Jakie cechy osobowości facetów są dla Was najważniejsze?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:

- Troskliwość
49
13%

- Wrażliwość
25
6%

- Szarmanckość
7
2%

- Zaradność
53
14%

- Zamożność
6
2%

- Poczucie humoru
49
13%

- Inteligencja
65
17%

- Towarzyskość
7
2%

- Stanowczość
11
3%

- Brutalność
3
1%

- Wulgarność
1
0%

- Łagodność
8
2%

- Opanowanie
36
9%

- Uczynność
4
1%

- Szczodrość
3
1%

- Cwaniactwo
2
1%

- Pracowitość
24
6%

- Bycie prorodzinnym
6
2%

- Oszczędność
5
1%

- Ambicja
24
6%

Liczba głosów : 388

przez silence_sadness 05 sie 2013, 00:57
zmienny napisał(a):bittersweet, ok dzięki, no racja odwaga to bardzo ceniona sprawa i imponująca.

silence_sadness, dzięki za odpowiedź, a tolerowałabyś, gdyby jakiś facet miał przyjaciółkę i spotykał się z nią codziennie?

czy to byłaby zdrada taka psychiczna?

Przyjaźń bym tolerowała.. Chce niech ma przyjaciół, spotyka się z nimi, rozmawia ale niech pamięta gdzie są granice PRZYJAŹNI..
Przytulenie od czasu do czasu, cmok w policzek na przywitanie, pożegnanie może być. Nie przeszkadzało by mi to..
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez elo 05 sie 2013, 01:26
^ej serio nie widzisz w tym nic zlego? bo ja uwazam ze wlasnie taka zdrada psychiczna jest gorsza od tej fizycznej. i wiem ze bardziej by mnie bolalo gdyby koles wolal z nia rozmawiac i pic kawe albo po prostu spedzac czas zamiast ze mna. juz wolalabym nawet zeby stwierdzil ze go nie pociagam i udal sie na dziwki. czulabym sie wtedy o wiele mniej upokorzona.
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez zmienny 05 sie 2013, 11:55
socorro,
odwracając to w drugą stronę.. niektórych facetów kręcą babki ,,z jajami,, . co Was kręci w takim typie kobiet? czy jakbyście zobaczyli swoją ukochaną na moto albo wygrywającą w siłowaniu na rękę z jakimś wielkim typem to straciłaby ona na swej kobiecości?

raczej wolę rowerzystki, choć motocyklistki też niektóre fajne, a z siłaczek, to kulturystki są już zbyt dopakowane i sztangistki, ale np. fitnesski typu Larissa Reis, są cholernie seksowne, patrz na to: www.youtube.com/watch?v=gl5NJarfWMo

Vian

Tzn nie żebym ja chciała koniecznie obrazić Twoją koleżankę, ale to ciągle głupawo, bo wychodzi na to, że nie tyle zna swojego faceta, co kurczowo trzyma się swojego WYOBRAŻENIA o nim. Takie związki z reguły kończą się z wielkim rozczarowaniem po stronie wyobrażającego sobie.

haha, ok, po prostu niektóre tak do tego podchodzą, a czy to mądre czy głupie to już inna sprawa ;)

silence_sadness, no o dziwo zgadzam sie z uzytkowniczką forum - elo. zakochani świata poza sobą nie widzą, więc ta przyjaźń to juz byłby jakiś znak :)
zmienny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 05 sie 2013, 13:28
zakochani świata poza sobą nie widzą, więc ta przyjaźń to juz byłby jakiś znak :)

ale znak czego? Nie ma chyba nic gorszego w zwiazku niz kisic sie we dwoje i zamknac na reszte swiata
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez zmienny 05 sie 2013, 13:33
Candy14,

ale znak czego?

no, że związek jest słaby.

Nie ma chyba nic gorszego w zwiazku niz kisic sie we dwoje i zamknac na reszte swiata

może w takich związkach bez miłości, ale gdy jest miłość, wtedy tworzy się nowa jakość, przy której świat blednie ;)
zmienny

przez carlosbueno 05 sie 2013, 14:06
może w takich związkach bez miłości, ale gdy jest miłość, wtedy tworzy się nowa jakość, przy której świat blednie
Co prawda brak mi doświadczenia w tym temacie, ale takie coś to chyba na krótką metę jest dobre, człowiek to w końcu istota społeczna ile można w końcu żyć tylko sobą i partnerem, nawet dla mocno zakochanych chyba na tym się świat nie kończy.
Największy Forumowy Maruda

przez Candy14 05 sie 2013, 14:12
zmienny, absolutnie nie zgadzam sie z Twoja teoria. Zwiazek to nie wiezienie a czlowiek potrzebuje towarzystwa innych ludzi oprocz siebie nawzajem. Bardzo mnie cieszy w takim razie, ze moj facet nie zamyka sie wylacznie na mnie bo bym sie udusila w takim zwiazku i ma znajomych z ktorymi spotyka sie rowniez kiedy ja nie mam czasu.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez zmienny 05 sie 2013, 14:34
carlosbueno, nie da sie niestety tych spolecznych teoryjek, przelozyc na temat milosci.

Candy14, ja nie mowilem o wiezieniu, ze tam ktos kogos zmusza itp, tylko o wspolnym tworzeniu czegos, przy czym swiat blaknie.
zmienny

przez carlosbueno 05 sie 2013, 14:40
zmienny, no ja niestety poza teoriami i domniemaniem w tym przypadku niczym innym się posłużyć nie mogę.
Największy Forumowy Maruda

przez silence_sadness 05 sie 2013, 14:43
Co złego w tym,że pozwoliłabym chłopakowi spędzać czas z przyjaciółmi?? :shock: :shock: :shock:

Przecież związek nie opiera się na zamknięciu w klatce..
Trochę wolności potrzeba.
Wolności !
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez zmienny 05 sie 2013, 14:48
silence_sadness, złego może nic, najlepiej gdyby miał taką możliwość, ale nie chciałby :)

carlosbueno, większość ludzi nie może niestety :bezradny:
zmienny

przez socorro 05 sie 2013, 14:57
zmienny napisał(a):silence_sadness, złego może nic, najlepiej gdyby miał taką możliwość, ale nie chciałby :)

może przecież spędzać czas z nią i z przyjaciółmi. :)

osobiście jestem zwolenniczką ,,wolności,, w związkach :) nie chodzi tu od razu o ,,wolne związki,, w powszechnym tego słowa znaczeniu - Ty sobie i ja sobie, ale o taką relację, która satysfakcjonowałaby obydwie strony, z pewną dozą zaufania- w myśl słów ,,kochaj i rób co chcesz,, :) jestem z kimś, bo tego właśnie chce i ta osoba jest moim partnerem też dlatego, że chce i dopóki chce. NIC NA SIŁĘ- kochasz to jesteś, nie to nara, piątka 8)
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez silence_sadness 05 sie 2013, 15:00
Istnieje coś takiego jak kompromisy..
Ustalacie coś wspólnie aby jednej i drugiej stronie odpowiadało..

elo, o jakiej Ty zdradzie psychicznej piszesz?? :shock: :shock:
Posiadanie przyjaciół o spędzanie z nimi czasu, rozmowa to zdrada??

przez zmienny 05 sie 2013, 15:11
socorro, no tak, rowniez jestem przeciwny do jakiegos wymuszania w zwiazku ;)
zmienny

Sortuj wg