<<<Zatoka Nudystów<<<

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez ladywind 27 sie 2013, 15:29
detektywmonk, czyli zdjęć detektywamonka nie będzie? :bezradny:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez Reiben 27 sie 2013, 15:33
Prawdziwych nudystów już nie ma :(
Reiben

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez 1234qwerty 27 sie 2013, 15:33
detektywmonk, gdyby jakieś się znalazło, to mocno bym się zdziwił.
Co najwyżej jakaś forumowiczka znowu wrzuci nie swoje zdjęcie :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez buka 27 sie 2013, 15:52

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez Kalebx3 27 sie 2013, 16:54
Cytuj:
Kalebx3, to wszystko wyjaśnia, po prostu za dużo zioła. Czy Twoja matka wie, że ćpasz?

Paweł dobre nie?

Dobre Kasiu .
Widzę Refren ,że występujesz Tu w Roli Boga -Osądziciela. OK. Bądż sobie kim chcesz i pisz co chcesz , zlewkę na to robię, tak ogólnie. Mógłbym Ci dać teraz taka ripostę ,że nosa byś tu nie wychyliła na długo.Powiem tylko tak ,że zagotowałem się po Twoich wypowiedziach bardzo , a bardzo.
Po pierwsz Wielki H+uj Cię wielki obchodzi dziewuszko moje życie i moje ćpanie ,i mója pupcia wklejona naForum. Twarzy nie mogę pokazać to chociaż pupcię pokazałem ;) . Nie ty za to odpowiadzasz , ani moja matka za to co wciągam , co i ile. I proszę Cię WARA od moich Rodziców , bo to dla mnie Świętość , pierwsi po Bogu.
Zaraz powiesz ,że to jest Twoje zdanie , Twoja opinia o autorze wątku ,,,do którego masz prawo. To mnij sobie to prawo dalej i pisz sobie co Ci ślina na język przyniesie , ale w niektórych obszarach miarkuj się . Mam już 43 lata i nie będę pytał mamusi co mogę , a czego nie mogę.
" Kalebx3, to wszystko wyjaśnia, po prostu za dużo zioła." - Grzyby jadłem raz w życiu , w tym roku od pażdziernika do dziś miałem koło 9 dni palenia ,,, takie to potworne moje ćpanie. Ty zapewne jesteś wolna od wszelkich zniewoleń -upodobań - przyzwyczajeń,że możesz tak drugiego oceniać.

Jeśli Wielki Matematyk tak Cię opętał, rzuć go. Nie idź tą drogą!

Chyba tak już z 11latek( bardziej ogarnięty ) skumał by ,że wielki Matematyk to Bóg Wszechmogący ,,,a Ty nie wiem kogo miałaś na myśli? Gratuluję wyobrażni i jej trafności.
"i wyżyłam swoją złość na autorze wątku, który wcale najbardziej mi w gruncie rzeczy nie podpadł. Poniosło mnie trochę."
-Bez komentarza .Zlewka.

<<<A co do umieszczania tutaj kobiecych fotek już zakończyłem swoje wypowiedzi na ten temat . Tylko dlatego ,że zacznę być i słusznie oskarżany o jakieś kosmate myśli .Tak to już z facetami jest ,że kręcą ich kobiece pupcie ( mnie przynajmniej) , kształty i gładka , delikatna skóra,,, ich pociągająca inność. Chodziło mi o moje wyzwolenie z niewoli zakrytości ciała , która była moją fobią wiele lat ,,ale to już inna historia.
Dziewczyny albo jesteście tak wstydliwe ,że po prostu Ok , rozumiem to, zdarza się ,,,ale w Wirualu , bez pokazania Twarzy ,tego już nie mogę zrozumieć za bardzo . Acha nie macie potrzeby , to też rozumiem . I rozumiem to ,ze może co niektóre z Was są na tyle tłuste i niezgrabne i pryszczate,że nie chcą strzaszyć swoim pancerzem. Ja POSTRASZYŁEM SWOIM CIAŁEM i wierzcie mi , NIE ŻAŁUJĘ!
Powiem jeszcze , bez przesady ,że jakakolwiek by Tu wstawiła swój nagi wdzięk miała by u mnie nie porutę zniesmaczenia i krytyki , ale Szcun Wielki . Jednak i tak nie wierzę ,że pojawi się na tyle odważna. Prędzej trafię szóstkę w totolotka , iż Tu któraś... się odsłoni( bo po co powiecie , ha ) Ale ,żem się napisał,,, ech i ach
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez Hans 27 sie 2013, 17:13
Kalebx3, Ty lepiej uciekaj póki możesz, bo Twoja teologia wyzwolenia nie ma raczej szans w starciu z Najświętszą Inkwizycją. ;)
Feed your head
Feed your head

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez Kalebx3 27 sie 2013, 17:33
Hans , już się boję i trzęsę gaciami ,,,

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez Reiben 27 sie 2013, 17:43
W Boga nie wierzę, ale jeśli to początek nowej religii- nudystanizmu to wiedz Kalebx3, że na mnie możesz liczyć 8)
Reiben

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez Kalebx3 27 sie 2013, 17:50
Dzięki Reiben ,,,okazuje się ,że tylko my Trzej z Tilk -Takiem mamy na Tym Forum JAJA :lol:

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez Reiben 27 sie 2013, 18:04
Ja niestety nie pokazałem, ale jak coś to mam.
Reiben

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez Michuj 27 sie 2013, 18:14
aimx napisał(a):Obrazek
macie moją fotkę :105:

gdybym nie był w związku napisałbym: to rozumiem, więcej więcej 8) :P
Loża szyderców

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez borderline.kowalsky 27 sie 2013, 18:17
Tak to już z facetami jest ,że kręcą ich kobiece pupcie ( mnie przynajmniej) , kształty i gładka , delikatna skóra,,, ich pociągająca inność.

Nie uogólniaj, istnieją też faceci których pociąga w kobietach delikatność, inteligencja czy choćby uśmiech a nie tylko tyłek i cyce.

Dziewczyny albo jesteście tak wstydliwe ,że po prostu Ok , rozumiem to, zdarza się ,,,ale w Wirualu , bez pokazania Twarzy ,tego już nie mogę zrozumieć za bardzo

Bez pokazywania twarzy to dla mnie jest czyste odczłowieczenie, traktowanie kobiecego ciała jak produkt. Kiedyś w pewnym angielskim piśmie dla panów była rubryka gdzie wklejano zdjęcia nagich pań bez twarzy i mężczyźni mogli glosować które cycki najlepsze. WTF?!

I rozumiem to ,ze może co niektóre z Was są na tyle tłuste i niezgrabne i pryszczate,że nie chcą strzaszyć swoim pancerzem.

a czy jeżeli jakiemuś mężczyźnie podoba sie kobieta z wałeczkami albo z celulitem to znaczy że jest on nienormalny? To co piszesz może kogoś wpędzić w kompleksy. Brak mi słów.
Valar Morghulis

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez wiejskifilozof 27 sie 2013, 18:48
No wiem,że gołej c....nie zobaczę, tak pytałem ;)

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez 1234qwerty 27 sie 2013, 18:57
Michuj, aimx przyznała się, że to nie jej :P

Sortuj wg