Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez carlosbueno 23 cze 2012, 15:12
ja wyszalałem się tylko alkoholowo- imprezowo odnośnie dziewczyn w ogóle, poważniej zainteresowałem się nimi w sensie jakiekolwiek starania w tym kierunku żeby jakąś mieć to jak miałem 24-25 lat później 5 lat za granica w wyłącznie męskim gronie i znowu nic. Moi znajomi że szkoły maja już dzieci w wieku szkolnym a ja niczego poważnego a sobą nie mam.
Największy Forumowy Maruda

przez ajajaj89 23 cze 2012, 15:22
dominika92 napisał(a):linka, .mało kto lubi być zaczepiany przez obcych i korzystać z takiej propozycji...jednak wg. mnie ludzi poznaje się na różnych zajęciach, w pracy, w szkołach, przez znajomych, :shock: :)

No niestety mam wakacje i te wszustkie miejsca do podrywu,, ktore polecasz, są nie wazne

-- 23 cze 2012, 14:24 --

A podryw wsrod znajomych wcale nie jest taki fajny. Bo to tak niezrecznie wyrywac dziewczyne wsrod znajomych. Bo nie kazda zyczy sobie aby relacje kolezenskie przechodzily w milosne.... I jak tak mozna meczyc biedne kobiety poprzez podrywanie ich... Co za okrucienstwo...
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez LucP84 23 cze 2012, 15:27
carlosbueno napisał(a):ja wyszalałem się tylko alkoholowo- imprezowo odnośnie dziewczyn w ogóle, poważniej zainteresowałem się nimi w sensie jakiekolwiek starania w tym kierunku żeby jakąś mieć to jak miałem 24-25 lat później 5 lat za granica w wyłącznie męskim gronie i znowu nic. Moi znajomi że szkoły maja już dzieci w wieku szkolnym a ja niczego poważnego a sobą nie mam.

Ja od okresu dojrzewania jestem zainteresowany dziewczynami dosyć poważnie ;)
Raz byłem w związku na odległość, z dosyć poważnymi planami, ale rozpadło się przez brak możliwości finansowych by przejść na dalszy etap i spore różnice w podejściu do wielu spraw.

Nie chodziłem nigdy na imprezy, kontakt z alkoholem symboliczny conajwyżej, zupełnie nie czuję tego typu rozrywki. Czuję się jak kosmita często.
LucP84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 23 cze 2012, 16:16
ja aby nie uchodzić za kosmitę to wymyślałem kolegom czy dalszym znajomym że miałem różne dziewczyny albo że chodzę do burdeli bo wstyd mi było się przyznać. Mam dosyć niski poziom testosteronu (w granicach dolnej normy) może dlatego nie przejawiałem nigdy takiego libido jak większość facetów.
Największy Forumowy Maruda

przez LucP84 23 cze 2012, 16:29
Ja kolegów to zbytnio nie miałem nigdy, z jednym kolegą z LO trochę kontakt utrzymywałem. W zasadzie to nigdy nie chciałem zbytnio mieć kolegów.
Do burdelu nigdy nie myślałem żeby iść, bo to nie pomoże na poczucie samotności.

Mi trudno ocenić moje libido, ale też raczej poniżej niż powyżej średniej.

Dwa razy miałem cyberseks przez kamerkę, ale zależało mi na poważniejszej znajomości, a drugiej stronie nie, więc skończyło się na dwóch razach tylko. Ale to średnio fajne (gadanie przy tym jest bardzo krępujące jak się jest trochę nieśmiałym) i stresujące jak w mieszkaniu są rodzice.
LucP84

przez wiejskifilozof 23 cze 2012, 19:40
Zazdroszczę Wam , Wam ludzie mówią komplementy , a mi .... :cry:

przez ajajaj89 24 cze 2012, 07:01
Ta - komplementy wprost sypia sie w moja strone... :szukam:
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez wiejskifilozof 24 cze 2012, 09:23
Ja nawet nigdy , nagiej kobiety nie widziałem,na żywo...

przez Marsal2 24 cze 2012, 09:29
detektywmonk, też nie widziałem nagiej kobiety na żywo, i co w związku z tym?
Marsal2

przez ajajaj89 24 cze 2012, 11:03
detektymonk , ile masz lat? W zasadzie wspolczuje w bolu, bo ja tam tez nigdy nie widzilalem golej kobiety, ale to nie jest generalnie problem, by byle jaka kobiete zobaczyc nago. Malo to w swiecie latawic, ktore "otworza sie przd toba" juz na pierwszym spotkaniu... Sęk w tym, ze moze szukasz kobiety, do ktorej cos bys poczul, a dopiero wtedy zaczal bys ja rozbierac?

Generalnie problemy seksualne wynikaja z bardziej podstawowych problemow w naszej pscyhice. Trzeba caly czas analizowac swoje zachowanie i swoja psychikę. Oczywiscie najlepsza jest tu terapia psychoanalityczno-psychodynamiczna, ale mozesz tez przeczytac pare ksiazek z tej terapii, by juz miec glebszy wglad w pscyhike swoja i psychike innych. I jeszcze raz to, ze jeszcze nigdy niew idizlaes kobiety nago moze byc objawem, ale nigdy nie jest przyczyną zaburzeń psychicznych. Więc sięgnij głębiej : relacji z rodzicami, dziecinstwa.

Nie wiem jak interpretowac twoje posty, ale zajeżdżają mi takim rozżalaniem się nad sobą. Pytanie to brzmi, co to tobie daje? Może szukasz tu na forum, ze byc moze znajdzie sie jakis omnipotentny wybawca, który wezmie odpowidzialnosc za twoje zycie i zmieni go na lepsze, a moze czepienie się problemu kobiet jest tylko odwróceniem swojej uwagi od innych , bardziej dotkliwych problemow. Kij go wie...

-- 24 cze 2012, 10:09 --

A możę czujesz , że otaczający cię ludzie nie reagują na twoje narzekania i już jedziesz po takich kwestiach jak seksualność, by zwrócić na siebie uwagę. Tez takie zachowanie może być przejawem skrywanej agresji : rozżalasz się przed innymi --> oni tobie starają siępomóc---> ty nadal narzekasz, ze jest zle --> doprowadzasz do frustracji ludzi, ktorzy starają sie tobie pomoc/

A ty co sądzisz na ten temat. Bo to ty masz najlepszy wgląd w swoją psychikę. Jakie masz swobodne skojarzenia z tym swoim narzekaniem? Coś w stylu co pisze powyzej czy moze jeszcze co innego?

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez wiejskifilozof 24 cze 2012, 15:27
Dobra to jest , trochę użalenie , bo nie jestem szpetny , ani ułomny .A żadna mnie nie chcę , nie wiem czemu :bezradny: , fakt nie mam pieniędzy (może to ) , wykształcenia , kolegów . Sex w domu , był tematem tabu. Gdy miałem , lat naście , koledzy, o sexie rozmawiali, bez żadnych krępacji ,ja nie mogłem . Dziś też , nie potrafię , tak podejść do dziewczyny i ją zabrać na spacer , lub do kina .Nie mam za co , a tłumaczyć się z tego,że mam rentę , po co .Zaraz będą ,durne pytania i docinki ,że wariat , nie zaradny , nie ma za co , durnej kawy postawić w restauracji . A dla mnie to główny , powód .Może nie każdy , jest na rencie socjalnej i wie , co to znaczy .A nie ma w realu (przynajmniej u mnie ) dziewczyn skromnych, każda , chcę kasy , samochodu i faceta , co zarobi 30 tys i żeby do tego jeszcze dostał 20 tys premii .

przez Candy14 24 cze 2012, 15:33
każda , chcę kasy , samochodu i faceta , co zarobi 30 tys i żeby do tego jeszcze dostał 20 tys premii .

Bzdura ale wygodne tlumaczenie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez LucP84 24 cze 2012, 15:37
Detektywmonk - no ale przynajmniej masz tą rentę i stały dochód. Choć nieduży.

Ja byłą dziewczynę poznałem przez net jak byłem na stażu z PUP, teraz jestem w o wiele gorszej sytuacji, bo możliwości pomocy z PUP wyczerpałem i już nie jestem absolwentem, tylko zwykłym długotrwałym bezrobotnym. No formalnie na papierze nie jestem bezrobotnym, ale od lipca raczej będę, no ale nie liczy się wpis w PUP tylko stan faktyczny.

Miałem kurs na obrabiarki CNC, który mógł mi pomóc bo osoby znalazły po tym pracę, ale niestety zupełnie tego nie załapałem.

Próbować poznawać kogoś w realu sobie nie wyobrażam, a na pewno nie jakieś przypadkowe osoby na ulicy. Raczej nie interesują mnie całkiem zdrowe dziewczyny. Ewentualnie zdrowe, ale też niezaradne.

Jak Ty masz schizofrenię z tego co kojarzę, to szukaj może dziewczyny też z tą chorobą.
LucP84

przez ajajaj89 24 cze 2012, 15:39
detektywmonk napisał(a):Dobra to jest , trochę użalenie , bo nie jestem szpetny , ani ułomny .A żadna mnie nie chcę , nie wiem czemu :bezradny: , fakt nie mam pieniędzy (może to ) , wykształcenia , kolegów . Sex w domu , był tematem tabu. Gdy miałem , lat naście , koledzy, o sexie rozmawiali, bez żadnych krępacji ,ja nie mogłem . Dziś też , nie potrafię , tak podejść do dziewczyny i ją zabrać na spacer , lub do kina .Nie mam za co , a tłumaczyć się z tego,że mam rentę , po co .Zaraz będą ,durne pytania i docinki ,że wariat , nie zaradny , nie ma za co , durnej kawy postawić w restauracji . A dla mnie to główny , powód .Może nie każdy , jest na rencie socjalnej i wie , co to znaczy .A nie ma w realu (przynajmniej u mnie ) dziewczyn skromnych, każda , chcę kasy , samochodu i faceta , co zarobi 30 tys i żeby do tego jeszcze dostał 20 tys premii .

Rozumiem monku , to fakt - kobiety mają wymagania i nic na to nie poradzisz ty, ani ja. Ja rowniez karaskam sie z problemami w relacjach damsko-męskich... Ale moze nie wszystkie dziewczyny są takie jak tu opisujesz... Poza tym zastanawiajace jest to , ze rowniez czesc facetow kasiastych nie ma kobiet - i co tu poradzisz? Dziewczyny są jakie są, ale no nie zmienimy ich. Możemy najwyżej zmienić siebie lub skonstruowac odpowiednie przeniesienie, kotre by kobietę otworzylo. Bo wiesz chatakter i poglądy czlowieka zalezy od tego jak drugi czlowiek przenosi na niego swoje uczucia. To juz psychologia. Oczywiscie zdarzaja sie dziewczyny ktore nie zareaguja pozytywnie na zadne podejscie. Ale 70 procent tych "gburowatych materialistek" przy odpowiednim do nich podejsciu moga przemienic w wpaniale osoby. Nie od dzis wiadomo, ze charakter czlowieka da sie zmienic, a najlepszym zrodlem takiej zmiany jest zdrowa relacja z odpowiednia osoba.

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

Sortuj wg