Anders Breivik czyli co dalej z Europą ......

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez linka 22 kwi 2012, 21:21
intel - nie chcę się zniżać do poziomu rasisty....... :bezradny:

intel napisał(a):Linka
Nie sądzisz, że Tobie , jako pracownikowi ZUS bardziej na sercu powinien leżeć los nie antychrześcijańskich kolorowych imigrantów, a los polskich emerytów i rencistów , którzy muszą wegetowac za 650 pln/miesiąc ???
Zwłaszcza , że dzięki temu, iż Twój obecny pracodawca może być Twoim obecnym pracodawcą tylko dlatego , że wcześniej sukcesywnie ograbiał tychże emerytów i rencistów.
Jakoś nie zauważyłem ani jednego Twojego posta , w ktorym ich los byłby przedmiotem Twojej troski.

Ty chyba kpisz sobie po raz kolejny, poważnie rozbawiasz mnie dziś, tak, ja jako pracownik ZUSu codziennie wylewam morze łez nad biednymi emerytami i rencistami..... :lol: mam własne życie i własne problemy, a to gdzie pracuje nie ma absolutnie z tym nic wspólnego, w ogóle co to ma za związek z dyskusją??

intel napisał(a):Mam dosyć dyskutowania z lewicującymi i teoretyzującymi gówniarzami , ktorzy w każdym temacie mają coś do powiedzenia-obraża to moją inteligencję.

Dopóki tacy jak Ty będą mieli na tym forum coś do powiedzenia, moja "noga" więcej tu nie postanie.

W ten sposób , dzięki "pracy" i osobistym skrzywionym poglądom jednego z moderatorow znika z forum kolejna osoba, która miała COŚ do powiedzenia.

INSZALLAH

Jak dziecko, nie pasuje to zwijam pupę w troki, tupnę nogą i odchodzę, pewnie - to łatwiejsze niż prowadzenie dyskusji.
Zaufaj mi łez po tobie nie będę lała, zwłaszcza, że nazwałeś mnie gówniarą....panuj nad swoją agresją.....
Z carlosbueno też się nie zgadzam ale dyskusja z nim jest ciekawa, konkretna, bez obelg, na poziomie .

No i nie rzucaj się tak, że za twoje pieniądze to za twoje tamto...... bo za moje podatki byłeś także utrzymywany w areszcie śledczym i o to jakoś się nie rzucasz.... :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez ladywind 22 kwi 2012, 23:05
intel nie uciekaj, ja lubie Twoją obecność na forum:)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez carlosbueno 23 kwi 2012, 08:10
Mam nadzieję że Sarkozy wygra wybory we Francji szkoda że Le Pen nie weszła do 2-giej tury ale jej głosy powinny nie powinny raczej trafić do tego lewaka Hollanda. W Polsce nigdy nie głosuje na partie narodowe- prawicowe bo one sobą nic mądrego nie prezentują ale na zachodzie pewnie bym tak robił w ramach mniejszego zła.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Midas 23 kwi 2012, 14:12
Jeżeli Hollande wygra to będzie to tragedia nie tylko dla Francji, ale i dla Europy.
To jest skrajny socjalista z pomysłami tak irracjonalnymi, że przy nim można polubić polski rząd :lol:
Padłeś?! Powstań!!

przez ladywind 23 kwi 2012, 14:22
Midas napisał(a):To jest skrajny socjalista z pomysłami tak irracjonalnymi, że przy nim można polubić polski rząd :lol:

A myslałam że naszego rządu już się nie da w żaden sposób polubić ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez carlosbueno 23 kwi 2012, 14:32
no tak podatek 75% dla najbogatszych który chce wprowadzić to już skrajna głupota i tak ci bogacze go unikną uciekając do rajów podatkowych. No i obniżenie wieku emerytalnego do 60 lat dla wszystkich też to lekka przesada znając tendencje demograficzne- czysty populizm jak dla mnie. 10 % uzyskał tam komunista, trockista Melenchon który chce w ogóle zlikwidować kapitalizm ale we Francji od lat komuniści mają poparcie bo nigdy komunizmu nie przeżyli.
Nie tylko w Polsce politycy są powaleni tylko zasadniczą różnicą jest to że w krajach zachodu ilość pieniędzy w obrocie jest w przeliczeniu na mieszkańca kilkukrotnie większa i stąd nasze ekonomiczne zacofanie a nie przez rządy PO, PiS itd.

przez Midas 23 kwi 2012, 15:36
W Europie nie ma kapitalizmu po pierwsze tylko socjalizm tak więc nie ma za bardzo czego likwidować, ewentualnie można "pogłębiać" socjalizm.
Tak czytam o tych kandydatach i stwierdzam, że jakbym był Francuzem to bym nie poszedł w ogóle na wybory. Co ciekawe frekwencje mieli co najmniej 80%....
Padłeś?! Powstań!!

przez carlosbueno 23 kwi 2012, 18:27
to że nie ma kapitalizmu to lekka przesada raczej taka mieszanka kapitalizmu z socjalizmem i biurokracją. Prawdziwy kapitalizm to chyba teraz w komunistycznych Chinach jest. :mrgreen:

przez bittersweet 23 kwi 2012, 18:41
hi hi podatek 75 % dla najbogatszych co za bzdura np. w Szwajcarii gminy konkurują między soba na najnizsze podatki, zeby ściagac własnie najbogatszych do siebie, bo wiedza ze oni własciwie kosztów nie generują, nie korzystają przeciez z publicznej służby zdrowia czy szkolnictwa a za to dużo wydaja i konsumują i zatrudniają jeszcze miejscowych. Dlatego przenoszą się tam np. potentaci finansowi z Niemiec i nie tylko.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Sorrow 23 kwi 2012, 19:41
No i teraz Intel ma jeszcze coś przeciwko mnie. No ładnie.

przez Midas 23 kwi 2012, 20:05
to że nie ma kapitalizmu to lekka przesada raczej taka mieszanka kapitalizmu z socjalizmem i biurokracją.
no więc właśnie- mieszanka, dlatego to nie jest kapitalizm. Kapitalizm opiera się na pewnych założeniach, z których praktycznie żadne nie jest spełnione.
hi hi podatek 75 % dla najbogatszych co za bzdura np. w Szwajcarii gminy konkurują między soba na najnizsze podatki, zeby ściagac własnie najbogatszych do siebie, bo wiedza ze oni własciwie kosztów nie generują, nie korzystają przeciez z publicznej służby zdrowia czy szkolnictwa a za to dużo wydaja i konsumują i zatrudniają jeszcze miejscowych.
No dokładnie, proste i logiczne, ale zwykle ludzie nie lubią bogaczy i korzystają z tego politycy typu Hollande zdobywając zacny elektorat 28%.
Padłeś?! Powstań!!

przez carlosbueno 23 kwi 2012, 20:23
Kapitalizm w czystej postaci to u nas tylko Korwin głosi na zachodzie europy to już chyba nikt a tzw partie prawicowe w Polsce Pis, solidarna polska to w sferze gospodarki lewica.

przez Midas 23 kwi 2012, 22:41
A no właśnie taka prawidłowość występuje. O ile podoba mi się w jaki sposób Mikke mówi o gospodarce, o tyle w sprawach społecznych już nie bardzo.
Poza tym jakoś nie budzi we mnie sympatii ten gość.
Na zachodzie chyba też między innymi partia Nigela Farage głosi poglądy kapitalistyczne, ale znowu też jest on typowym konserwatystą.
Mimo to myślę, że jakbym mieszkał w Anglii to bym na niego mógł zagłosować, nawet mimo tej wypowiedzi(odnośnie tego tematu):

Padłeś?! Powstań!!

przez Michuj 23 kwi 2012, 22:47
Obrazek
Loża szyderców

Sortuj wg