Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez tahela 21 lis 2012, 05:54
inbvo,
a juz zaczęłąm sobie mysłeć ;)
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez inbvo 21 lis 2012, 10:30
tahela napisał(a):inbvo,
a juz zaczęłąm sobie mysłeć ;)
ciekawe co??? nie prowokuj... ;)
bez podtekstów.;)
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez girl anachronism 21 lis 2012, 15:37
trek napisał(a):
girl anachronism, na duzo reczy ma sie wplyw ale jaki ten wplyw jest tego juz sie nie wybiera, nie mowiac juz o tym, ze mozna tu mowic raczej o przyczynach a nie o winie, bo nie ma wyrzadzenia nikomu nic zlego.

Wyrządzanie sobie złego się nie liczy?
wild hearts can't be broken.

F31

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez trek 21 lis 2012, 16:21
to tez sie nie liczy, nieprzypadkowo, za probe samobojstwa nie idzie sie siedziec do pudla, tak jak za probe zabojstwa.
trek

przez bakus 21 lis 2012, 20:14
Ja mam nadzieje, że otrzymam odpowiedź na swoje pytanie :P
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez bakus 21 lis 2012, 21:29
secretladykkk napisał(a):bakus, naśladowanie...w rozumieniu , że starasz się przypodobać innym, a carlos nie próbuje zrobić z siebie ofiary losu i przez to posiada swoją osobowość.

EDIT: Sory źle przeczytałem.

No i trochę się zgubiłem bo czy to był zarzut do mnie, że ja naśladuje??(starasz się przypodobać) Czy pisałaś ogólnie?
Aha co do tej definicji "naśladowania" to faktycznie się zgadzam. Ten kto zacznie lubić to czy tamto, żeby komuś się przypodobać to porażka.
Ostatnio edytowano 21 lis 2012, 21:39 przez bakus, łącznie edytowano 1 raz
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez carlosbueno 21 lis 2012, 21:38
ofiarą losu nie jestem co najwyżej ofiarą samego siebie, ale wg mnie Bakus ma dużo mocniejsza psychikę niż ja już nie mówiąc o energii życiowej chociaż te gadki o wyglądaniu i wzorowaniu się na jakiś aktorach, podrywaczach zdają mi się nieco dziecinne ale to tylko moje zdanie.
Największy Forumowy Maruda

przez inbvo 21 lis 2012, 21:41
gadki o wyglądaniu i wzorowaniu się na jakiś aktorach, podrywaczach zdają mi się nieco dziecinne
może nie dziecinne... ale z tego co wiem, to ma niską 'skuteczność'

przez wiejskifilozof 21 lis 2012, 21:44
Ludziska , w filmach jest wszystko ustalone i wyreżyserowane .

przez bakus 21 lis 2012, 21:47
carlosbueno napisał(a):ofiarą losu nie jestem co najwyżej ofiarą samego siebie, ale wg mnie Bakus ma dużo mocniejsza psychikę niż ja już nie mówiąc o energii życiowej chociaż te gadki o wyglądaniu i wzorowaniu się na jakiś aktorach, podrywaczach zdają mi się nieco dziecinne ale to tylko moje zdanie.

:bezradny: Widzę, że Carlos, Monk jak i inbvo kompletnie nie zrozumieli tego co chciałem przekazać... ale cóż. Jak tak płytko patrzycie to wasz problem.

przez wiejskifilozof 21 lis 2012, 21:54
To wyjaśni , to prosto , jak chłop krowie na rowie , tak jak się tłumaczy małemu dziecku :D

przez inbvo 21 lis 2012, 21:56
bakus napisał(a):
carlosbueno napisał(a):ofiarą losu nie jestem co najwyżej ofiarą samego siebie, ale wg mnie Bakus ma dużo mocniejsza psychikę niż ja już nie mówiąc o energii życiowej chociaż te gadki o wyglądaniu i wzorowaniu się na jakiś aktorach, podrywaczach zdają mi się nieco dziecinne ale to tylko moje zdanie.

:bezradny: Widzę, że Carlos, Monk jak i inbvo kompletnie nie zrozumieli tego co chciałem przekazać... ale cóż. Jak tak płytko patrzycie to wasz problem.
ja tylko przeczytałem forum PUA i nie znalazłem tam żadnego PUA tylko samych prawiczków.

i zniechęcają mnie opinie kobiet na ten temat. jak kobiety mówią, że podrywane w ten sposób by nie chciały być, to czy to nie jest negatywna rekomendacja...
i wiem, możesz powiedzieć 'kobiety nie muszą popierać, ale to działa nieświadomie', ale ja nie byłbym tego taki pewien..

przez bakus 21 lis 2012, 22:07
Monk sobie cofnij strony. Nie mam ochoty pisać tego po raz kolejny.
Pamiętajcie tylko(idąc waszym sposobem myślenia), że jeżeli skorzystacie z czyjejś porady(nawet tu na forum), to już nie będziecie sobą i będziecie zachowywać się „dziecinnie”.

Inbvo to zainteresuj się nie forum a osobami, które są PUA. Każdy Ci tam powie, że najważniejszy jesteś ty sam i poczucie twojej wartości. PUA Ci otworzy drzwi, a nie wsadzi na Ciebie kobietę. To ty masz do niej podejść i z nią porozmawiać, oni Ci pomogą przełamać strach przed podejściem, dadzą Ci wskazówki np. miej czyste zęby i świeży oddech(jak skorzystasz z tej porady to znaczy, że nie jesteś sobą??), miej wyprasowane ciuchy czy nie pluj albo nie kurwuj co drugie słowo. Doradzą Ci, jak prowadzić rozmowę, żebyś nie machał rękoma jak wariat a był opanowany... Ale to i tak niczego nie gwarantuje dopóki ty sam nie zrozumiesz, że jesteś fajny super facet.

przez bakus 21 lis 2012, 22:18
secretladykkk napisał(a):bakus, nie chciałam zarzucić tobie nic co mogłoby cię trapić.

czuję się trochę jakbym naruszała waszą prywatność,,, nie jestem prawiczkiem a piszczę i czytam wasze komentarze. Nie sądzicie?

Nadal nie do końca rozumiem czy mi to zarzuciłaś, czy pisałaś ogólnie. A mojej prywatności to nie naruszasz :] Przynajmniej nie czuje się abyś naruszała :P

Sortuj wg