Jakie cechy osobowości kobiety są dla Was najważniejsze?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI KOBIETY:

Otwartość
4
4%

Inteligencja
20
19%

Uczuciowość
7
7%

Uległość
0
Brak głosów

Władczość
0
Brak głosów

Poczucie humoru
18
17%

Wrażliwość
11
10%

Kreatywność
4
4%

Prawdomówność
8
7%

Zmysłowość/Temperament seks.
2
2%

Pewność siebie
0
Brak głosów

Upartość
0
Brak głosów

Ugodowość
2
2%

Niezależność/Ambitność
2
2%

Komunikatywność
3
3%

Dojrzałość
8
7%

Rodzinność
1
1%

Cnotliwość
3
3%

Bezpruderyjność
0
Brak głosów

Impulsywność
1
1%

Stateczność
1
1%

Pragmatyzm
0
Brak głosów

Marzycielstwo
2
2%

Wyrozumiałość
9
8%

Żywość
1
1%

Liczba głosów : 107

przez rotten soul 01 sie 2013, 12:35
psyche.,
Ty też nie powinnaś o tym mówić, moim zdaniem. W znacznie lepszej sytuacji jesteś niż ja, tak jak ladywind. Mimo że macie problemy ze sobą to i tak Wam obydwu zazdroszczę bardzo. I nie pytajcie czego, bo to wiadome.
rotten soul

przez anonus 01 sie 2013, 12:39
rotten soul, bo maja swoich partnerow, wiadomo :P . Tez musze sam sie zwalczac ze swoja NN, bo poki co nie zanosi sie, zebym kogos mial :P. Btw. ten temat schodzi troche na poziom jaki jest w "Prawiczkach" :P
anonus

przez socorro 01 sie 2013, 12:42
mysle ze wielkim zyciowym sukcesem jest nie warunkowac swojego szczescia od tego, czy druga osoba jest obok czy jej nie ma ;)

cale szczescie jest w Was samych, serio ;)

i im mniejsza spina czy ktos jest obok czy nie ma, tym wieksza szansa ze ktos sam sie znajdzie 8)
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez khaleesi 01 sie 2013, 12:43
anonus, bo wszystko zaczyna się od seksu i kończy na seksie :mrgreen: To sa równiez frustracje
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez anonus 01 sie 2013, 12:44
socorro, nie zgadzam sie. Czy mam spine, czy jej nie mam, zawsze jest tak samo :P .
psyche., juz nie o sam seks mi chodzi tylko o jakas tam milosc czy jak to zwa :P . Jakbym chcial umoczyc za wszelka cene to bym poszedl do burdelu :P
anonus

przez rotten soul 01 sie 2013, 13:13
socorro,
cale szczescie jest w Was samych, serio

Nigdy nie rozumiałem tego typu tekstów. Dla mnie to jakiś frazes po prostu :?

i im mniejsza spina czy ktos jest obok czy nie ma, tym wieksza szansa ze ktos sam sie znajdzie 8)

Zapewne. Z szafy mi może wyskoczy. Tak samo z pracą im mniej będziesz jej szukała, tym więcej pracodawców zadzwoni do Ciebie z ofertami. Zejdźmy może na ziemię zamiast głosić jakieś paradoksy.
rotten soul

przez socorro 01 sie 2013, 14:01
rotten soul napisał(a):Nigdy nie rozumiałem tego typu tekstów. Dla mnie to jakiś frazes po prostu :?

chodzi mi o to, że jak nie będziesz chciał być szczęśliwy to nie będziesz.

Zapewne. Z szafy mi może wyskoczy. Tak samo z pracą im mniej będziesz jej szukała, tym więcej pracodawców zadzwoni do Ciebie z ofertami. Zejdźmy może na ziemię zamiast głosić jakieś paradoksy.

Źle mnie zrozumiałeś. Napisałam: ,,im mniejsza spina,, a nie ,,im mniej się starasz zmienić swoją sytuację,, . wiadomo jest tak - jesli sam sobie nie wezmiesz, to nikt za darmo Ci nic nie da.
chodzi mi o to, że jak się na coś bardzo nakręcasz, spinasz się na punkcie czegoś, to najczęściej jest tak, że właśnie Ci to nie wychodzi.
złota zasada: ,,miej wyje** a będzie Ci dane,, 8) 8) sprawdzona nie raz :D
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...

przez anonus 01 sie 2013, 14:05
socorro, ehh, ja pisalem, ze ta zasada o ktorej mowisz nie dziala. Czy mam wywalone, czy nie, zawsze jest tak samo :P
anonus

przez socorro 01 sie 2013, 14:08
anonus, ale jak na co masz wywalone?
na konkretna osobe? czy na sytuacje ze jestes sam?

przez anonus 01 sie 2013, 14:14
socorro, no chodzi mi o bycie samemu. Nie ma roznicy czy mam wywalone, czy nie i tak jest tak samo.
anonus

przez socorro 01 sie 2013, 14:19
anonus, ale to dziwne ze raz masz wywalone a raz nie :roll:
wydaje mi sie ze albo ma sie na to wywalone, albo nie. to zalezy od humoru czy od czego Twoje nastawienie do tego?

przez anonus 01 sie 2013, 14:23
socorro, no bo jak czlowiek sie dogaduje z jakas dziewczyna to nie ma wywalone az dopoki sie na niej nie zaskoczy przez zawod (oleje go, czy co tam). Pozniej jak sie nikogo nie szuka to ma sie wywalone :P . I tak, i tak sie nie uklada :P
anonus

przez rotten soul 01 sie 2013, 14:24
socorro,

Oczywiście, że chcę. Kto nie chce? Toż to zwykły truizm.

Chodzi mi o to, że jak się na coś bardzo nakręcasz, spinasz się na punkcie czegoś, to najczęściej jest tak, że właśnie Ci to nie wychodzi.

Pokrętna logika, chyba, że masz akurat takie doświadczenia w swoim życiu. U mnie jest zupełnie na odwrót. Jak się nie staram, to przeważnie gówno mam. A jak dążę do czegoś to często udaje mi się to osiągnąć, albo chociaż częściowo. "Spina" to dla mnie nic innego jak staranie.
rotten soul

przez ladywind 01 sie 2013, 14:29
socorro napisał(a):
rotten soul napisał(a):Nigdy nie rozumiałem tego typu tekstów. Dla mnie to jakiś frazes po prostu :?

a co jeśli ktoś rodzi się już nieszcześliwy? bo poprostu ma taką psychikę? i wcale tak nie chce, a jednak to jest silniejsze od tej osoby?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Sortuj wg