Było dość sporo pytań o kolonizacji wszechświata. Jeden z nielicznych momentów edukacji, kiedy się sprężyłem i wykorzystałem swoje zdolności. Bo większość szkoły to jednak była leserka.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Astronomia

przez Siding Spring 29 lis 2013, 10:40
wieslaw:D :mrgreen:

Polozona juz krzyz na ISON. nasa.gov , ..nawet na onecie( :lol: ) pisza ze ison nie udalo sie ominac slonca i wyparowala a nasza kometa ma sie dobrze;)

bedzie mega widowisko na niebie!

Astronomia

przez TEUFEL 29 lis 2013, 10:59
Ison, O /cenzura/... po co oni tak piszą? :roll:
TEUFEL

Sortuj wg