Tatuaże, piercing i inne modyfikacje

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Tyrr 30 sie 2014, 19:52
renee.madison, Broda ma całkiem fajny styl, taki hum... rysunkowo-bajeczny :roll: A ten drugi pan jakoś tak nijako
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

przez Arhol 30 sie 2014, 20:18
https://www.facebook.com/13195999684060 ... =3&theater sesje x10 (a o czymś podobnym myślałem)...
5 wycieczek,5000 ojro + 1,5k ojro za hotele,pobyt...
(Domyślam się,że więc 8-10 sesji...
No cóż... wychodzi również koło 25-30k PLN
Obrazek
Chyba wyleczyłem się z Irlandii,czas pisać z powrotem do Jarka i Leszka :pirate: :lol: :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez renee.madison 30 sie 2014, 21:18
Tyrr napisał(a):renee.madison, Broda ma całkiem fajny styl, taki hum... rysunkowo-bajeczny :roll: A ten drugi pan jakoś tak nijako

Według mnie panowie też nie bardzo, ale chyba od dawna nie aktualizowali stronki, bo skład się zmienił-teraz np. Dagna Wrażeń i Izabella robią piękne rzeczy :) Chyba fejs lepszy: https://www.facebook.com/pages/Starababa-tattoo/133180190078871
all I wanna do is get high by the beach, get high by the beach

sertralina 250 mg / kwetiapina 25 mg /alprazolam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez eura28 30 sie 2014, 21:39
Przychodzą Wam do głowy jakieś powody, które mogą skłaniać do robienia tatuaży? Natknęłam się niedawno na pewnej stronie na artykuł sugerujący, że jeśli ktoś robi sobie tatuaż, to prawie na pewno ma jakieś zaburzenia psychiczne? W tym samym artykule wskazano najbardziej prawdopodobne wzory dla kobiet (motywy roślinne, motyle) i dla mężczyzn (dzikie zwierzęta, nie pamiętam reszty) i akurat to wydaje mi się prawdziwe. Z resztą ja sama zamierzam sobie jakieś zrobić w nieodległej przyszłości, bo noszę się z tym pomysłem już jakiś 1,5 roku, więc to chyba nie jest chwilowa zachcianka.

przez Tyrr 30 sie 2014, 22:37
eura28, polecam książkę Agaty Dziuban "Gry z tożsamością", tam znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytanie :P (ja jestem dopiero po pierwszym rozdziale i jakoś brak mi chwilowo chęci na dalsze czytanie, ale mam zamiar w najbliższych dniach to dokończyć to może coś dopiszę na ten temat :P)
I sam kiedyś wyczytałem, że ludzie ze schorzeniami/problemami psychicznymi mają mniej oporów przed pójściem do studia po raz pierwszy (bo kolejne to już rzecz pewna, niezależnie od tego czy ktoś jest zdrowy czy nie :mrgreen: ), ale co z tego? Nawet jeśli to prawda, to nie patrz na ludzi w ten sposób, że ktoś ma dziarę to jest "szurnięty" od razu ;)

renee.madison, z tego co widzę to owa Dagna robi tylko czarne rzeczy, często bawiąc się w styl zwany "dot work". I nie że źle czy coś, ale w tym stylu mistrzem (w PL rzecz jasna) jest dla mnie Kamil Czapiga.

I tak jeszcze pozostając w temacie... jak patrzę na nowe dzieła Roberta Żyły bardzo, bardzo wątpie w moją stabilizacje finansową (czy jak to się tam nazywało :P)
"Siadaj koło mnie,

przez Rebelia 30 sie 2014, 23:09
mangiferaindica napisał(a):Tyrr, dawaj uptade kotów, a nie mnie demotywujesz przez zrobieniem sobie maleństwa :mrgreen:

Tyrr ma koty? No to fuck tatuaże dawaj koty. :p

Sytuacja a'la:

przez Tyrr 30 sie 2014, 23:14
"Siadaj koło mnie,

przez renee.madison 30 sie 2014, 23:17
Tyrr, Kamil Czapiga wiadomo, że poza konkurencją (terminy na rok do przodu mówią same za siebie:P) Daga była zdaje się jego "podopieczną" :) Mi się podobają dotworkowe rzeczy, ale ostatnio zalew trochę tego no i nie chciałabym sama (ale czarne lubię zdecydowanie).
Według mnie bardzo dobrze rokująca i całkowicie w moim stylu jest Karolina (http://instagram.com/skvlska), przy tym sympatyczna i śliczna dziewczyna :105:
all I wanna do is get high by the beach, get high by the beach

sertralina 250 mg / kwetiapina 25 mg /alprazolam

przez Rebelia 30 sie 2014, 23:18
Obrazek

przez Tyrr 30 sie 2014, 23:33
renee.madison, kojarzę z konwencji, i chyba robi w Kulcie? widziana również na przeróżnych sesjach z TFB z Nowickim itp.
"Siadaj koło mnie,

przez Arhol 30 sie 2014, 23:38
Tyrr, Portugalia D: ? Odważnie szefie,nie powiem D: ...

Stabilizacja finansowa....
Obrazek

Sam póki co wysłałem maila do gonzo ponownie,zobaczymy co odpowiedzą D:,jednak w razie czego nawet 10 sesji "zniosę" :mrgreen: ,jednak nie wiem czy "old-schoolowiec" jakim Leszek Jasina "zniesie" ową wizje,czy raczej podziękuje za współpracę D:...
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez Tyrr 31 sie 2014, 11:14
Arhol, jak już to Polandia przy okazji jakiegoś konwentu.
Atakuj tam :mrgreen:
"Siadaj koło mnie,

przez Arhol 31 sie 2014, 11:46
Tyrr, zobaczymy,w takim przypadku IRL wychodzi cenowo podobnie jak Lenhard,cóż..jeśli miałbym wybierać,to już w takim przypadku wole Niemcy,raczej jednak pozostaje Szczecin D:
Z ciekawości też nabazgrałem do Lenharda,aczkolwiek nie wiem czy w ogóle odpowie :mrgreen:
Moderator

przez Abbey 31 sie 2014, 15:45
renee.madison napisał(a): Mi się podobają dotworkowe rzeczy, ale ostatnio zalew trochę tego no i nie chciałabym sama (ale czarne lubię zdecydowanie).

nooo, dokładnie, niestety.

Co do kwestii zaburzeń i tatuaży... Mój ojciec całe życie mi powtarzał, że tatuaże robią tylko wariaci, żeby się dowartościować :lol: wciąż nie wie... :lol:

Nie wiem, czy mam pierw szukać jakiejś urywającej pośladki techniki i dopiero kogoś, kto ładnie to zrobi, czy na odwrót. :< Będę szukać w 3mieście, może okolicach, hmmmm
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Sortuj wg