Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez djkocyk 10 paź 2012, 09:55
tahela napisał(a):bakus,
a dałes kiedyś jakiejś dziewczynie kwiatka sam z siebie , zaprosięś na randkę do knajpy, dełas kwiatka , odprowadziłęś do domu z tym kwiatkiem i umowiłes sie na nastepna randke, bo z takim podejsciem jakie masz to jestes dupa a nie facet i nic dziwnego ,ze zadna cie nie chce ,zeby miec dziewczyne to trzeba sie postara c i pokazac,ze zalezy a taka dupa jak ty to nawet nie wie ze trzeba kwiatka ku7pic , zaprosic na nastepna randke i zacżac całowac jak trzeba i weź sobie ztoo do serca co napisałm tutaj, o dziewczyne trzeba dbac

Ja tak robiłem i nic to nie dało...

przez wiejskifilozof 10 paź 2012, 10:01
inbvo napisał(a):detektywmonk,

Też , pytałem kazały szukać .Może coś się trafi .
tak Ci powiedziała?

A jak ma mi pomóc , psycholog ma siostrę Ankę , młodsza jest od niej .Chyba mnie z nią nie wyswata .

przez skalamax 10 paź 2012, 10:10

dj kocyk, ja sobie myślę, że sekret powodzenia każdego człowieka tkwi nie tyle w wypracowanych schematach działania, ile w osobowości. W pewności siebie (można być introwertykiem, ale ważne, by znać swoją wartość), w inteligencji, w sposobie bycia, życia. Nie wystarczy jakiś jeden "haczyk", na który będzie się łapać kobiety. Znam takiego mężczyznę, który właśnie ma opracowaną dobrą gadkę i skutecznie bajeruje małolaty (z całym szacunkiem dla małolat), ale to zwykle są przelotne znajomości. Jemu akurat o to chodzi. Ale jeśli komuś chodzi o poważny związek, o bliskość, partnerstwo, to musi być szczery. Pokazać się prawdziwym. Czasem to ryzykowne, bo nie każdy jest błyskotliwy, szarmancki, elegancki itp. Ale może wtedy dobrze jest mieć dystans do siebie?
Sama nie wiem..
Myślę, że dziewczyny dużo wymagają od facetów, ale z drugiej strony - przynajmniej u mnie tak jest - jeśli mnie facet naprawdę rozśmieszy, to ma mnie w kieszeni ;)
Chodzi o TO COŚ.
Kiedyś wyjdziemy nieśpiąc
Poza to co nam się śni
I rozbłyśniemy aureolą
L. Janerka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 10 paź 2012, 10:17
ułożony, pewny siebie introwertyk tzw typu pierwszego znajdzie prędzej czy później partnerkę ale jeśli jest introwertykiem typu drugiego bojaźliwy, z niską samooceną, nie wiedzący czego chce może mieć b. duże kłopoty. Natomiast ekstrawertyk nawet jak ma te złe cechy ekstrawertyka to znajdzie się pannę co prawda raczej na chwile bo długo z nim się nie da wytrzymać ale lepsze to niż nic.

Podział introwertyków

Henjum[5] (1982) podzielił introwertyków na dwie główne grupy:

grupa A: samowystarczalny, pewny siebie, pracowity, z mocnymi postanowieniami, powściągliwy, lubiący zajęcia, które wymagają introspekcji.
grupa B: nieśmiały, zamknięty w sobie, z niskimi umiejętnościami nawiązywania kontaktów z ludźmi, bojący się ludzi i robienia czegoś przed innymi, lubiący być zostawiony samemu.

Ci z grupy A często pociągają kobiety zwłaszcza jeśli chodzi o poważne związki, małżeństwo gorzej z tymi z grupy B.
Największy Forumowy Maruda

przez tahela 10 paź 2012, 10:28
Poczytałam posty Bakusa nie ja pierwsza mu zarzuciłam ze tworzy teorie i je do życia dostosowuje, pozatym jest na forum kika lat mam pytaie widział go ktos kiedys, na zywo albo na zdjeciach bo jego posty moga swiadczyc ze jest starszy , nie czytałam wszystkich bo nie chce mi sie ale tam kilka poczytałam i rzuciło mi sie kilka faktów niespójnych, to tak tylko sie pytam, zdjecia w duzej ilosci oczywiscie na forum albo osobista znajomosć
bo karlos to wiem kto jest i tutaj to wiem ze dla zaburzoznych osob udawanie innego wieku, imienia a czasem i płci nie jest trudno w internecie jesli ktos nie ma spójnego swojega ja - ego .Mi by było trudno pisac jako inna osoba ,a le dal niektórych to no problem.
Karol Ty nie jesteś introwertykiem niesmiałym moim zdaniem u ciebie motywacja kuleje i to jest problem a nie introwertyzm.
Ostatnio edytowano 10 paź 2012, 10:41 przez tahela, łącznie edytowano 1 raz
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez djkocyk 10 paź 2012, 10:31
-- 10 paź 2012, 10:31 --

skalamax napisał(a):

dj kocyk, ja sobie myślę, że sekret powodzenia każdego człowieka tkwi nie tyle w wypracowanych schematach działania, ile w osobowości. W pewności siebie (można być introwertykiem, ale ważne, by znać swoją wartość), w inteligencji, w sposobie bycia, życia. Nie wystarczy jakiś jeden "haczyk", na który będzie się łapać kobiety. Znam takiego mężczyznę, który właśnie ma opracowaną dobrą gadkę i skutecznie bajeruje małolaty (z całym szacunkiem dla małolat), ale to zwykle są przelotne znajomości. Jemu akurat o to chodzi. Ale jeśli komuś chodzi o poważny związek, o bliskość, partnerstwo, to musi być szczery. Pokazać się prawdziwym. Czasem to ryzykowne, bo nie każdy jest błyskotliwy, szarmancki, elegancki itp. Ale może wtedy dobrze jest mieć dystans do siebie?
Sama nie wiem..
Myślę, że dziewczyny dużo wymagają od facetów, ale z drugiej strony - przynajmniej u mnie tak jest - jeśli mnie facet naprawdę rozśmieszy, to ma mnie w kieszeni ;)
Chodzi o TO COŚ.

No właśnie ja tego "czegoś" nie mam. Pracuje nad pewnością siebie ale to naprawdę bardzo ciężko idzie. Tak naprawdę chyba sedno tkwi w tym, że jestem nudny. Na tych dwóch randkach starałem się, zagadywałem itd. ale boje się, że wyszyłem na nudziarza, chociaż pamiętam, że wtedy byłem pewien, że znajomość idzie w dobrym kierunku. Teraz po tym wszystkim doszedł jeszcze pesymizm w ocenie własnych możliwości zdobycia kobiety. Wiadomo, że dziewczyny lubią uśmiechniętych pełnych energii facetów. Ja taki nie jestem...

przez carlosbueno 10 paź 2012, 10:33
co do tego czy jestem introwertykiem czy nie to sam nie wiem jakbym nie był psychicznie zaburzony, leniwy to tym introwertykiem bym nie był a unikam ludzi i różnych sytuacji nie dlatego że jestem introwertykiem i tego nie potrzebuje czy lubię samotność tylko z innych powodów, natury psychicznej głównie. Ale za ekstrawertyka też trudno mnie uznać raczej tak pośrodku jestem.
Ostatnio edytowano 10 paź 2012, 10:42 przez carlosbueno, łącznie edytowano 1 raz
Największy Forumowy Maruda

przez skalamax 10 paź 2012, 10:33
Wiadomo, że dziewczyny lubią uśmiechniętych pełnych energii facetów. Ja taki nie jestem...

Ciągle piszesz, jaki nie jesteś.
Napisz, jaki jesteś i spróbuj te cechy przedstawić jako zalety. Ale bez marudzenia! :)
Poza to co nam się śni
I rozbłyśniemy aureolą
L. Janerka

przez djkocyk 10 paź 2012, 10:45
skalamax napisał(a):
Wiadomo, że dziewczyny lubią uśmiechniętych pełnych energii facetów. Ja taki nie jestem...

Ciągle piszesz, jaki nie jesteś.
Napisz, jaki jesteś i spróbuj te cechy przedstawić jako zalety. Ale bez marudzenia! :)

Pierwsza zaleta jaka przyszła mi do głowy: Jestem takim marudnym misiem ;) ale jak przyłożysz uszko to marudzenie zamieni się w najpiękniejszą mruczankę :D

przez skalamax 10 paź 2012, 10:47
NO! :)
I to mi się podoba :)
No i teraz trzeba popracować, wsłuchać się w siebie, co te misie lubią, w czym są dobre, co im się ostatnio udało, czego pragną, co mogą osiągnąć itp.
Marudny miś... hm..
Poza to co nam się śni
I rozbłyśniemy aureolą
L. Janerka

przez djkocyk 10 paź 2012, 10:51
skalamax napisał(a):NO! :)
I to mi się podoba :)
No i teraz trzeba popracować, wsłuchać się w siebie, co te misie lubią, w czym są dobre, co im się ostatnio udało, czego pragną, co mogą osiągnąć itp.
Marudny miś... hm..

Marudne misie w takich sytuacjach mówią: "łatwo się mówi mmrrrrr...."
Ostatnio edytowano 10 paź 2012, 10:52 przez djkocyk, łącznie edytowano 1 raz

przez Candy14 10 paź 2012, 10:52
djkocyk, :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez skalamax 10 paź 2012, 10:55
eheh :)
Gadać to można do śmierci.
Ja przekonałam się, że kiedy popadam w marazm i przestaję działać, czuję się znacznie podlej.
Najtrudniej jest oczywiście podjąć jakikolwiek ruch, ale nic potem nie daje takiej satysfakcji, jak poczucie dobrze wykonanego działania.
Poza to co nam się śni
I rozbłyśniemy aureolą
L. Janerka

przez bakus 10 paź 2012, 11:09
tahela napisał(a):Poczytałam posty Bakusa nie ja pierwsza mu zarzuciłam ze tworzy teorie i je do życia dostosowuje, pozatym jest na forum kika lat mam pytaie widział go ktos kiedys, na zywo albo na zdjeciach bo jego posty moga swiadczyc ze jest starszy , nie czytałam wszystkich bo nie chce mi sie ale tam kilka poczytałam i rzuciło mi sie kilka faktów niespójnych, to tak tylko sie pytam, zdjecia w duzej ilosci oczywiscie na forum albo osobista znajomosć
bo karlos to wiem kto jest i tutaj to wiem ze dla zaburzoznych osob udawanie innego wieku, imienia a czasem i płci nie jest trudno w internecie jesli ktos nie ma spójnego swojega ja - ego .Mi by było trudno pisac jako inna osoba ,a le dal niektórych to no problem.
Karol Ty nie jesteś introwertykiem niesmiałym moim zdaniem u ciebie motywacja kuleje i to jest problem a nie introwertyzm.

Pytaj o tą niespójność... mam 23 lata i miałem około 4+ letnią przerwe w pisaniu na tym forum. Wróciłem bo nic się nie zmieniło.
Nikt mnie na żywo nie widział.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

Sortuj wg