Najseksowniejsi/najseksowniejsze

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Rico 16 gru 2013, 20:00
Gracjan nie daleko mnie mieszka, przynajmniej mieszkał... Nieraz widziałem jak szedł w tych swoich spodenkach :shock:
Dziewczyny co sądzicie o Clooneyu? Bo pełno w necie jakiś kwejków itd., że Clooney to ciacho itd.
Sam to chciałbym wyglądać tak Obrazek :D Jednak co Arnold to Arnold, legenda, wtedy kulturyści mogli się podobać, a teraz takie wielkie tuczniki :mrgreen:
Jeśli chodzi o twarz to to można powiedzieć mój ideał Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Czemu ta reklama z psychoterapeutą pojawia się zawsze po moich postach?? :P Czy tylko ja ją widzę?
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

przez Reiben 16 gru 2013, 20:10
Niby tak, ale Arnold to taki małpolud imho ;] W jego czasie bardziej podobają mi się sylwetki Zane'a i Nubret'a. Ale i tak wiadomo, że anabole łykane garściami, mieli zdrowie :]
Reiben

przez Rico 16 gru 2013, 20:14
Ale Arnold się trzyma, Sylvek Stallone chyba też coś brał, co gość przecież był wyżylony to masakra, a też się trzyma świetnie.
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

Łajz lajf...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Reiben 16 gru 2013, 20:28
A kto nie brał? Osiedlowe he-many nawet biorą a co dopiero ludzie, dla których jest to źródło zarobku.
Reiben

przez Rico 16 gru 2013, 23:37
Osiedlowe he-many półgłowki, kumpel z takim pracuje, chwalił się, że bierze sterydy, podobno widać, że rośnie, ale sądząc po opowieściach kumpla on jest za głupi na takie sprawy i sobie na pewno zjebie zdrowie, ale takich ludzi nie szkoda, totalna patologia.
Koniec off-topu :P

Łajz lajf...

przez SmutnaTęcza 16 gru 2013, 23:43
Rico napisał(a):chwalił się, że bierze sterydy

Pewnie nie tylko mózg mu zmalał od sterydów. :twisted: ;)
Ostatnio edytowano 16 gru 2013, 23:45 przez SmutnaTęcza, łącznie edytowano 2 razy

przez anna.anakaia 16 gru 2013, 23:44
Aurora92,
Pewnie nie tylko mózg mu zmalał od sterydów. :twisted: ;)

:lol: :D :mrgreen:
anna.anakaia

przez Reiben 16 gru 2013, 23:54
To będzie niespodzianka po cyklu sterydowym, zwłaszcza, że jest podobno za głupi na nie, obecnie myśli, że jest Roccominator :]
Autentyczna rozmowa z szatni siłowni kiedyś dwóch karków, serio!
- Ty, kurfa przeje..mam teraz jądra, normalnie jak tick-tacki
- Taaaa?
- Nooo, ja pier...moja dziewczyna to rozumie wiesz, ale w klubie jak coś jakiś lachon zobaczy to się może zdziwi nie
- Heh, no..to wbijaj w to, powiedz jej, ssij kur..a nie pier...
Nic sobie nie robili z mojej obecności, chyba naturalna rozmowa wśród koksów :lol:
Reiben

przez anna.anakaia 16 gru 2013, 23:59
Ja wychwyciłam tylko, ( z przytoczonego dialogu )że posiadanie mikro jąder nie wyklucza posiadania dziewczyny :P Do tego wyrozumiałej.
Widzicie ile kobieta jest w stanie dla Was rozumieć? :D
anna.anakaia

przez kolekcjoner snów 17 gru 2013, 03:04
Obrazek
kolekcjoner snów

przez Kokojoko 17 gru 2013, 03:12
Jaka mhroczna...
Kokojoko

przez kolekcjoner snów 17 gru 2013, 03:13
I o to chodzi :)
kolekcjoner snów

przez Rico 17 gru 2013, 11:43
Nieee :P
Ten gość to jest taki dres najgorszego sortu, patologia i kryminał, bierze na pewno testosteron, więc jak odstawi to pewnie będzie miał "jaja" :D . Ja się nigdy nie interesowałem sterydami, ale na pewno je biorąc trzeba robić to rozsądnie, dbać o dietę i inne szczegóły, poza tym po co normalny człowiek ma tyle ryzykować?

Łajz lajf...

przez kupmitrumne 17 gru 2013, 16:31
Obrazek awwww :105:

Sortuj wg