Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez beladin 19 gru 2012, 16:31
Nie koniecznie. Jak czytam Twoje odpowiedzi to nie mogę pozbyć się wrażenia, że Ty właśnie jesteś takim typem niezadowolonego marudy. Nie ma co gadać.. afrodyzjak to to na pewno nie jest. Skoro nie masz wyglądu to nie pozostaje Ci nic innego jak zareklamować swoją atrakcyjną osobowość.
Pisząc atrakcyjną mam na myśli atrakcyjną dla kobiety a nie dla Ciebie ;)
beladin

przez Werty 19 gru 2012, 16:54
Ty właśnie jesteś takim typem niezadowolonego marudy.

Ciężko wymagać od długotrwale samotnego faceta, aby tryskał szczęściem i optymizmem :mrgreen:

przez zmienny 19 gru 2012, 16:59
może trafi na taką która lubi sceptycyzm i wisielczy humor. :mrgreen:

a ja dzisiaj widzialem dwie ekspedientki w jednym sklepie, co mialy stojaca prace, wszystko ladne, ale nogi mialy 1/3 tułowia :shock:
zmienny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez djkocyk 19 gru 2012, 17:00
beladin napisał(a):Nie koniecznie. Jak czytam Twoje odpowiedzi to nie mogę pozbyć się wrażenia, że Ty właśnie jesteś takim typem niezadowolonego marudy. Nie ma co gadać.. afrodyzjak to to na pewno nie jest. Skoro nie masz wyglądu to nie pozostaje Ci nic innego jak zareklamować swoją atrakcyjną osobowość.
Pisząc atrakcyjną mam na myśli atrakcyjną dla kobiety a nie dla Ciebie ;)

Parę lat temu wierzyłem w tą pozytywną filozofię ala "wystarczy chcieć i działać a wszystko się uda". Niestety mówiąc delikatnie ona się w życiu nie sprawdza. Wiem,że TY wolałbyś żebym pisał, że na pewno się uda wystarczy pracować nad sobą bla, bla, bla. Ja wiem, że u wielu osób to nie działa. Pewnych rzeczy się nie da przeskoczyć. No i potrzebne jest szczęście, bardzo dużo szczęścia. Jak się go nie ma to można stawać na głowie a nic w życiu nie wyjdzie.

przez bittersweet 19 gru 2012, 17:10
zmienny napisał(a):a ja dzisiaj widzialem dwie ekspedientki w jednym sklepie, co mialy stojaca prace, wszystko ladne, ale nogi mialy 1/3 tułowia :shock:
To może być zaleta :great: . Takie pewnie nie szukają wysokich facetów, bo przez te krótkie nogi same są mikrego wzrostu. Wszystko ma swoje plusy, to jest własnie pozytywne myślenie.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez zmienny 19 gru 2012, 17:15
miały długie tułowie, wiec nie byly az takie niskie. ;D
zaleta takie nogi nie sa, bo wygladalo to karykaturalnie, a ze szukaly faceta niskiego, to juz bez znaczenia.
zmienny

przez beladin 19 gru 2012, 17:28
Werty Nie musi tryskać optymizmem. To w jaki sposób do tego podejdzie nie ma większego znaczenia.

kocykJesteś niereformowalny :D Takie pozytywne filozofie do mnie również nie przemawiają. Sam jestem pesymista i marudą. Po prostu usiłuję Ci uzmysłowić, że adorowanie to gra i to co zrobisz, jak się zachowasz ma decydujący wpływ na to jak wszystko się dalej potoczy.
Wyluzuj się, otwórz się na nowe możliwości, rusz trochę mózgownicą ..zamiast serwować przewidywalny romans made in usa daj kobiecie przeżyć coś innego, coś co ją pozytywnie zaskoczy, coś co utkwi w jej pamięci by chciała się spotkać jeszcze raz. Chyba to nie jest takie skomplikowane? Mówisz, że nie masz szczęścia więc niczym nie ryzykujesz :)
Ostatnio edytowano 19 gru 2012, 17:30 przez beladin, łącznie edytowano 1 raz
beladin

przez bittersweet 19 gru 2012, 17:30
zmienny napisał(a):miały długie tułowie, wiec nie byly az takie niskie. ;D
zaleta takie nogi nie sa, bo wygladalo to karykaturalnie, a ze szukaly faceta niskiego, to juz bez znaczenia.
Nic nie rozumiem z tego toku myślenia... najpierw ktoś tam stęka ze kobiety wolą wysokich, a potem się okazuje, że to bez znaczenia czy szukają niskiego czy wysokiego.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez djkocyk 19 gru 2012, 17:44
beladin napisał(a):Werty Nie musi tryskać optymizmem. To w jaki sposób do tego podejdzie nie ma większego znaczenia.

kocykJesteś niereformowalny :D Takie pozytywne filozofie do mnie również nie przemawiają. Sam jestem pesymista i marudą. Po prostu usiłuję Ci uzmysłowić, że adorowanie to gra i to co zrobisz, jak się zachowasz ma decydujący wpływ na to jak wszystko się dalej potoczy.
Wyluzuj się, otwórz się na nowe możliwości, rusz trochę mózgownicą ..zamiast serwować przewidywalny romans made in usa daj kobiecie przeżyć coś innego, coś co ją pozytywnie zaskoczy, coś co utkwi w jej pamięci by chciała się spotkać jeszcze raz. Chyba to nie jest takie skomplikowane? Mówisz, że nie masz szczęścia więc niczym nie ryzykujesz :)

Ten niby romans made in USA to tylko jeden z przykładów jakie podałem. To nie jest tak, że robiłem tak zawsze. W każdym razie co bym nie robił i jak do tego nie podchodził to i tak nic z tego nie wyszło.

przez Werty 19 gru 2012, 17:47
Mnie tam niższe kobiety pasują, bo sam nie jestem za wysoki. W sumie to było śmieszne, abym przy swoim "średnim" wzroście chciał się brać za wysokie. Spójrz na to z tej strony - takie 160-170 cm to fajna sprawa wiele z nich ma duży biust i fajny okrągły tyłek (coś jak Salma Hayek :great: :smile: )

To się dopiero nazywa optymizm :D

przez beladin 19 gru 2012, 17:58
djkocyk Czepiłem się tego przykładu bo napisałeś przy nim, że zrobiłeś wszystko wzorowo a skutek był inny niż oczekiwałeś. Jak chcesz coś zmienić w swoi postrzeganiu kobiet to wyślę Ci pewną publikację dotyczącą kobiecej psychiki. Bardzo ciekawa lektura, która otwiera oczy i daje nowe możliwości.
beladin

przez djkocyk 19 gru 2012, 18:14
beladin napisał(a):djkocyk Czepiłem się tego przykładu bo napisałeś przy nim, że zrobiłeś wszystko wzorowo a skutek był inny niż oczekiwałeś. Jak chcesz coś zmienić w swoi postrzeganiu kobiet to wyślę Ci pewną publikację dotyczącą kobiecej psychiki. Bardzo ciekawa lektura, która otwiera oczy i daje nowe możliwości.

Podaj tytuł, bo może już przeglądałem.

przez beladin 19 gru 2012, 19:09
Batko, Dębski, Sowa "Alchemia Uwodzenia" Rzetelne studium na temat kobiecej psychiki napisane przez kompetentnych ludzi. Wiadomości na temat tego co działa a co nie działa. Każdy regularnie doświadczany przez los mężczyzna powinien ją przeczytać.
beladin

przez Bonus 19 gru 2012, 19:13
To są wszystko duże wymagania kobiet, co do facetów.
Wiele kobiet chciałoby mieć wszystko, co najlepsze u facetów, bo "zwykłymi facetami" się nie zainteresują. Przykład tego mamy na różnych portalach randkowych, gdzie w profilach kobiet są opisane same wymagania, które muszą spełnić faceci. Tylko po pierwsze: nie ma raczej takich facetów, którzy wszystko mieliby, co najlepsze (mało jest takich ludzi mających same zalety i walory). Po drugie: nawet jeżeli jacyś faceci są super-przystojni i w wyglądzie niczego im nie brakuje, to poza tym wyglądem, nie mają nic innego. Mogą mieć pusto w głowie, brak poważnego myślenia, brak odpowiedzialności, a z takimi nie dałoby się stworzyć wspólnego życia.
Inaczej się traktuje "związek dla przyjemności" i tylko "na chwilę", a inaczej poważne życie i myślenie o przyszłości. Ale zgodzę się, ze zawsze zwraca się uwagę na wygląd, bo on jest bardzo istotny i nic na to się nie poradzi. Tylko nie można też z tym przesadzać i mieć zbyt wielkich wymagań, bo nikt nigdy nie spełni w całości komuś wymagań. To jest nierealne w ogóle.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Sortuj wg