Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Tube 22 wrz 2013, 01:23
Masked_Man, Zależy w jakim kontekście to do Ciebie powiedziała, ile czasu minęło od rozstania,jak długo z nim była i czy ma kontakt z ex, jej reakcji na jego widok i reakcji na Twoje przyszłe (miejmy nadzieje) zaproszenie na spacer etc. Wyniuchaj temat generalnie jeżeli czujesz że warta zachodu ale się nie wczuwaj zbytnio ;)
Tube

przez elo 22 wrz 2013, 01:31
Masked_Man napisał(a):Poza tym ma juz jednego frienda w klasie i po co potrzebny bylby jej drugi?

no jak to po co? przeciez dobrze miec wielu kumpli. zwlaszcza gdy zakonczylo sie zwiazek i zaczyna sie nudzic. zreszta czytajac to co napisales nie zauwazylam punktu zaczepienia by stwierdzic ze wasze rozmowy sa prowadzone na stopie innej niz kolezenskiej ;)
w ogole dobrze zrozumialam ze chodzicie razem do klasy?
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Nameless 22 wrz 2013, 15:48
Były jej odpadł, to się dowartościowuje pierwszym lepszym.
Trust me, I'm an engineer.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez socorro 22 wrz 2013, 16:16
Masked_Man, a ona Ci się podobała wcześniej? czy sam fakt, że do Ciebie podeszła sprawił, że nagle Cię olśniło i chciałbyś jakoś zakręcić się koło niej?
nikt z nas nie siedzi w głowie tej dziewczyny, w związku z czym nikt nie może powiedzieć, co ona sobie myśli, jakie ma plany względem Ciebie i czy jej się podobasz. jest jeden sposób żeby się o tym przekonać - zaproś ją na jakiś spacer, kawę, mecz czy coś tam jeszcze innego.
i myślę, że rzeczywiście inne miejsce w sieci lepiej by pasowało do opisywania takich ,,problemów,, ;)
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Arhol 22 wrz 2013, 16:35
Jestem ciekaw czy ten 800 stronicowy temat choć raz komuś pomógł : D
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Siddhi 22 wrz 2013, 17:00
@Kestrel
A ja myślałem, że znikłeś, bo dorwała Cię jakaś dziołcha i nie było czasu na siedzenie przed kompem ;)
Siddhi

przez Reiben 22 wrz 2013, 17:04
A gdzie tam, cały ten czas męczył jaszczura, tylko, że bez Was.
Reiben

przez Arhol 22 wrz 2013, 17:49
Reiben napisał(a):A gdzie tam, cały ten czas męczył jaszczura, tylko, że bez Was.

This.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez Reiben 22 wrz 2013, 20:34
Kestrel :mrgreen:
Wiecie...ja nie rozumiem jak można stworzyć związek będąc w depresji. Ja zwyczajnie nie potrafię, kobiety same nie wpadają w nasze ramiona, nie wiem, może gdzieś jest taka piękna kraina gdzie tak się dzieje :> O kobietę trzeba się postarać, zabiegać o nią, zainteresować ją sobą, jak niby wykonać to w stanie depresji kiedy ma się wszystkiego dość, ma się niewielką ochotę na życie a co dopiero na zabawę w Romeo. Jasne można założyć na pewien czas maskę, tylko co potem jak depresja nie zniknie, moja nie znika, będziesz ranił partnerkę przez swoje problemy i i tak się to rozsypie.
Reiben

przez Masked_Man 22 wrz 2013, 20:57
Kestrel, Tube, zrobilbym to, ale ona jest z mojej klasy i to jest niefajne. Mimo wszystko mysl, ze ona moglaby cos ten teges do mnie nie daje mi spokoju.
socorro, zawsze gdzies tam uwazalem ja za ladna dziewczyne i za calkiem madra, wiec to nie jest tak "hop-siup".

Reiben, wlasnie dlatego ja sie wzialem za zmiany. Popracowalem nad swoimi myslami (nerwica sie zmniejszyla), poznalem nowych ludzi, kupilem nowe ciuchy, schudlem 4 kilo i planuje dalej zrzucac. Dla chcacego nic trudnego ;) .
Masked_Man

przez Arhol 22 wrz 2013, 21:08
Reiben, hmm,związki w depresji są dla faceta są o tyle trudniejsze że to od nas oczekuje się bycia "podporą" czy tym silniejszym ogniwem ale to wiadomo.
Co do związku w depresji,kojarzę tu choć jedną użytkowniczke której partner ma tego typu problemy i jakoś sobie radzą,pewnie są inne,depresja utrudnia życie i związki ale kobieta też człowiek i jak wyrozumiała to pomoże ale różnie bywa...
Owszem związek jest ciężki w depresji,ale nie niemożliwy...
jednak wiadomo nie zawsze ma człowiek siły użerać sie z 2 osobą jak sam ledwo żyje.

Ale tego nie wiem,wszystko teoria jakby nie patrzeć.
Moderator

przez Nameless 22 wrz 2013, 21:34
Przeglądając serwisy randkowe czuję się jakbym wybierał samochód na allegro . . .

przez Arhol 22 wrz 2013, 21:40
Nameless, Z czego większość ofert nie odpowiada :lol:
Moderator

przez Nameless 22 wrz 2013, 22:08
Nie odpowiada w sensie: się nie odzywa czy nie spełnia moich wymagań?

Sortuj wg