Letnie Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez dogomaniaczka 02 sie 2012, 08:11
ciężko oczekiwać od siatkarzy, żeby wygrali każdy mecz, to nie byle jaka impreza. :) Duża presja, duży poziom..do tej pory w naszej grupie tylko Bułgaria nie ma przegranego meczu, ale grali z nami i z ...Wielką Brytanią, która zbyt dużym poziomem się nie może popisać :P
Wierzę, że dziś wygramy. :) Chłopaki są w dobrej formie. :)

przez slow motion 02 sie 2012, 08:34
domi ma rację. Nasi siatkarze są w bardzo dobrej formie. Nie rozumiem jęków zawodów i skreśleń po jednym przegranym meczu. Ok stało się, ale nasi Panowie są w formie i udowodnili to na LŚ. Jestem z nimi całym sercem :)

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez carlosbueno 02 sie 2012, 12:40
i kolejny dzień minął bez medali widać wyniki sportowe są odzwierciedleniem sytuacji społeczno-ekonomiczno- politycznej Polski która jest jak każdy widzi. Mniej ludne kraje czy nawet totalnie egzotyczne są od nas dużo lepsze, 95% polskiej reprezentacji pojechała chyba do Londynu w myśl zasady że same uczestnictwo się liczy.
No ale polski sport tkwi jeszcze mentalnie w komunie i nie różni się dużo od PZPN same układy tam dominują, a dzieci, młodzież woli siedzieć przed komputerem a z WF se zwolnienie załatwić to katastrofalne wyniki naszych sportowców nie dziwią.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Śmiercionauta 04 sie 2012, 09:46
Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się dużo po Tomku Majewskim. A złoto w pięknym stylu. I brawo. Niech dalej zdobywają medale ci, po których się tego najmniej spodziewamy. I nasi siatkarze oczywiście
A Michael Phelps :shock: to nie człowik tylko superman.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez slow motion 04 sie 2012, 09:55
a ja wiedziałam, że Majewski jest w doskonałej formie. Liczyłam na medal i się nie przeliczyłam. Wczorajszy dzień zaowocował 3 medalami. Pięknie :D

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez roxaneczka37 04 sie 2012, 11:02
nie wiem jak Wam, ale mni te nasze medale, wgl oglądanie tego co się dzieje na arenach uszczęsliwia. Sport zajmuje w moim zyciu wysokie miejsce. Niespełniona koszykarka, mam 19 lat, ale już jednak za pozno. Teraz trochę załuję. Jak widzę ten wysilek, nadzieję w oczach sportowców to wiem, ze kiedyś bd o tym mysleć jak o czymś bardzo pozytywnym. Mi osobiście spadła łezka, gdy usłyszałam już dwukrotnie Mazurka :)
Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innym ścieżkami.

przez MadGregor 04 sie 2012, 11:57
Wiecie coś o kolejnych szansach medalowych? Wyhaczyłem kilku prawie pewniaków: rzut dyskiem, siatka plażowa i zwykła. Zapowiadanych 14 medali raczej nie będzie, ale możemy zgarnąć jeszcze 3 złote...
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

przez roxaneczka37 04 sie 2012, 12:04
zapasy :)
Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innym ścieżkami.

przez slow motion 04 sie 2012, 12:09
roxaneczka37 napisał(a):nie wiem jak Wam, ale mni te nasze medale, wgl oglądanie tego co się dzieje na arenach uszczęsliwia. Sport zajmuje w moim zyciu wysokie miejsce. Niespełniona koszykarka, mam 19 lat, ale już jednak za pozno. Teraz trochę załuję. Jak widzę ten wysilek, nadzieję w oczach sportowców to wiem, ze kiedyś bd o tym mysleć jak o czymś bardzo pozytywnym. Mi osobiście spadła łezka, gdy usłyszałam już dwukrotnie Mazurka :)

I mnie również uszczęśliwia. Ja niespełniona biegaczka. Kilka lat w sztafetach oczywiście kolana musiały pokrzyżować moje hobby.
Kocham sport, a emocje jakie towarzyszą mi podczas oglądania są nie do opisania.
Już za 15 min nasi siatkarze grają z WB :)

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez QueenForever 04 sie 2012, 12:10
Dla mnie najbardziej emocjonujące są dyscypliny lekkoatletyczne.
QueenForever

przez slow motion 04 sie 2012, 12:12
QueenForever, Zgadzam się. też najbardziej je lubię. I oczywiście siatkówka. Krzyczę z emocji jak szalona. :mhm:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez roxaneczka37 04 sie 2012, 12:35
jestem dumna z bycia Polka. ja się bardzo emocjonuję. Sport jest pięknyyyyyyyyyyyy!

przez slow motion 06 sie 2012, 10:21
Polska-Australia!

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez Śmiercionauta 06 sie 2012, 11:09
QueenForever, slow motion, też zgadzam się z wami, ze lekkoatletyka jest bardziej emocjonująca niż inne konkurencje.
slow motion, też jestem niespełnionym biegaczem :( gratulacje na Usaina Bolta, udowodnił kto jest prawdziwym mistrzem :D Blake musi jeszcze zaczekać.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Sortuj wg